Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: FanKlub
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję wprowadzenie fanklubu na stadionach. Każdy gracz powinien przeznaczać jakąś sumę pieniędzy na fanklub w zależności od sumy lepszy byłby doping. Można by również organizować wyjazdy na mecze ligowe do innych graczy . Pomogło by to w wyprowadzeniu części pieniędzy z SW. A przy okazji można by prowadzić ranking opraw meczowych Uśmiech co sądzicie ?
rozwin temat bo ja min chciałem dac propozycje ale działajacą na zasadzie ze im wiekrzy %%%%% poparcia dla klubu tym wiecej dodatkowo ludzi przychodzi oczywiscie losowo np:

10-20% to minus 10-15 % ludzi na stadionie lub w liczbach 1000-500
20-30% to minus 5-10 % ludzi na stadionie lub w liczbach
...............
............
............
50-60 nic
70-20% to plus 10-15 % wiecej ludzi na stadionie lub w liczbach

na tej zasadzie myslałem a %%%%%%%%%% fanklubu zalezały by od wygranych meczy plus losowo tygodniowo dlatego rozwin temat bo nie wiem czy dac na forum czy twój jest podobny
Moja propozycja: powinnien być nakład na fanklub z kasy klubowej , fan klub organizował by jakieś akcje promocyjne co wpływało by na promocje meczu. Na fan klub powinny wpływać takie rzeczy jak :

częste transfery ( mniejsza ilość fanklubu )
wyniki w tym sezonie
wyniki w zeszłym sezonie
powinnien zostać ustalony rywal derbowy w każdej lidze, zwycięstwo powiększało by nasz fanklub, porażka pomniejszała
Bardzo dobry pomysł popieram to i ja mam jeszcze taki pomysł ze wyznaczyć jakiś sektor na stadionie dla fanklubu i np im ulepszasz ich trybunę to są bardziej zadowoleni Uśmiech
daehniks1 ja myślałem o czymś zupełnie innym wiadomo że członkowie fanklubu zwiększali by ilość osób przychodzących na stadion.. ale mi bardziej chodziło o wymyślenie jakiejś zasady działania opraw meczowych dzięki której można by prowadzić ranking najlepszych opraw. A zespół którego fanklub byłby najlepszy mógłby liczyć na jakieś bonusy. Z tego co widzę niektórzy ciekawie rozwijają pomysł więc może kiedyś uda się coś konstruktywnego z tego zrobić Uśmiech
Świetny pomysł.
Jestem na tak, popieram tą propozycję Uśmiech