Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czat ligowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, moja propozycja to wprowadzenie czatu ligowego, tzn. mam na myśli takie okienko czatu jakie znajduje się w menu meczu, z tą różnicą, że znajdowałoby się w przykładowo 2 LIGA 1 KLASA > TABELA i tam można by było podyskutować z rywalami ligowymi. Co szefowie na to?
Fajne ciekawe jakies urozmaicenie jestem na tak Oczko
Nie wiem czy przejdzie bo takie watki mozna przeciez zakladac na forum, wiem ze nie kazdy zaglada na forum dlatego bylbym na tak, moze by sie takie cos przyjelo.

anonim-04

Jesli kazda klasa miala by miec cos takego osobno to fajny pomysl
Tak, chodzi o to, żeby w każdej klasie coś takiego było. Może gracze ekstraligowi i 1 czy nawet 2-ligowi znają się dobrze, ale w niższych ligach gracze mogli by się bardziej zintegrować, wymienić spostrzeżeniami nie tylko dotyczącymi danego sezonu, danej ligi, ale również całej gry.
Super sprawa Uśmiech Popieram
Był kiedyś czat ligowy, ale jakies byly glosy ze nikt z tego nie korzysta itp i był wywalony. Chcecie?
Tak chcemy Uśmiech
tyle że chat ligowy dostępny 24h 7dni w tygodniu, tak jak działa shoutbox na forum dodatkowo z szybką opcją przejścia do wiadomości priv której kurde teraz w shoucie brakuje :/
Ok w 0.4 sie pojawi gdzies w okolicach tabeli
gitUśmiech
zamykam