Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowe forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Widzę że więcej kolegów ma taki problem...
(2014-11-16, 19:52:25)Stefik4 napisał(a): [ -> ]No ja jasnowidzem nie jestem i nie widzę niestety co masz na monitorze...
telkosr, poprawione Uśmiech

Stefik super, teraz na pewno jest to bardziej przejrzyste Uśmiech
no bardzo fajnie ale my z kilkoma kolegami nadal nie widzimy całego forum...

Turbina

No ja prawej strony w ogóle nie widze :-[
W tym tygodniu problem zostanie rozwiązany

Turbina

Ok bedziemy czekali
Polecam dla tych co mają myszkę to ctrl+scrol w myszcze( góra/dół) lub dla tych co nie mają albo mają ale wolą drugi sposób ctrl +/- i dopasujecie sobie wielkość forum do waszej przeglądarki tak żeby widzieć wszystko.
spoko tylko na telefonie jest to niewykonalne ;d
Hyziu nie ma szans żeby widzieć CAŁE forum...

Turbina

Gram na telefonie a obrazkow nie mam tylko same linki . Nie wspomne juz o prawej stronie forum ze jest przycięte
:-(
Marek ja też miałem ucięte i w ten sposób sobie poradziłem, nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz, u mnie na Operze jest OK.

Co do przeglądarek na telefonie to niestety trzeba czekać na interwencję Stefika, bo tam na tą chwilę nie doszedłem czy coś idzie z tym zrobić. Co do obrazków, na telefonie mi się wszystko ładnie wyświetla nie mam linków, więc wyczyśćcie dobrze cache telefonu.

Turbina

no będę musiał najwidoczniej tylko żebym ja to wiedział jak to w SAMSUNGU się robi heh . xd
Ja w iphone 5 na IO's 8 też nie mam całej prawej strony forum:/

Turbina

Lukałem wszystko bw telefonie mam dobre więc nie wiem co jest .że obrazków nie mam i całego forum . Musze sobie radzić bez tego najwidoczniej
Nie wiem jak na telefonach ale u mnie na kompie jest już OK
Stron: 1 2 3 4 5