Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Oglądanie biegów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem czy takie coś można zrobić. Aby po rozegraniu biegu ukazywał się filmik jakiegoś biegu ligowego z youtube. W czasie filmiku można by było rozpoznawać swoich zawodników po kaskach.
np.:

http://www.youtube.com/watch?v=bZaneo0My...r_embedded#!
[Obrazek: biegz.jpg]
Do zamknięcia !
Meczy by trwał z 3h
I chyba mało kto by chciał oglądać jakiś filmik po biegu
Nie no r****bał mnie ten pomysł...co innego jakby była jakaś animacja meczu który jest rozgrywany...ale to??
Beznadziejny pomysł
Mogły by być jakieś wybrane. Albo gracze potwierdzali by czy chcą oglądać mecz. Filmik ukazywałby się przed wynikiem biegu. Mecz trwałby między 60 a 90 minut(wideo od 2 do 4 minut) + 2 minuty na zmiany.
Tak jeden będzie oglądał a drugi nie
I ten c będzie miał w pompie te filmiki będzie czekał jak palant aż jakiś loluś sobie poogląda filmik na youtube
Chcesz to w trakcie meczu odpal sobie kilka filmów i po kłopocie
Chodziło mi, że jeżeli dwóch się zgodzi. W trakcie takiego meczu były by takie emocje jak w czasie prawdziwego meczu. Jeżeli komuś chodziło by o sam wynik, to z tego by nie korzystał.
Nawet odpowiedniego filmiku do wyników nie dałeś. W filmiku kask niebieski wyprzedza po kolei kask czerwony, później biały a na końcu żółty. A w Twojej grafice czerwony ma ogon cały bieg, a niebieski wyprzedza najpierw żółtego, później białego. To tak pod względem organizacyjnym pomysłu. A co do samego pomysłu to na nie, ponieważ musiałbyś znaleźć tysiące kombinacji z kaskami, co jest prawie niemożliwe patrząc na to, że w grze masz nawet czas do wejścia w łuk podany.
Jestem na nie z takiego powodu iż bez sensu jest przedłużać sobie mecz

Pozdro
Jeszcze jakby było o co przedłużać ale te filmiki to beznadzieja
Też tak sądze że beznadzieja,bo przecież jak dopasujesz każdy filmik do swojego biegu byś musiał całego neta przeszukać xD ;P
ru3k wez wyszukaj na YT tyle filmikow by byly zgodne z wynikami biegpw....roflDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
również na NIE lepsze było by jak już ktoś napisał zrobienie animacji choć też nie jest to konieczne Uśmiech
Animacja już bardziej ale nie filmiki
jakis symulator zrobic, takie cos jak zuzel 2001 fajne by bylo (kreski), tylko jak to zrobic ;p Uśmiech
Stron: 1 2