Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Spotkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdaje się, że jeszcze w zeszłym roku był poruszany temat spotkania graczy SW i niestety nie doszedł do skutku. Chyba zbyt późno pojawiły się propozycje. Mamy wprawdzie jeszcze kalendarzową zimę ale za oknem już prawie wiosna. Przed nami do jesieni troszkę czasu i kolejna szansa aby odświeżyć temat. Jeszcze każdy ma czas aby zaplanować urlop i wkalkulować spotkanie graczy, którzy w większości znają się wyłącznie wirtualnie ale regularnie odwiedzających SW i połączonych żużlową pasją.
Ogólnie to wyszło że najlepiej by było Leszno lub okolice, najlepiej jak by była jakaś ciekawa impreza żużlowa lub nad jakimś jeziorkiem by można było moje małe "cojones" w wodzie zamoczyć. Duży uśmiech, upić się wskoczyć do wody i obudzić się nago w jakimś obcym miejscu, mam nadzieje że nie macie pigułek gwałtu.
Jak w kac vegas itp...
No to co znowu robimy ankietę czy ktoś rzuci zdecydowanie po męsku datę i miejsce i wszyscy chętni będą musieli się dopasować? Język
Czy ankietę ? Można i tak, ale proponuję wprowadzić terminy przedwakacyjne, bo potem urlopy i nic nie ugramy.
(2014-02-25, 21:27:04)kamykov napisał(a): [ -> ]Ogólnie to wyszło że najlepiej by było Leszno lub okolice, najlepiej jak by była jakaś ciekawa impreza żużlowa lub nad jakimś jeziorkiem by można było moje małe "cojones" w wodzie zamoczyć. Duży uśmiech, upić się wskoczyć do wody i obudzić się nago w jakimś obcym miejscu, mam nadzieje że nie macie pigułek gwałtu.

Widzę, że czytasz kamykov uważnie lektury. Spotkałem się z określeniem "cojones" właśnie w lekturze szkolnej, wprawdzie nieobowiązkowej. Czy ktoś ktoś wie, co to było za dzieło ? Uśmiech
jak bedzie w zasiegu 150km odemnie to jestem chetny zawsze i wszedzie ;D

Asteck666

(2014-02-25, 21:28:40)Teves napisał(a): [ -> ]Jak w kac vegas itp...

Ja mam kac vegas po każdym koncercie Duży uśmiech
to wez sie ktos za organizacje ze starszych - ogarnietych ;p