Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Młodzieżowe Zawody
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam  Zawstydzony

Pomyślałem sobie, że może by tak wprowadzić możliwość rozgrywania zawodów Młodzieżowych, tak jak w czwórmeczach jest możliwość by zawody ograniczyć do młodzieży tak i by dało się rozgrywać takie zawody indywidualne lub zawody sparingowe dla młodych.

Tak wiem, tu stajemy przed problemem by wystawić aż siedmiu młodych żużlowców jednak gdyby w takich zawodach wolno by było wystawić mniejszą liczbę zawodników. Przecież w zawodach sparingowych bardziej liczy się zysk dla uczestników jako finanse, XP oraz sprawność.

Osobiście mogę sobie wystawiać skład młodzieżowy jak mi się podoba, ale... gdybym chciał organizować ligę młodzieży to by trzeba dokładnie sprawdzać kto kogo wystawił, a to dużo pracy i zniechęca do organizacji takich "pucharów" czy rozgrywek.

Pozdrawiam
Mariusz70
Moim zdaniem nie ma potrzeby czegoś takiego wprowadzać
Każdy wie kogo wystawia a jak sie organizatorem to ma sie jakieś zadania
Sam będę robił w 17 sezonie ligę juniorow w formie sparingów (prywatny turniej - tak przy okazji zapraszam do udziału )

A poza tym nie wierze ze cos w tym roku zostanie wprowadzone ale mam nadzieje ze tak nie bedzie
zostało wprowadzone IMJ SW oraz funkcjonuje kilka turniejów nie oficjalnych przeznaczonych dla młodych zawodników

//zamykam