LISTA UCZESTNIKÓW:
Grupa A:
1. Silke Juptner (Unia Tarnów I)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57019
2. Aleksy Kobusiak (Huragan City)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57366
3. Jonas Ljunberg (Miedzyniak)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56911
4. Hans-Joachim Schulz (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57001
5. Przemysław Słabosz (Synowie Anarchii)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57646
6. Heike Lindemann (Speed Fordon)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57600
7. Sylwester Bobin (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57180
8. John Melton (Lubella Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56878
9. Apolinary Uhma (Miedzyniak)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57199
10. Marek Borysiewicz (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57473
11. Scott Griffin (Lubella Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57738
12. Jes Dyrvig (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56987
13. Łazarz Wołgusiak (Miedzyniak)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57156
14. Juliusz Dolik (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57335
15. Bogusław Szwocher (Speedway Wawrow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57317
16. Marcin Chorążkiewicz (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56965
Grupa B:
1. Linus Jannborg (Huragan City)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57262
2. Maksym Yakubov (KugelSpeed)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57123
3. Brett Disley (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57194
4. Platon Łuczakowski (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57559
5. Corbatow Farrell (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57722
6. Hans-Joachim Bär (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57021
7. Mariusz Szloński (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57731
8. Zbyszek Broniszewski (Speed Fordon)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57604
9. Claes Walther (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57728
10. Dennis Danils (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57006
11. Alan Kulawik (WROCŁAW SPARTA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57255
12. Lech Kroma (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57497
13. Renat Klimov (Tarzan's Team Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56938
14. Przemek Bujar (Oxfordonia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57595
15. Tomas Barfoed (Orliki Fordon)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56989
16. Miklos Bracher (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56993
Grupa C:
1. Ernest Smatras (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56966
2. Christopher Fogg (Speed Fordon)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57587
3. Maurycy Penczar (Oxfordonia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57184
4. Korneliusz Strzęboszewski (Oxfordonia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57633
5. Oktawian Lemieszonek (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57136
6. Gaweł Bigajczyk (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57166
7. Apolinary Tyksiński (Orliki Fordon)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56977
8. Daniel Cereś (Orliki Fordon)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56988
9. Andrzej Fomenko (Red Bull Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56885
10. Michaele Long (Huragan City)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57350
11. Korneliusz Siemiątkowski (Huragan City)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57360
12. Bartosz Muchowicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57690
13. Aleksy Kaleta (Miedzyniak)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56940
14. Jurand Frejnik (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57701
15. Nils Diener (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57035
16. Karol Kidacki (orly)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57692
Awans do kolejnej rundy uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w Grupach A-B oraz 1-10 w Grupie C