Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zdjecia przy zawodnikach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mam taką propozycje aby do każdego zawodnika dodać zdjęcie twarzy i w trakcie oglądania live przy nazwisku zdjęcie. W "normalnym" speedway'u tak jest wiem, że dla niektórych może wydawać się to głupie ale dzięki temu gra mogłaby być ciekawsza..


Co Wy na to ? :]
A wykonasz 110 000 zdjec zawodnikow, zeby sie nie powtarzaly ? ;]

Bo powtarzanie nie ma sensu
sa programy, ktore same robia rozne twarze itp Uśmiech
No widzisz.
Tak samo jak wymyślacie imiona to do tego zdjęcie. A co do imion to może jakieś bardziej na czasie niż te z przed 50 lat :] Przykładowo: Ildefons, Joachim, Eustachy czy Hipolit.
Gdyby było obecne imona było by och ok 150 a tak jest ich ok 400 co zmneijsza prawdopodobienstwo powtarzania.

Damianj ale takie programy sa czesto platne i to nie mało bo są angielskie lub aberykańskie
pomysł fajny ale faktycznie ciężki lub drogi w realizacji więc raczej z niego nic nie będzie chyba że zna ktoś darmową wersje programu do tworzenia twarzy Uśmiech który jest w stanie stworzyć kilkadziesiąt tysięcy różniących się sygnatur Uśmiech
To moze jakies podprowadzajace ktore by tanczyly przed kazdym biegiem Uśmiech Tak szczerze to na co komu ogladac jakies smiechowe twarzyczki zawodnikowUśmiech Taka jest moja opiniaUśmiech
Moim zdaniem twarzyczki są niepotrzebne nic nie dają
w SM są i smiesznie to wyglada " gęby jak z kryminału,młodziezeowcy wygladaja jakby mieli po 40 lat" parodia na nie!!