Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: SWC - Drużynowy Puchar Świata
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odwołane!
Zawodnik: Abel Mazur
Kraj: Polska
Klub: KssG Stal Gorzów
Zawodnik:Grzegorz Nawrocik
KrajJęzykolska
Klub:Speed Team Grudziądz
Dostałem taką wiadomość na PW umieszczam ją jako dowód na forum.

Kod:
[Nadawca: tomecki]Hi. Chcialbym tuta zglosic zawodnikow do Twojego turnieju. Na forum nie moge, bo mam do wtorku blokade.

Zawodnik: Jakub Hermann
Kraj: Polska
Klub: Warsilia Gdańsk

oraz

Zawodnik: Brett Overson
Kraj: Wielka Brytania
Klub: Warsilia Gdańsk
Ja mogę zgłosić
Zawodnik: Владислав Khakimov
Kraj: Rosja
Klub ZieloniGniezno
Zawodnik: Eligiusz Łabinowicz
Kraj: Polska
Klub Niedźwiadki Leszno
(2011-09-24, 12:06:46)Piter4 napisał(a): [ -> ]Zawodnik: Eligiusz Łabinowicz
Kraj: Polska
Klub Niedźwiadki Leszno

Odrzucone!

Powód: Brak wolnych miejsc w kadrze Polskiej.
Witam. Organizuję Mistrzostwa Obcokrajowców. W tych turniejach uczestniczą czołowi zawodnicy z zagranicy. Ja do reprezentacji poszczególnych krajów polecam:
Rosja:
-Артём Novosadov
-Леонид Саитгареев
-Сергей Самсонов
-Захар Goryunov


Wielka Brytania:
-Charles Mason
-Oscares Dunwell
-Joseph Weatherson
-Alexan Baldwin


Szwecja:
-Christer Lindblad
-Jonas Sjursen
-Teddy Nordberg

Niemcy:
-Hans-Joachim Huckenbeck
-Carsten Stange
-Hans-Joachim Keller
-Maik Betz




Duńczycy są rzadko w Mistrzostwach. Na uwagę zasługuje Bjarne Skovbjerg, który jeździ w E-lidze w Sparcie Wrocław.
Daj znać kiedy, będą rozgrywane zawody abym mogła zawiesić Mistrzostwa Obcokrajowców. W przyszłości możemy współpracować. Na przykład mistrzostwa były by kwalifikacjami do reprezentacji poszczególnych krajów.
Monika, dzięki ci za wytypowanie zawodników ale to klub musi zgłosić zawodników.
(2011-10-02, 10:38:25)Davinci napisał(a): [ -> ]Monika, dzięki ci za wytypowanie zawodników ale to klub musi zgłosić zawodników.

Ok. Rozumiem, że jeżeli kluby się zgłoszą to ci zawodnicy na pewno pojadą.
Jeżeli miałbyś wybierać zawodników nie według kolejności, a według aktualnej dyspozycji to mogłoby się to przydać.
Niewszyscy gracze zaglądają na forum i mogą nie wiedzieć, ze organizujesz taki turniej. Myslę, że kompletowanie składów pójdzie szybciej jak pogadasz z co niektórymi w grze na privie.