Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: czat meczowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
chciałem sobie popisac z przeciwnikiem podczas meczu ligowego, napisałem cos i ja tego nie widziałem co napisałem ani nie widze co do mnie pisze przeciwnik. WALECZNY213 , Budowlani Rybnik
Właśnie przed chwilą sprawdziłem to z Kukuczką podczas naszego meczu co mamy jechać o godzinie 15 i czat meczowy działa normalnie.
Może po prostu musisz wyczyścić wciskając Ctrl+F5 bo wiem że wtedy to pomaga i czat działa poprawnie.
ok dzieki
chat nie dziala na telefonach komórkowych Uśmiech

Turbina

No ja gram na telefonie i czat nie działa . :-\
ja nie gram na komórce tylko na komputerze teraz czat mi działa ale musze robic jak Henrik powiedział Ctrl+F5
Na komorkach nie bedzie dziala bo nie obsluguja one jQuery. Bedzie dzialalo jak zainstalujecie sobie Opere Mobile, moze to zadziala. A odswiezac trzeba, moze ogarne auto odswiezanie tego boksa.

Turbina

Super sprawa to by była
zgadzam sie
chcialem zgłosic bład w IMS w turnieju 4.9 Newcastle Red Foxes 7 biegu moj zawodnik Jerzy Dargel byl trzeci jak pokazuja wyniki tego wyscigu a punkt nie został mu przyznany byl przed Maksymilianem Ambroszczykiem nie dodanie mu tego punktu spowodowalo odpadnieciem z kolejnej rundy bo 8 pkt dalo by mu 8 miejsce bo Edmund Michalski w biegu 18 byl gorszy w bezposrednim starciu co zadecydowalo o awansie obaj tez mieli po jednym wygranym biegu, prosze o rozpatrzenie
Stefik już to sprawdził i kolejność była taka jak podana
Bieg 7: Sławomir Felakowski, Walenty Korkuś, Maksymilian Ambroszczyk, Jerzy Dargel ,
tylko była zamiana kolorami kasków.