Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Prośba o pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Zwolen

Jak w temacie, mam pewien nietypowy problem, szukam opini kogoś kto zna się na smartfonach. Zastanawiam się jaki telefon wybrać, samsung galaxy s3 czy też s3 mini, co byście polecili? a może coś innego w podobnych cenach? Wiadomo, ze s3 mini ma słabsze parametry ale tez jest tańszy. Telefon do użytku codziennego, internet, sms, rozmowy, gry raczej nie. Z góry dzięki!!!
Ja mam S3 i jestem zadowolony. Używam telefonu głównie do neta i jakiś parę aplikacji i mam ciągle zawalone RAM w 90%. Ja bym nie inwestował w telefon który ma mniej RAMów od S3 ale może jakiś LG jest tańszy od galaxy z podobnymi parametrami.

Zwolen

Czyli mówisz, że s3 mini srednio bedzie sie nadawal? przeraza mnie troche nosic taka 'kierde' w kieszeni Duży uśmiech
Widać że nie miałeś w ręku SG3. Bo nawet w "condomie" leży w kieszeni lepiej niż wszystkie moje poprzednie telefony. Byś musiał od kogoś wsiąść na chwile ten telefonik i włożyć go do kieszeni to się pozytywnie zdziwisz

Zwolen

No nie miałem okazji. a jeśli miałbym wybierać miedzy s3 a nie s3mini a jakimś innym modelem, w podobnej cenie? Też stawialibyście s3 wyzej?

kamykov dzieki Oczko

Zwolen

Hej, ja mam od samego początku samsungi, troszkę już ich było, ale powiem jedno. Z każdym modelem jest z nimi gorzej. Aktualnie mam S2 MINI i na początku było ok, ale teraz co jakiś czas trzeba robić format (powrót do ustawień fabrycznych) bo pamięć nie wydala. Dość często się zacina, dlatego na 100% nie polecam MINI. Na początku roku kupiłem córce SONY XPeria M i jest o niebo lepszy, żona teraz też sobie wzięła SONY, tyle że model XPeria L i też jest zadowolona. Aparat dużo lepszy od samsunga, także lepiej chodzi wszystko. To są moje spostrzeżenie odnośnie Samsunga, bo może modele bez MINI są lepsze i się tak nie wieszają.
jak wyzej kolega pisze, co wyższy model to gorzej..Narazie korzystam z S4, może nie powala, ale może byc, zdarzaja sie zawirowania, ale nie ma tragedii, narazie użytkuje pół roku więc wszystko przede mną...Mojej drugiej połowie kupiłem S4 mini, normalnnie tragedia...zwiechy. sam sie przestawia, lipny aparat , malo RAMuitp. Nie polecam wersji mni, bo nic niesapodobne do NORMAL wersji...Terraz ciężko o dobry szybki i sprawny tel...każdy ma cos do siebie.

Zwolen

Dzięki wielkie Oczko