Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Liga w jedną środę miesiąca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W ubiegłym sezonie w każdym miesiącu jeden mecz ligowy był rozgrywany również w sobotę. Teraz w soboty są zawody indywidualne więc sobota odpada. Moja propozycja to rozgrywanie od kolejnego sezonu jednego meczu ligowego w miesiącu w środy. Według mnie 1 x mecz na tydzień to mało, dzięki temu skrócił by się trochę sezon który i tak jest długi Uśmiech Na pewno większość graczy byłoby za, bo po wycofaniu ligi z jednej soboty w miesiącu było duże niezadowolenie. Co wy na to ?
nie mam zdania ale raczej jestem na NIE ponieważ uważam że długość sezonu jest ok. jedynym problemem są boty w niższych ligach Uśmiech
NIE w środa to masakra jakaś niektórzy mają nie normowane godziny pracy a zresztą ustalili na 1 kolejkę w tygodniu to nie widzę sensu nagle wracać do 2
Tak się składa że większość właśnie wybrała to że jest jedna kolejka w tygodniu i tak też zostanie Język
Pytanie było zadane w tej sprawie i wyniki była następujące

1. Czy chcecie dwie kolejki ligowe w weekend, jedną czy np 4 weekendy podwójne reszta pojedyncze?

a) 1 kolejka na tydzień 29
b) 4 week. reszta poj. 4
c) 2 kolejki na week 6
elo, to nie Liga Mistrzów aby we środę jeździć - jest dużo ekip których menago pracują w niedzielę - nie wspominając o środzie - nie przejdzie
Nie. W grze jest b. dużo uczniów i osób pracujących i środa jest bardzo złym dniem. Jak na razie będzie 1 kolejka na tydzień. W następnym sezonie pomyślimy nad 4 kolejkami podwójnymi.
od dawna jestem za tym aby szybciej sezon przebiegał wiec na TAK
dobry pomysł dał stefik ale ja bym jeszcze więcej dał bo teraz ok 20 tygodni trwa sezon tak? A ja bym zrobił coś w stylu 15 tygodni około.

pozdro
(2011-09-05, 11:33:19)stefik4 napisał(a): [ -> ]Nie. W grze jest b. dużo uczniów i osób pracujących i środa jest bardzo złym dniem. Jak na razie będzie 1 kolejka na tydzień. W następnym sezonie pomyślimy nad 4 kolejkami podwójnymi.


moze i tak a o sobocie ktos pomyslał??!!! moze ktos zobaczy ile trwa 1 sezon w realu?? isze to jest sobota i tak naprawde nie mam po co wchodzic na SW dzisiaj bo sie nic nie dzieje dosłownie!!
a zawody indywidualne?
Właśnie zawody indywidualne są ...

speed_55

Jestem na NIE. Znaczna część managerów (ich drużyny) bierze udział w różnego rodzaju cyklicznych rozgrywkach gdzie "jedzie" podstawowym składem. Drugi mecz ligowy w tygodniu zakłóci trening zawodników. Aby mieć więcej emocji w tygodniu wystarczy własnie brać udział w turniejach i organizować zawody indywidualne w soboty.
speed sory ale ZI nie dają do IS (sprawność) a jednak ma się jeden skład to i tak 3 mecze trzeba jechać....

speed_55

Wiem, że biegi w ZI nie liczą się do tygodniówki a tylko do XP. Biorąc udział w turniejach, powiedzmy w poniedziałek i piątek plus liga to podstawowy skład jest wykorzystany maksymalnie. Indywidualne zawody są dodatkową atrakcją w nudną sobotę.
jaki w poniedziałek turniej jest?
Stron: 1 2