Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: BLOKADA kupna zawodnika z tego samego IP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam propozycje i to głównie odnosi sie do stefika czy to jest mozliwe i wykonalne bo to powino rozwiazac problem oszustw odnosnie transferów z 1 IP !!


stefik ty zajmujesz sie programowaniem SW czy jest mozliwe:

aby zrobic w grze blokade np jak zawodnik jest wystawiony na LT to podczas podbijania ceny,kupna itd program SW odrzucałby automatycznie te samo IP ??? po prostu chodzi mi o to ze np: wystawiam zawodnika (jest moje IP) i jak chcem go kupic podbic cene z tego IP przycisk " LICYTUJ" nie działał by??

nawet jezeli to by zajeło (stworzenie tego) duzo czasu to warto:
1.skoncza sie wałki typu transfer z 1 IP
2.juz nie bedzie wałków typu cena mi nie odpowiada bo wystawiłem za 0 zł a ktos dał za mało to nie sprzedam zawodnika!!(niby legalne to jest w SW ale nie powino tak byc)

czy to jest mozliwe do wprowadzenia??
i to nie wazne czy ktos sam podbija czy inna druzyna chodzi o IP
po 1. Obecnie jak przez przypadek wystawisz zawodnika to mozesz go sam kupic i placisz tylko podatek. ale mozna to obejsc wiec do obejscia.

2. Co za problem wejsc an gre przez proxy ? 30 sek,

Chyba bez sensu bo zmienne ip i miliony serwisow proxy czekaja otworem na to zabezpieczenie.
Niby daehniks1 dobry pomysł, tylko przekonasz się sam na sobie (lub zobaczysz po innych) jak sprzedasz zawodnika wartego więcej wg. Ciebie za grosze nie mając możliwości wykupienia ?? Zatem albo zonk, albo cena wywoławcza za wielka, która w przypadku przebicia jest karana banem jak ktoś przebije - więc wg. mnie pomysł nie do zaakceptowania - nie zapędzajmy się w kozi róg. Jak jest możliwość wykupienia - strata podatku Język

p.s. Stefik ma rację z proxy - odpada bo jest możliwość obejścia