1 kolejka
Grupa A
Apator Toruń - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-428105
07.12 Speedway Wawrow - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-428179
Grupa B
03.12 GUKS Speedway - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-428466
POLONIA ŚREM - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-428008
Grupa C
03.12 Hawaiki Team Rzeszów - K.S. Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-428875
KugelSpeed - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-428066
Grupa D
03.12 Gryfy Skórka - Martrosh http://www.speedway-world.pl/i,live-428035
Polonia Osielsko - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-427977
Grupa E
ASTECK Zielona Góra - JC Team http://www.speedway-world.pl/i,live-428006
30.11 orly - Polmo http://www.speedway-world.pl/i,live-428451
Grupa F
14.12 Krzyżacy R3 Toruń - Lubella Lublin http://www.speedway-world.pl/i,live-428023
03.12 ROW - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-428109
Grupa G
09.12 GKM 1979 - Gryfy Samowara http://www.speedway-world.pl/i,live-428002
03.12 GSE Tarnów - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-427991
Grupa H
Dzikie Węże - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-428397
Wisła Grudziądz - WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-428067
Grupa B
POLONIA ŚREM - Werewolves SG
Wynik na torze 62-28 zweryfikowany na 77-13, w drużynie Werewolves SG 15 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Bolesław Perschon
Grupa D
Gryfy Skórka - Martrosh
Wynik na torze 71-19 zweryfikowany na 0-40, drużyna Gryfy Skórka wystąpiła w składzie seniorskim.
Grupa E
orly - Polmo
Wynik na torze 17-73 zweryfikowany na 0-40, drużyna orly wystąpiła w składzie seniorskim.
Grupa F
Krzyżacy R3 Toruń - Lubella Lublin
Wynik na torze 23-67 zweryfikowany na 10-80, w drużynie Krzyżacy R3 Toruń 13 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Gwidon Bochonko
Grupa G
GSE Tarnów - RKS-MOTOR LUBLIN
Wynik anulowany w związku z wycofaniem się GSE z turnieju
Grupa H
Dzikie Węże - Orliki Fordon
Wynik na torze 34-56 zweryfikowany na 43-47, w drużynie Olriki Fordon 9 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Izydor Kasiedczak
2 kolejka
Grupa A
Speedway Wawrow - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-428180
FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-428154
Grupa B
Werewolves SG - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-428223
A.TERA TEAM - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-428515
Grupa C
ŻKS Radlin - Hawaiki Team Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,live-428159
10.12 K.S. Unia Leszno - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-429374
Grupa D
POWER Gniezno - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-428036
Martrosh - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-427983
Grupa E
Polmo - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-428072
JC Team - orly http://www.speedway-world.pl/i,live-428015
Grupa F
ŻKS Speedway Team Rybnik - Krzyżacy R3 Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-428024
Lubella Lublin - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-428074
Grupa G
RKS-MOTOR LUBLIN - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-427992
Gryfy Samowara PAUZA
Grupa H
WKS Unia Wojnowice - Dzikie Węże http://www.speedway-world.pl/i,live-428464
Orliki Fordon - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-428671
Grupa H
Orliki Fordon - Wisła Grudziądz
Wynik na torze 53-37 zweryfikowany na 38-52, w drużynie Olriki Fordon 15 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Izydor Kasiedczak
3 kolejka
Grupa A
Apator Toruń - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-428614
FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Speedway Wawrow http://www.speedway-world.pl/i,live-428181
Grupa B
GUKS Speedway - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-429189
A.TERA TEAM - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-428204
Grupa C
Hawaiki Team Rzeszów - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-428971
K.S. Unia Leszno - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-429465
Grupa D
Gryfy Skórka - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-428037
Martrosh - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-427984
Grupa E
ASTECK Zielona Góra - orly http://www.speedway-world.pl/i,live-428017
JC Team - Polmo http://www.speedway-world.pl/i,live-428073
Grupa F
Krzyżacy R3 Toruń - ROW Krzyżacy R3 Toruń - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-428075
Lubella Lublin - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-428020
Grupa G
Gryfy Samowara - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-428004
GKM 1979 PAUZA
Grupa H
Dzikie Węże - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-428465
Orliki Fordon - WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-429183
Grupa H
Orliki Fordon - WKS Unia Wojnowice
Wynik na torze 66-24 zweryfikowany na 54-36, w drużynie Olriki Fordon 12 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Izydor Kasiedczak
4 kolejka
Grupa A
PKŻ SPARTAKUS Lubań - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-429585
Speedway Wawrow - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-429186
Grupa B
POLONIA ŚREM - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-429190
Werewolves SG - A.TERA TEAM
Grupa C
KugelSpeed - Hawaiki Team Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,live-430568
ŻKS Radlin - K.S. Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-429464
Grupa D
Polonia Osielsko - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-429503
POWER Gniezno - Martrosh http://www.speedway-world.pl/i,live-429868
Grupa E
orly - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-430244
Polmo - JC Team http://www.speedway-world.pl/i,live-430257
Grupa F
ROW - Krzyżacy R3 Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-428570
ŻKS Speedway Team Rybnik - Lubella Lublin http://www.speedway-world.pl/i,live-428906
Grupa G
RKS-MOTOR LUBLIN - Gryfy Samowara http://www.speedway-world.pl/i,live-428990
GKM 1979 PAUZA
Grupa H
Wisła Grudziądz - Dzikie Węże http://www.speedway-world.pl/i,live-429496
WKS Unia Wojnowice - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-429184
Grupa H
WKS Unia Wojnowice - Orliki Fordon
Wynik na torze 20-70 zweryfikowany na 35-55, w drużynie Olriki Fordon 15 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Izydor Kasiedczak
5 kolejka
Grupa A
Apator Toruń - Speedway Wawrow http://www.speedway-world.pl/i,live-430830
PKŻ SPARTAKUS Lubań - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-429858
Grupa B
GUKS Speedway - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-431739
POLONIA ŚREM - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-431018
Grupa C
Hawaiki Team Rzeszów - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-431601
KugelSpeed - K.S. Unia Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-431142
Grupa D
Gryfy Skórka - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-429626
Polonia Osielsko - Martrosh http://www.speedway-world.pl/i,live-429485
Grupa E
ASTECK Zielona Góra - Polmo http://www.speedway-world.pl/i,live-430258
orly - JC Team http://www.speedway-world.pl/i,live-430148
Grupa F
Krzyżacy R3 Toruń - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-429678
ROW - Lubella Lublin http://www.speedway-world.pl/i,live-429922
Grupa G
GKM 1979 - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-429477
Gryfy Samowara PAUZA
Grupa H
Dzikie Węże - WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-430530
Wisła Grudziądz - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-429469
Grupa H
Wisła Grudziądz - Orliki Fordon
Wynik na torze 34-56 zweryfikowany na 49-41, w drużynie Olriki Fordon 15 pkt zdobył nieuprawniony zawodnik Izydor Kasiedczak
6 kolejka
Grupa A
FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-430862
PKŻ SPARTAKUS Lubań - Speedway Wawrow http://www.speedway-world.pl/i,live-431476
Grupa B
A.TERA TEAM - GUKS Speedway http://www.speedway-world.pl/i,live-431636
Werewolves SG - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-431080
Grupa C
K.S. Unia Leszno - Hawaiki Team Rzeszów
ŻKS Radlin - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-431675
Grupa D
Martrosh - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-431290
POWER Gniezno - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-431134
Grupa E
JC Team - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-430236
Polmo - orly
Grupa F
Lubella Lublin - Krzyżacy R3 Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-430383
ŻKS Speedway Team Rybnik - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-430879
Grupa G
Gryfy Samowara - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-430766
RKS-MOTOR LUBLIN PAUZA
Grupa H
Orliki Fordon - Dzikie Węże http://www.speedway-world.pl/i,live-431667
WKS Unia Wojnowice - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-431848
Grupa C
K.S. Unia Leszno - Hawaiki Team Rzeszów
Walkower dla Hawaiki Team Rzeszów, brak wolnych terminów K.S. Unia Leszno
Grupa E
Polmo - orly
Obustronny walkower, mecz nie odbył się, brak informacji na forum o powodach.
Grupa H
Orliki Fordon - Dzikie Węże
Wynik na torze 53-37 zweryfikowany na walkower 0-40 dla drużyny Dzikie Węże, w drużynie Olriki Fordon wystąpiło dwóch nieuprawnionych zawodników (Kasiedczak, Tomolik)
GSE Tarnów wycofuje się z turnieju
W półfinałach niespodzianek nie było.
W finale 9 sezonu PJ spotkają się dwie zdecydowanie najsilniejsze ekipy tej edycji
FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. i ASTECK Zielona Góra.
Zapraszamy na derby lubuskiego
W derbach lubuskiego górą ASTECK Zielona Góra!
i do tej ekipy wędruje Puchar Juniorów w IX sezonie.
To drugie z rzędu zwycięstwo Astecka666,
czy będzie kolejne przekonamy się w jubileuszowym X sezonie, do którego zapisy właśnie wystartowały.
Gratulacje dla zwycięskiej ekipy, jak również dla pozostałych uczestników.