Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zaprojektuję Twoją grafikę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Dzięki Champion , ale kurde nie mogę wygenerować nowej sygnaturki Uśmiech
@ usun stara i odczekaj jakis czas najlepiej nowa wygeneruj na drugi dzien, tez tak mialem
Herb z napisem Turbina Bałakowo kolory biało, czarno ,czerwone z reszta zostawia wolna rękę :>
1) Logo
2) zolty-bialy-zielony
3) obojetnie jaki ksztalt(niech poniesie Cie fantazjaJęzyk) i obrazek myszki Miki ale taki agresywnyUśmiech, napis KS Przytok
To i ja się ustawię w kolejkę Oczko

1) Logo
2) biało-niebieska
3) KS Zato Leszno - mile widziany ten napis Oczko
Witam to i ja sie zgłosze

a) Logo
b) Zółto-Niebieska
c) grafike(wybierz co bedziesz uważał za najlepsze),napis Stal.Gorzów
witam serdecznie, mam wielka prosbe ! chodzi o logo ... Herb miasta OSTROW WLKP na tle - bialo czerwonych pasow ( Ostrovia ) z napisem u gory "Speedy Sid" a na dole napis " Lee Team" . Wielkie dzieki , pozdrawiam!!!!!!
Witam! Mam prosbe w sprawir loga!

- logo czarno-czerwone
-koziolek z herbu lubelskiego zespolu Tz lublin
- i napis na logu TŻ Lubelski Węgiel Lublin

Z gory dziekuje
Witam mam prozbe o logo


logo-Zółto-czerwone-czarne
wilk mógłby być z bajki wilk i zając

i napis Wilki Korczyna

Byłbym bardzo wdzięczny
Witam!
Byłbym wdzięczny jak zrobiłbyś logo dla mojego klubu.
Kolory - Zielono - żółty
Z bykiem lub orłem można do tego dodać napis, Polonia Siemowo w zależności z tym jak wyglądałby ale to już zostawiam Tobie.
Z góry dzięki..
Polmo 1.2 mendzel prosiłbym o logo w kolorach żółto biało zielonych myszka miki Falubaz bo to wstyd że jestem w pierwszej lidze a nie posiadam loga bardzo proszę o pomoc
a] logo
b] czarno biało niebiesko
c] obojętnie jaki kształt ale chciał bym w tym logu Janusza Kołodzieja i napis drużyny Zodiak Forever
z góry dziękuję i pozdrawiam
Champion zajmuje się jeszcze grafiką ?
(2011-09-11, 12:27:32)Champion napisał(a): [ -> ]Zaznaczam jednak, że loga nie będą raczej powstawać w ekspresowym tempie z uwagi na to, że dużo pracuję i nie mam czasu by całymi dniami siedzieć przed komputerem i tworzyć grafikę komputerową.
a) logo (herb)
b) raczej kolory ciemne.
c) Napis: Ułańskie Leszczyniaki, coś związanego z ułanami czy coś w tym stylu Język.
Stron: 1 2 3 4 5