Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: U-18 Srebrny Kask - II edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U-18 SREBRNY KASK to kontynuacja rywalizacji U-16 CHAMPIONSHIP SERIES.

Rywalizację najmłodszych traktujemy tylko i wyłącznie jako zabawę.

Zasady są proste:
1. Do 29.03.2015 trwają zapisy, start eliminacji 11.04.2015.
2. Każda drużyna może zgłosić 18-latków bez ograniczeń ilościowych
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, .... a dalej to nie wiem Oczko



ZAPRASZAM
Asteck666
U-18 SREBRNY KASK
wyniki końcowe


[Obrazek: 1agw1.png]
Aktualizacja.

Zakończyły się zmagania o najlepszego 18-latka.
Gratuluję medalistom jak i każdemu zawodnikowi, który brał udział od początku eliminacji.
Jesteście WIELCY.

Ja niestety mam ostatnio brak czasu, więc przepraszam za brak aktualizacji na bieżąco.

no i Smutny niestety muszę się pożegnać z organizacją zawodów z cyklu U-xx


Jeśli jest ktoś kto ma czas i czuje się na siłach, to byłoby fajnie gdyby mógł poprowadzić kolejną edycję, bo to fajna inicjatywa.
Asteck stworzył świetną juniorską serię i warto by było to kontynuować. Jestem skłonny podjąć się tego wyzeania. Jednak samemu może być ciężko zadbać o szybkie aktualizacje. Może jest ktoś chętny do wsparcia?
XXX46 też byłby chętny współpracą, z tym że on prowadzi milion turniejów w tym Nieoficjalne Mistrzostwa Juniorów.
Więc proponuję się dogadać i do tego co jest dodać jeszcze jedną wspólną kategorię dla 20 i 21 latków.
Byłoby zacnie wtedy.

Przydałby sie wam ktoś trzeci. Szczególnie podczas zapisów i eliminacji, sami widzieliscie jakie było zainteresowanie tą edycja, ok 300 zawodników wystartowało jak sie nie mylę Uśmiech
wojtas_gkm - z racji tego że są to najciekawsze rozgrywki jak dla mnie w tej grze to mogę pomagać jak będzie taka potrzeba
(2015-07-13, 19:54:34)Roko napisał(a): [ -> ]z racji tego że są to najciekawsze rozgrywki

I pamiętajcie o tym jak będzie plebiscyt Duży uśmiech

Jak chcecie to niech ktoś mi poda maila, to podeślę gotowe formatki.
To już mamy 3 organizatorów
Ja z racji że mam UIC mogę jakoś je przemianować i zając się U-20 U-21 lub stworzyć U-20 i U-21 a UIC pozostanie dla 16-21
Roko np. weźmie U-18 U-19 a wojtas U-16 U-17 co wy na to ?
Każdy ma po 2 U-xx do zrobienia
(2015-07-14, 06:58:07)Asteck666 napisał(a): [ -> ]
(2015-07-13, 19:54:34)Roko napisał(a): [ -> ]z racji tego że są to najciekawsze rozgrywki

I pamiętajcie o tym jak będzie plebiscyt Duży uśmiech

Jak chcecie to niech ktoś mi poda maila, to podeślę gotowe formatki.

W głosowaniu to o Pucharze Juniorów pamiętajcie Duży uśmiech no i o zapisach do Pucharu też nie zapomnijcie.

Asteck PW w grze.

Myślę, że podział po dwa turnieje na osobę sprawi, że nie będziemy zbyt wyeksploatowani i da się to terminowo realizować. Roko jesteś chętny? Czy raczej wolałbyś tylko pomóc z doskoku, w najbardziej kluczowych okresach.
też o m.in UIC nie zapomnijcie
Co prawda był opóźniony ale jak ruszył to w miarę szybko było wszystko robione i jest to przejrzyste przede wszystkim


A plebiscyt już jest od 3 tygodni !!!
W inne są kategorie i do kogo głosy wysyłać