Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Odszkodowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Na pewno niektórych drażni fakt, że zawodnikowi może się coś stać kiedy jedzie na stadionie bez band lub też na bandach drewnianych. Niektóre kontuzje są bardzo długo leczone i jeżeli zawodnikowi stało by się coś na stadionie bez band to proponowałbym odszkodowanie w wielkości leczenia prywatnego. Może to się nie liczyć w sparingach bo tutaj sami wybieramy z kim jedziemy ale w ligowych mogłoby być stosowane.
Co Wy na to ?
Bandy nie są drogie i powinny być budowane na samym początku gry.
Tak, ale tylko wtedy kiedy odszkodowanie (bądź nałożenie kary finansowej za źle przygotowany stadion)będzie płaciła osoba która nie ma band...wtedy dużo osób by zaczęło budować bandy, aby nie płacić odszkodowań
No i o to chodzi!
Jeżeli ktoś dostanie kare zrobi od razu bandy i już mniejsze zagrożenie kontuzji.
Nie chodzi mi o kare tylko o to aby gracze robili bandy.
NO to jestem jak najbardziej na tak!
100% na wielkie NIE !! to jest kazdego wybór wiec czy gospodarz czy gosc ponosi to samo ryzyko Uśmiech a jak ktos nie chce tracic kasy na leczenie ma opcje darmowe Uśmiech

to juz lepiej wprowadzic wymogi np :

extraklasa:
-bandy dmuchane
-oswietlenie 1000 lux

1-3 liga :
-bandy dmuchane

reszta bez wymogów !!

i jak ekipa nie spełni wymogów co mecz u siebie płaci wysoka kare albo nie zostaje dopuszczona do rozgrywek (brak ewentualnego awansu)



bo zabawa w ubezpieczenia to przesada!! wystawi ktos zawodnika z sr skili 40 rozwali sie i co?? ktos ma płacic?? bo zawodnik jezdzic " nie potrafi" ?? bzdura 100% na nie


Piszemy "Gospodarz" a nie "Gospodaż"
NO tak...ale jak ja jade w LM i muszę sie zmierzyć z kims kto nie ma band dmuchanych , a jade najlepszym składem i rozwali mi się zawodnik ze skillem 59 to co?? Nie będę czekał aż mi sie wyleczy w domu bo mam osłabiony skład i wydaje kase...a dlaczego?? Bo ktoś NIE MUSIAŁ mieć band!


Chyba że zostanie wprowadzony w LM nakaz band dmuchanych...\
Obecnie nie wiem czy wszyscy mają.

Asteck666

(2011-10-09, 11:00:24)daehniks1 napisał(a): [ -> ]to juz lepiej wprowadzic wymogi np :

extraklasa:
-bandy dmuchane
-oswietlenie 1000 lux

1-3 liga :
-bandy dmuchane

reszta bez wymogów !!

Oświetlenie 1000 lux
Koszt: 1515000 zł
Czas: 30 dni

Spawn, oszalałeś z tą propozycją wymogów????
Asteck666 tylko tak napisałem,podałem przykład Uśmiech za mało opcji jest alby wymogi wprowadzicUśmiech

teves LM to jest turniej organizowany na forum i nie ma go w SW jako oficjalny(opcje) wiec to juz jest sprawa organizatorów i waszego dogadania sieUśmiech
Ja jestem na nie. Dlaczego? Otóż to jest manager, każdy sam decyduje o tym czy chce inwestować w bezpieczeństwo swoich zawodników oraz przy okazji innych (drużyn przyjezdnych) czy też nie. Jeśli jedziemy z kimś bez band, trudno, musimy to przeboleć. Nie można nikogo zmuszać do tego by zrobił w grze to czy tamto, a więc wprowadzanie wymogów w poszczególnych ligach mija się z celem. A jeśli komuś naprawdę bardzo zależy na tym by jeździć z drużynami z bandami to można taką dyskusję poruszyć w swojej lidze i zachęcić swoich przeciwników by je wybudowali... To jest właśnie plus tej gry, niezależność, możliwość wpływania na rozwój swojej drużyny itd.

Tak więc dla mnie odpada...
ja mam bandy dmuchane bo nie bede narażał swoich zawodników Uśmiech nie wyobrazam sobie tego jakby np : nowakowski (9 rekordów toru ) miał kontuzje
Na NIE

Champion to ładnie opisał
Kontuzje dopadają każdego i nie zależnie od tego czy umie jeździć czy nie. Zrozum, że leczenie darmowe trwa 2 razy dłużej od prywatnego i jeżeli lider drużyny się potrzaska to jeździsz zawodnikiem z drugiej linii.
Obecnie jak ktoś żałuje 25k na dmuchane bandy to niech pożałuje na leczenie. Dostajesz milion złotych na start więc 25k to jest nic.
Głupi pomysł, zamykam.