Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Baraże - dochody za mecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No a ustawiliście sobie w księgowości reklamę bo pewnie nie.
Na baraże ustawia się ceny i reklamę w ustawieniach sparingowych.
No spoko a skąd miałem o tym wiedzieć?
Zawsze tak było że sparingowe pucharowe i barażowe były ujęte w ustawieniach sparingowych.
Wcześniej się z tym nie spotkalem
Czyli tak czy tak jestem ze 150 tys w plecy bo wam się nie chciało napisać ze muszę zmienić w ustawieniach??
Co za lipa, skoro juz baraze liczycie jako mecze ligowe to powinny w ustawieniach tak samo przy nalezec do tej grupy;/
Troche za pozno nas informujecie o takich zmianach;/
Heniu, chyba poza Tobą nikt tego to ustawił. Ponieważ na kilka dni przed barażami zostaliśmy wszyscy zaskoczeni zużywaniem się motocykli, a teraz się okazuje, że trzeba było specjalnie pod baraże ustawiać w sparingach to faktycznie jest coś nie tak. "zarobiłem" na barażach 31 i 39 tys. za mecze i to jest kaszana. Nie ma wytłumaczenia, że to niewiedza, skoro się wprowadza coś na "za 5 dwunasta" to powinno się określić wszystkie opcje. Sądzę, że barażowicze powinni otrzymać pewną rekompensatę za całe to zamieszanie z ostatnich kilku dni. Dawajcie info jakie mieliście "zarobki: w barażach. U mnie wystarczyło na zakup 2 motocykli.
10 i 20 tys;/
Po ustawieniu 90 tys za reklame otrzymalem 110 tys;/
31 wczoraj i 25 tys dzis

Turbina

Grubo . Hehe.budżet się wzmocnił tobie naprawdę
No niestety... Myślałem, że z dochodami z baraży w tym sezonie będzie jak nigdy, a wyszło... jak zawsze.
Walka o pierwszą ligę, to dochody o niebotycznych rozmiarach ! Po odliczeniu reklamy 28700 i 27990.
Cóż, przynajmniej awansowałem.
znajomy i ja jeździliśmy w 6 ligach ja awansowałem z pierwszego a znajomy jechał baraże które przegrał z kretesem... i co ? dostał dodatkową kasę i też będzie występował w 5 lidze... I TO JEST TA WASZA SPRAWIEDLIWOŚĆ ?
Jeśli jest sporo botów w 5 lidze to dostaje szanse jazdy z graczami aktywnymi

Chyba lepiej jechać z aktywnymi graczami nie z botami
jak to mówią co ma piernik do wiatraka ? Uśmiech Przed wprowadzeniem czegoś powinno się zastanowić nad różnymi wariantami. Tutaj wyszło że słabsi dostali dodatkową kasę i mimo że "sportowo" nie awansowali dostali go przy "zielonym".
No tak wprowadzenie tego było z Nienacka
Ale to że ktoś jest w 6 lidze a pojedzie w 5 lidze to już w tamtym sezonie było
Stron: 1 2 3 4