Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: biegi nominowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wydaje mi sie ze lepiej bybylo gdyby gracz sam wystawial sklad biegow nominowanych poniewaz czasami nie chce zeby jechal w biegu nominowany najlepszy zawodnik mojej druzyny a musi pojechac bo go nie moge zmienic. a z tego co wiem to mozesz takiego zawodnika wogole nie wprowadzac do biegow nominowanych, nie startowalby ani w biegu 14 i 15. Wtedy w biegu ostatni czyli 15 pojedzie zawodnik z 2 miejsca w druzynie i 3 miejsca a w biegu 14 z miejsca 4 i 5.
Co o tym sadzicie z ustawianie samemu sklad biegow nominowanych. Oczywiscie kogo nie ma to bedzie automatycznie.
Byłoby fajnieUśmiech
chcialbym zeby to weszlo bo czasami mnie to irytuje ze mecz i tak wygrany a dziadek zabierze bieg juniorow ktory moze sie rozwinac
Tak kolega ma racje akurat dzisiaj w barażu mój najlepszy zawodnik doznał kontuzji przed bigami nominowanymi a został wystawony do biegu 15 i tylko mlodziezowiec mogl jechać z a nigo i spadlem z ligi. proponuje na biegi nominowane ustalić 1 minute na ustalenie składu przez gracza a jeśli tego nie obi to system niech ustali podrawiam

Misiek81

z prośbą do GMArek na ile możliwe jest by to menadzer decydował o składzie nominowanych 14i 15 a nie komputer ! z tego prostego przykładu mecz na styku 4 liderów zrobiło po np.8 pkt i to ja chciałbym decydować kto jedzie w 14 a kto w 15 a nie komputer losowo pomylenie z poplątaniem to tak jakby przykładowo najlepsza para pojechała w 14 a średniaki w 15 jakbyś narzucił trenerowi w realu taki pomysł to by cię wyśmiał i myśle że nie jestem jedynymmenadzerem który ma takie odczucia i którego nerwica brała w takich meczach o ile w 14 coś zmienisz o tyle w 15 tylko juniorami .
Jest taka możliwość zastępując zawodnika w 14 biegu zawodnikiem z biegu 15 (zmiana nominowana), po odświeżeniu zmienia się skład tych biegów. No tylko muszą mieć taką samą ilość zdobytych punktów tak jak pisałeś.

Więc nie rozumiem gdzie widzisz problem?
problem jest w jak masz lidera w 15 a chcesz w nim posłać 2 i 3 zawodnika punktowo, teraz możesz go zastąpić tylko juniorem
bo biegi nominowane z założenia posyłają do 15 dwóch najlepszych zawodników z drużyn - z reala wymóg marketingowy. Ot regulamin który został przeniesiony do SW.
Jeśli zawodnicy mają tę samą liczbę pkt nie ma problemu z wyborem danego zawodnika do danego biegu.

Nawet nie ma problemu (jeśli mamy łatwy mecz) ze zmianą lidera na juniora - wystarczy go przecież mieć pod nr 8/16 Uśmiech

I zgadzam się, że proponowana przez was zmiana miałaby ogromne możliwości, nie tylko treningowe, ale i taktyczne - na wywrócenie meczu do góry nogami. Jednakże w tej propozycji najpierw musiałby się wypowiedzieć GM_Kuba, a dopiero za tym poszłaby ankieta.

Ja sam tej decyzji się nie podejmę w tym wypadku.
Nie ruszajmy biegów nominowanych.W 15 jadą najlepsi i tyle. Dopiero co była wprowadzana nowa tabela biegowa, by zbliżyć do realnego żużla, a tu nagle rewolucję w nominowanych propnujecie. Ja to bym poszedł w druga stronę i jeszcze usunął rezerwowych, by całkowicie układ z prawdziwej ligi zrobić.
nie wiem czy pamiętacie czy nie, był taki mecz w 1 lidze w Krakowie gdzie przed biegami nominowanymi dostał kontuzji Trojanowski bodajże z 10 punktami, gdzie się okazało że miał najwięcej z całej drużyny a co zrobił trener wogóle go nie wystawił do biegów nominowanych, a teoretycznie powinien w 15 biegu pojechać.
Nie róbcie sobie jaj. Ta tabela biegowa jest rewelacyjna (no może nie licząć juniorów) i daje duże możliwości taktyczne. Jak ktoś nie chce by najlepszy gracz jechał w 15 biegu to wsadzamy go pod 8/16 i robimy co chcemy.

Czasem wydaje mi się że niektóre propozycje są rzucene by je tylko rzucić.
Ja bym też nic nie zmieniał, uważam że teraz jest lepiej niż było wcześniej.