Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Przyjazd na mecz obcokrajowca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Próbując nieco przybliżyć realność Speedway-World do świata speedwaya piszę do Was z pewną propozycją. Otóż co Wy na to, by nasi obcokrajowcy pobierali opłaty za przyjazd na mecz? Cennik danego obcokrajowca byłby liczony na podstawie jego tygodniowej pensji. Jeśli zawodnik zarabia 4000 zł tygodniowo, to jego przyjazd na mecz kosztowałby nas 1000 zł. Jeśli zarabiałby 2000 zł tygodniowo, za przyjazd "wołałby" 500 zł. Czyli % jaki życzyłby sobie obcokrajowiec byłby równy 25.

25% z 4000 zł = 1000 zł
25% z 2000 zł = 500 zł

Można jeszcze ewentualnie zastanowić się nad manipulacją procentów. I tak... najwyższy procent za przyjazd na mecz mieliby austalijczycy z uwagi na najdalszą odległość od Polski. Ich procent wynosiłby np. 30% z tygodniowej pensji. Duńczycy i Szwedzi mieliby po 25%, Anglicy 20% natomiast Niemcy, Czesi oraz Rosjanie po 18%.

Co Wy na to? Myślę, że to nieco dodałoby realii naszemu managerowi, a koszty przecież nie są kosmiczne Uśmiech
Niby dobra sprawa ale musieliby trafić na rynek tacy zawodnicy za których warto by było płacić więcej.
Moim zdaniem to usuwa zawodników z obcych krajów od naszych drużyn, bo po co Miałbym płacić obcokrajowcowi za przyjazd dodatkowo, skoro mogę mieć podobnego zawodnika polskiego za mniejsze pieniądze. Więc na NIE. Oczko
pomysł fajny ale na LT musieli by pojawić się obcokrajowcy którzy byli by lepsi od zawodników krajowych Uśmiech Duży uśmiech
Właśnie obcokrajowiec musiałby być warty więcej niż polak żeby warto było za niego płacić. Ale jestem na nie, ponieważ lepiej nie płacić, bo i tak już szkółka ze mnie zdarła dużo kasy.
Jestem na nie chyba że będzie więcej zagranicznych zawodników i będą lepsi od polskich(przynajmniej niektórzy) żeby się opłacało za nich płacić Oczko
Nic eni stoi an przeszkodzie aby w niedlugim czasie wypusci na rynek kilkunastu austarliczykow i innnych Oczko
ja jednak myślę żeby było sprawiedliwe to dodaj każdej drużynie po jednym losowym zaowdniku Duży uśmiech
i wszycy będą płacić Język
Popieram sotisa
Również popieram świetny pomysł Duży uśmiech
Też popieram.
A jeżeli ktoś będzie zadłużony a przykładowo 999 999 999 to co wtedy ? Jak będzie płacił ?
becik- pewnie kasa bdz normalnie pobierana z konta tylko nie bdz mogl kupowac motorow zawodnikow. Ogolnie to jakos nie widze tego pomyslu,
Na milion można się tylko zadłużyć. Przy maksymalnym zadłużeniu zawodnik z obcego kraju nie mógł by wystąpić z braku budżetu. Ale ja i tak jestem na nie
w pewnych okolicznosciach mozna sie zadluzyc wiecej niz milion
W jakich?? Widać czegoś nie wiem w tej sprawie...
Stron: 1 2