Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hyzia w Elipie nie ma, to już nie ma komu tematu założyć Język Wstydźcie się Duży uśmiech 
To temat już mamy , czas na pierwsze wpisy Język
Legenda głosi ze eligowcy kiedyś zapisali 2 strony na forum :p
(2014-12-04, 21:02:13)ukppku napisał(a): [ -> ]Legenda głosi ze eligowcy kiedyś zapisali 2 strony na forum :p

Nie możliwe to !! Jam jest Tomasz niewierny, jak nie zobaczę to nie uwierzę Duży uśmiech
No to musiało być dawno :p
Chyba za czasów startu pierwszego sezonu SW Oczko Język
widzę że temat nadal w powijakach...
mamy już ponad połowę sezonu może jakieś spostrzeżenia
jakieś zaskoczenia pozytywne lub też nieUśmiech??
O prosze i ktos napisał, myślałem ze temat juz całkiem umarł Język
Zaskoczenia raczej nie ma, większość tak jak obstawiałem
Jacy Ekstraligowcy, taki i ich temat na forum Język
Hyziu ty już się wypłakałeś w innym temacie, a jeżeli chodzi o ekstralige, to niestety jak cała gra, spadła na psy! Nawet mecze na najwyższym poziomie kończą się takim wynikiem jak jeszcze jeździłem w 5 lidze, czyli 65-25, 70-20, tylko speed jeszcze jakiś fason trzyma, reszta sie sprzedaje, bądź w juniorów zbroi, myśląc ze zawojuje za 10 sezonów, a zanim się obejrzą, miną kolejne sezony i będzie po grze, jak tak dalej pójdzie, musicie coś z tym zrobić, bo widze to czarno...
No w sumie troch racji Teves masz, ale kiedyś była chwila chyba 2 sezony 7-8 czy 6-7 co wyniki w kolejkach nie przekraczały 50:40, wtedy były emocje Uśmiech
za 2-3 sezony też tak będzie Uśmiech
wszyscy będą mieli 5x100 i wyrówna się...
Być może, pożyjemy zobaczymy. Oby nie stało sie tak jak w SM bo z tego co słyszałem to wyniki wyglądają po 60:30 i 30:60 w rewanżu, w sensie że masakrycznie duży handicap.
miejmy nadzieje że będzie dobrze...
faktycznie mecze do jednej bramki nie są ciekawe no ale trzeba to przeboleć i jechać dalej.
dlatego będzie trzeba szybko interweniować i działać, gdy u Nas powtórzy się taka sytuacja Uśmiech
Stron: 1 2