LINKI DO DRUŻYN UCZESTNICZĄCYCH W PJ
GRUPA A
KSF Zielona Góra (TomekZG)
http://www.speedway-world.pl/i,team-10280
POWER Gniezno (Hyziu)
http://www.speedway-world.pl/i,team-127
Synowie Anarchii (MaciejKa11) -
http://www.speedway-world.pl/i,team-9814
Unia Tarnów I (Eureka)
http://www.speedway-world.pl/i,team-817
GRUPA B
GUKS Speedway (nonika2211)
http://www.speedway-world.pl/i,team-7751
Polonia Osielsko (matti_1)
http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
Speedway Wawrow (sebolek82)
http://www.speedway-world.pl/i,team-7590
Wisła Grudziądz (GKM)
http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
GRUPA C
Apator Toruń (kwiatek)
http://www.speedway-world.pl/i,team-373
orly (wiolad)
http://www.speedway-world.pl/i,team-2739
Polmo (mendzel)
http://www.speedway-world.pl/i,team-42
POLONIA ŚREM (Daria)
http://www.speedway-world.pl/i,team-3295
GRUPA D
Club Red Rabbit (etteruord)
http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1)
http://www.speedway-world.pl/i,team-72
Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki)
http://www.speedway-world.pl/i,team-69
Lubella Lublin (Roko)
http://www.speedway-world.pl/i,team-2351
GRUPA E
ASTECK Zielona Góra (Asteck666)
http://www.speedway-world.pl/i,team-131
Ostrowskie Diabły (Casaletto)
http://www.speedway-world.pl/i,team-22
ROW (rekin67)
http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
ŻKS SPARTA USTROŃ ( Parnas1101)
http://www.speedway-world.pl/i,team-10416
GRUPA F
GKM METAL HELL (yarro81)
http://www.speedway-world.pl/i,team-7510
Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw )
http://www.speedway-world.pl/i,team-84
Orliki Fordon (vinyll)
http://www.speedway-world.pl/i,team-3518
PolskieHerosy (Malinowski21)
http://www.speedway-world.pl/i,team-9848
GRUPA G
Ahtung SC (purgazik) -
http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
KugelSpeed (kugel99)
http://www.speedway-world.pl/i,team-2719
RKS - MOTOR LUBLIN (Selena)
http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
Unia Leszno (Junior1995)
http://www.speedway-world.pl/i,team-11
GRUPA H
GKM 1979 (wojtas_gkm)
http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Towers Wrocław-(gregory7372)
http://www.speedway-world.pl/i,team-3821
Werewolves SG (jacekpulo)
http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
ZKS Grupa A (XXX46)
http://www.speedway-world.pl/i,team-9852
1 kolejka
A
Synowie Anarchii - Unia Tarnów I http://www.speedway-world.pl/i,live-374703
KSF Zielona Góra - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-374594
B
06.04 GUKS Speedway - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-374842
Speedway Wawrów - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-374638
C
Apator Toruń - orly http://www.speedway-world.pl/i,live-375318
09.04 Polmo - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-374938
D
Club Red Rabbit - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-374925
06.04 Hawaiki Team Rzeszów - Lubella Lublin http://www.speedway-world.pl/i,live-374860
E
09.04 ROW - ŻKS SPARTA USTROŃ http://www.speedway-world.pl/i,live-374645
ASTECK Zielona Góra - Ostrowskie Diabły http://www.speedway-world.pl/i,live-374623
F
09.04 GKM METAL HELL - Ks.Stal Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-374867
09.04 Orliki Fordon - Polskie Herosy http://www.speedway-world.pl/i,live-374627
G
Ahtung SC - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-374746
RKS - MOTOR LUBLIN - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-374658
H
GKM 1979 - Towers Wrocław http://www.speedway-world.pl/i,live-374574
Werewolves - ZKS Grupa A http://www.speedway-world.pl/i,live-374577
Grupa C
Polmo - POLONIA ŚREM wynik zweryfikowany na 16-74 (w drużynie Polmo startował 22 letni Aczkiewicz, zdobywca 15 pkt)
Grupa D
Hawaiki Team Rzeszów - Lubella Lublin wynik zweryfikowany na 0-40 (nieuprawnieni zawodnicy w drużynie Hawaiki)
Grupa E
ASTECK Zielona Góra - Ostrowskie Diabły wynik zweryfikowany na 40-0 (dwóch nieuprawnionych zawodników w drużynie Ostrowskie Diabły)
2 kolejka
A
Unia Tarnów I - KSF Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-374692
POWER Gniezno - Synowie Anarchii http://www.speedway-world.pl/i,live-374704
B
Wisła Grudziądz - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-374671
Polonia Osielsko - Speedway Wawrow http://www.speedway-world.pl/i,live-374639
C
POLONIA ŚREM - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-375408
13.04 orly - Polmo http://www.speedway-world.pl/i,live-375830
D
Lubella Lublin - Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,live-374714
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Hawaiki Team Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,live-375813
E
ŻKS SPARTA USTROŃ - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-374585
Ostrowskie Diabły - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-376242
F
13.04 Polskie Herosy - GKM METAL HELL http://www.speedway-world.pl/i,live-374985
Ks.Stal Gorzów Wielkopolski - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-375546
G
KugelSpeed - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-374596
Unia Leszno - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-375716
H
16.04 ZKS Grupa A - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-374575
Towers Wrocław - Werevolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-374652
Grupa C
orly - Polmo wynik zweryfikowany na 0-40 (nieuprawnieni zawodnicy w drużynie orly, skład seniorski)
3 kolejka
A
POWER Gniezno - Unia Tarnów I http://www.speedway-world.pl/i,live-374916
KSF Zielona Góra - Synowie Anarchii http://www.speedway-world.pl/i,live-375453
B
Polonia Osielsko - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-374607
GUKS Speedway - Speedway Wawrow http://www.speedway-world.pl/i,live-375448
C
orly - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-375355
Apator Toruń - Polmo http://www.speedway-world.pl/i,live-375686
D
Club Red Rabbit - Hawaiki Team Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,live-376913
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Lubella Lublin http://www.speedway-world.pl/i,live-374939
E
ASTECK Zielona Góra - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-374642
Ostrowskie Diabły - ŻKS SPARTA USTROŃ http://www.speedway-world.pl/i,live-376734
F
Ks.Stal Gorzów Wielkopolski - PolskieHerosy http://www.speedway-world.pl/i,live-376293
GKM METAL HELL - Orliki Fordon. http://www.speedway-world.pl/i,live-374917
G
KugelSpeed - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-376641
Ahtung SC - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-374747
H
GKM 1979 - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-374573
Towers Wrocław - ZKS Grupa A http://www.speedway-world.pl/i,live-376075
Grupa E
Ostrowskie Diabły - ŻKS SPARTA USTROŃ wynik zweryfikowany na 0-40 (nieuprawnieni zawodnicy w drużynie Diabłów, skład seniorski)
4 kolejka
A
Synowie Anarchii - KSF Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-376487
Unia Tarnów I - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-375460
B
Speedway Wawrow - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-376374
Wisła Grudziądz - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-376246
C
POLONIA ŚREM - orly http://www.speedway-world.pl/i,live-377479
Polmo - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-377350
D
Lubella Lublin - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-376090
Hawaiki Team Rzeszów - Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,live-377283
E
ROW - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-377347
ŻKS SPARTA USTROŃ - Ostrowskie Diabły
F
27.04 Orliki Fordon-GKM METAL HELL http://www.speedway-world.pl/i,live-377123
PolskieHerosy - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski http://www.speedway-world.pl/i,live-377301
G
RKS - MOTOR LUBLIN - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-375812
Unia Leszno - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-377679
H
Werewolves SG - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-375611
ZKS Grupa A vs. Towers Wrocław http://www.speedway-world.pl/i,live-377244
Grupa E
ŻKS SPARTA USTROŃ - Ostrowskie Diabły
spotkanie nierozegrane, brak informacji o nowym terminie, obustronny walkower
5 kolejka
A
Synowie Anarchii - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-376970
KSF Zielona Góra - Unia Tarnów I http://www.speedway-world.pl/i,live-377262
B
GUKS Speedway - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-377761
Speedway Wawrow - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-378220
C
Apator Toruń - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-378287
Polmo - orly
D
Club Red Rabbit - Lubella Lublin http://www.speedway-world.pl/i,live-376914
Hawaiki Team Rzeszów - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-378539
E
ROW - Ostrowskie Diabły http://www.speedway-world.pl/i,live-377388
ASTECK Zielona Góra - ŻKS SPARTA USTROŃ http://www.speedway-world.pl/i,live-378673
F
GKM METAL HELL - PolskieHerosy http://www.speedway-world.pl/i,live-377689
Orliki Fordon - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski http://www.speedway-world.pl/i,live-378292
G
RKS - MOTOR LUBLIN - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-377459
Ahtung SC - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-378475
H
GKM 1979 - ZKS Grupa A http://www.speedway-world.pl/i,live-377707
Werewolves SG - Towers Wrocław http://www.speedway-world.pl/i,live-378229
Grupa C
Polmo - orly
Spotkanie nierozegrane, brak informacji o nowym terminie, obustronny walkower
Grupa E
ROW - Ostrowskie Diabły
Wynik zweryfikowany na 40-0, drużyna Ostrowskich Diabłów wystawiła skład seniorski
6 kolejka
A
POWER Gniezno - KSF Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-377245
Unia Tarnów I - Synowie Anarchii http://www.speedway-world.pl/i,live-378152
B
Polonia Osielsko - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-378223
Wisła Grudziądz - Speedway Wawrow http://www.speedway-world.pl/i,live-377746
C
orly - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-378316
POLONIA ŚREM - Polmo http://www.speedway-world.pl/i,live-378303
D
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,live-378262
Lubella Lublin - Hawaiki Team Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,live-378540
E
Ostrowskie Diabły - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-378632
ŻKS SPARTA USTROŃ - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-379036
F
Ks.Stal Gorzów Wielkopolski - GKM METAL HELL http://www.speedway-world.pl/i,live-377655
PolskieHerosy - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-378082
G
Unia Leszno - RKS - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-377680
KugelSpeed - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-378164
H
7.05 ZKS Grupa A - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-378212
Towers Wrocław - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-378978
Grupa C
POLONIA ŚREM - Polmo
Wynik zweryfikowany na 40-0, w drużynie Polmo wystąpiło 2 nieuprawnionych zawodników
Grupa E
Ostrowskie Diabły - ASTECK Zielona Góra
Wynik zweryfikowany na 40-0, w drużynie Ostrowskich Diabłów skład seniorski
Przed nami ostatnia kolejka fazy zasadniczej.
W większości grup sytuacja jest już jasna.
W grupach A, D, F, G drużyny, które awansowały są już znane, walczymy jeszcze o rozstawienie w 1/8 finału.
Najciekawiej zapowiada się tutaj pojedynek w Grupie D, gdzie o pierwsze miejsce w tabeli powalczą ze sobą w bezpośrednim pojedynku ekipy Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. i Club Red Rabbit.
Obie drużyny mają w tej chwili po 10 punktów. W pierwszym meczu dwa punkty zdobyła drużyna Club Red Rabbit, więc w piątek do zajęcia pierwszego miejsca wystarczy im remis. Jeżeli spotkanie zakończy się choćby jednopunktowym zwycięstwem gospodarzy to oni zajmą pierwsze miejsce w grupie.
Link do meczu
http://www.speedway-world.pl/i,live-378262
Najwięcej emocji dostarczy nam zapewne grupa H, jedyna w której jeszcze nie znamy wszystkich drużyn fazy pucharowej.
Stawką meczu ZKS Grupa A - Werewolves SG będzie awans do drugiej rundy.
W tej chwili obie ekipy mają na swoim koncie po 5 dużych punktów. Pierwszy mecz padł łupem Werewolves, więc mamy sytuacje analogiczną jak powyżej, gościom do zajęcia wyższego miejsca w tabeli wystarczy remis w tym spotkaniu, jeżeli natomiast o awansie marzy ekipa ZKS Grupa A, to musi ona to spotkanie wygrać.
Link do meczu
http://www.speedway-world.pl/i,live-378212
W pozostałych grupach wszystko jest już wyjaśnione.
Powodzenia dla wszystkich ekip.
Runda zasadnicza podsumowana.
Rozpiska 1/8 finału wstawiona, można wysyłać zaproszenia.
Powodzenia dla wszystkich uczestników!
Linki do spotkań fazy finałowej
FINAŁ!
26.06.2015
POLONIA ŚREM - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-385896
03.07.2015
Unia Leszno - POLONIA ŚREM
1/2 finału
12.06.2015
POLONIA ŚREM - FC Stare Drzewce G-w Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-384020
Unia Leszno - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-383981
19.06.2015
FC Stare Drzewce G-w Wlkp. - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-384757
GKM 1979 - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-383982
1/4 finału
29.05.2015
ROW - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-382186
ASTECK Zielona Góra - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-382181
Polonia Osielsko - FC Stare Drzewce G-w Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-382165
Orliki Fordon - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-382104
05.06.2015
POLONIA ŚREM - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-382593
Unia Leszno - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-382183
FC Stare Drzewce G-w Wlkp. - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-382852
02.06 GKM 1979 - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-382592
1/8 finału
15.05.2015
22.05 ROW - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-380362
Synowie Anarchii - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-380544
Ks.Stal Gorzów Wlkp. - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-380380
21.05 GUKS Speedway - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-380424
KugelSpeed - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-380516
21.05 Apator Toruń - Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-380981
ZKS Grupa A - FC Stare Drzewce G-w Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-380454
Club Red Rabbit - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-380377
Rewanże 22.05.2015
15.05 POWER Gniezno - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-380361
ASTECK Zielona Góra - Synowie Anarchii http://www.speedway-world.pl/i,live-380545
Polonia Osielsko - Ks.Stal Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-380381
Orliki Fordon - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-380425
POLONIA ŚREM - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-380427
Unia Leszno - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-380982
FC Stare Drzewce G-w Wlkp. - ZKS Grupa A http://www.speedway-world.pl/i,live-380483
GKM 1979 - Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,live-380378
Rozpiska na 1/4 finału dodana.
Powodzenia!