Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawodnicy z Australii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Widziałem, że mamy obcokrajowców z Anglii, Danii, Rosji, Niemiec i Szwecji moje pytanie brzmi dlaczego nie ma z Australii. Przeważnie w mistrzostwach świata jadą w finale i mają dobrych zawodników, jeden z lepszych krajów gdzie panuje żużel. Już wolałbym aby Australia jeździła zamiast Rosji czy Niemiec. Co Wy na to ?
Warto nad tym się zastanowić. Można także pomyśleć o zawodnikach z Czech, choć tutaj częstotliwość ich występowania musiałaby być rzadsza aniżeli Szwedów czy Angolów Oczko
ja byłbym za, ale dałem podobną propozycję z negatywnym skutkiem niestety...
Dlaczego było negatywnie ?
Nikt tutaj nie lubi australijczyków ?
Jeszcze można byłoby dać kilku z Ameryki Chorwacji.
Ktoś napisać "Jedziemy według zasad realnego żużla" a w realnym żużlu występują zawodnicy z różnych krajów nie tylko 4 wymienionych
a ja napisze tak zawodników zagranicznych jest stanowczo zamało!!! pozatym powini miec jakies leprze skile przy powstawaniu!! a nie jak teraz nie moge miec tak naprawde zadnego w podstawowym składzie!! bo mój najsłabszy senior z podstawowego ma sr skili :57 a junior 56.4 !!! to gdzie ja znajde takiego zagranicznego którego warto w skład wstawic??
Może Stefik się wypowie ?
wszytsko ok a kto wymysli ich imiona i nazwiska?
Najbardziej znane imiona australijskie: William, Lachlan, Jack, Joshua, Ethan, Mitchell, Riley, Thomas, Joseph, Cooper. A tak poza tym w Australii jest dużo imion z USA, więc to chyba nie problem...
A co do nazwisk to nie ma żadnych znanych w Australii (tak jak w Polsce np. Kowalski). Można ze spokojem brać nazwiska z USA czy skąd inąd.

LINKI DO IMION I NAZWISK AMERYKAŃSKICH:
ogrom imion- LINK
to i to - LINK
nazwiska - LINK , LINK

Mam nadzieję, że jak już o takie rzeczy Ci chodzi Stefik to wprowadzisz zawodników z Australii Uśmiech
jestem za wprowadzeniem zagranicznych zawodników ale ze średnimi na starcie minimum po 53/54 i maly wiek, np. co miesiac 15 wolnych zagranicznych zawodnikow na lt, dobrym pomyslem byloby tez wprowadzanie zawodnikow zaganicznych rowniez do szkolki zuzlowej, zebysmy mogli od poczatku szkolic zawodnika, pozwolilo by to na ciagly przyplyw zawodnikow zagranicznych, i za kilka sezonow gra bylaby ciekawsza, nalezy o tym pomyslec juz teraz, bo polacy sa coraz lepsi, i jeszcze troche i zagraniczni nie beda sie wcale tu liczyc chyba ze damy im na starcie wyzsze skille.
co do juniorów zagranicznych w szkółce już dałem wcześniej taką propozycję: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=442.
Kiedy wejdą zawodnicy ?
Osobe która była by chętne wpisac nazwiska i imiona Australijskie proszona jets o kontakt na PW.