Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Jako, ze temat się toczy pod adresem http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=502 postanowiłem zrobić ankietę, aby oszacować ogólne zdanie graczy.
W skrócie chodzi o to, że w tej chwili dzienny nakład na 1 juniora jest to 1tys-2tys-3tys-4tys-5tys, co przy wybraniu max (5tys) w ciągu sezonu wynosi 630tys złotych. W normalnym życiu nakład na juniora oscyluje w granicach 100-150tys złotych na sezon co powinno dawać nam maksymalnie 1200tys dziennie (można by było zmniejszyć nakład na 250-500-750-1000-1250).
Jeśli chcielibyście doczytać inne informacje i argumenty to zapraszam do wyżej podanego tematu.

Ankieta, ma 2 odpowiedzi. Jeśli jesteś za zmniejszeniem kwot zaznacz TAK, jeśli jesteś za pozostawieniem jak było do tej pory zaznacz NIE.

Pozdrawiam.[/u]
Na "NIE", ponieważ za tanio będzie i mniej kasy odpłynie, a w większości propozycji jakie są podawane wszyscy chcą aby ta kasa odpływała, więc nie widzę sensu aby teraz zmieniać grę, aby tej kasy mieli gracze więcej...
na tak i nie chodzi o odprowadzenie kasy bo mozna w inny sposób tylko o opłacalnosc trzymania danego juniora i rozbudowe szkółki
Ja jestem na tak ale przy zmniejszeniu dofinansowania o 1/5(max1/4) tego co jest teraz
(2011-09-15, 10:27:21)Zielony815 napisał(a): [ -> ]Na "NIE", ponieważ...

Polecam zapoznać się z tematem do którego link podany jest w pierwszym poście.

Asteck666

na "NIE"
ja jestem na Tak
Co do tego jestem na tak, bardzo duzo kasay trzeba wybulic tygodniowo na adeptow, jezeli posiada ich sie kilku. Co do reszty rozbudowa szkolki i naklad jest dobrze jak jest.
na tak.zgadzam się z przedmówcami.troche kasiorki trzeba w to wpakowac a wyobrazie sobie ze uzbieramy np 6 albo 7 dobrych do szkolki i bedziemy chcieli wykladac max dofinansowanie na nich to ile wtedy kasy dopiero pojdzie.Moim zdaniem trzeba to zmienic..
Również jestem na tak, ponieważ według mnie to za dużo kosztuje i się nie opłaca Uśmiech
TAK jak koledzy pisali stanowczo za duzo kasy idzie na to.
Niektórzy piszą że trzeba wyprowadzić kasę z gry(więc te ceny mają sens)
Trzymając juniorów w szkółce inwestujemy i to nam później przyniesie efekty więc uważam że drogie szkolenie juniorów jest typowo managerskim ruchem czyli "inwestujemy" w przyszłość
Jeżeli mamy szkolić juniorów po to aby zostali w naszym klubie to może i jest to inwestycja w przyszłość. Jeśli jednak myślimy o sprzedaży juniorów to nie koniecznie jest to inwestycja w przyszłość, bo jak już zostało to zauważone wcześniej, pełne szkolenie juniora wynosi praktycznie tyle samo co jego późniejsza cena Uśmiech