Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Widoczne skille w szkolce juniorow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moze to juz kiedys było ale napisze 
Co wy na to aby wprowadzić widoczne skille w szkolce tak jak jest w zakładce moi zawodnicy 
Teraz widać jedynie średnią co daje jedynie obraz czy zawodnik jest perspektywiczny czy nie 
Majac widoczne skille można by odpowiednio pracować nad zawodnikiem 
Popieram
Ja nie popieram, gdyż średnia jest podawana tylko w przybliżeniu, po każdym odświeżeniu ta średnia się zmienia.
Moim zdaniem jest dobrze, niech będzie trochę niewiadomych przynajmniej u szkółkowiczów. Zda taki jeden egzamin i człowiek wtedy wie co trzeba mu trenować, nie widzę w tym żadnego problemu.
Ja wole wiedzieć na czym stoję od samego poczatku czyli od szkółki
Jestem za Uśmiech
(2016-01-14, 13:34:38)XXX46 napisał(a): [ -> ]Ja wole wiedzieć na czym stoję od samego poczatku czyli od szkółki

Ja też bym wolał... ale w sumie nie chce, jest taka trochę nie wiadoma, chodzi mi o to że ja np. czekam z niecierpliwością żeby zdał egzamin bo jestem ciekawy jakie ma skille, czy będę zadowolony czy też rozczarowany... Jest tego taki swoisty urok Uśmiech

Osobiście nie chciałbym takiej zmiany.
Póki co 3-1 dla mojej propozycji jest
Ale i tak decydujący głos ma admin chociaz szczerze to proponować to sobie można i tak kwestia czy cos zostanie wprowadzone to inna sprawa
A jak juz zostać ma wprowadzone to kwestia długiego czasu

Turbina

Ja tez popieram.jestem za ?
Nie przejdzie bo skoro byście chcieli widoczne poszczególne skille to przecież była by również widoczna dokładna średnia umiejętności juniorka . A tak jest ta niewiadoma do końca jak wygląda juniorek w szkółce.
Henrik - masz 100% rację, nic w szkółce nie zmieniajcie
Masz rację Henrik, to właśnie chciałem wyjaśnić wcześniej.
Najlepiej to nic nie róbcie bo po co
W sumie to i tak się nic nie dzieje i nie zanosi się na to żeby coś się zmieniło
Szczerze to się spodziewałem że to nie przejdzie
ale akurat dobrze że nic w szkółce nie zmieniamy bo teraz szkółka jest dobra. lepiej że nie widać skli juniora bo jakbyśmy widzieli to praktycznie pewne że słaby juniorów by nie było. a tak jest szansa że taki junior może się pojawić. według mnie zostawić jak jest.
ja też jestem na nie, bo przecież wiadomo z poradnika jaki trener odpowiada za wzrost poszczególnych umiejętności, zawsze można śledzić rozwój zawodnika i np co roku dać pod opiekę innego trenera, inwestycja we własną szkółkę się kłania, każdy może zamiast wydać na szkolenie zostawić kasę i kupić coś gotowego z transferów Duży uśmiech każda opcja jest droga pytanie tylko która daje więcej satysfakcji Oczko

a co do nie robienia nic to się zgadzam, należy grę uatrakcyjnić tylko nie w sposób ułatwiający selekcję w szkółce, lepiej znieść wysyp super juniorów z kapelusza Uśmiech
//zamykam