Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów sparing - 2 edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przypominam baraże o Ekstraligę w terminach 18.07 i 21.07
Mecze o Superpuchar 18.07 i 21.07 - Mistrz Ekstraklasy i KS Wieliczka
JEEEEEEEEST
nie wyobrazacie sobie mojej radości! od ośmiu sezonów gram w tą grę i tylko wychowuje i nabijam XP także wszystkie mecze które gram to żeby przegrać i nabić jak najwięcej XP! jednak półfinały dały mi przedsmak emocji a rewanżowy mecz w finale studiowałem ostatnie dwa dni żeby odjechać je jak najlepiej się da! udało się wygrałem choć przeciwnik się w ogóle nie starał bo nawet nie było go na meczu! pozdro 600
Perez wielkie gratulacje dla ciebie
Dwumecz finałowy wyrównany , aczkolwiek rewanż Betard jechał bez dwóch podstawowych zawodnikow (odeszli z klubu) jednak w 1 meczu w najlepszych składach udało ci sie wygrać
Pokazałeś , że ciężka pracą i umiejętnym szkoleniem własnych wychowanków można turniej wygrać
Szczerze cieszę się , że to ty wygrałes , a właściwie twój sposob na grę
Szkoda , że mała liczba managerów wybiera te ścieżkę bo naprawde jest opłacalna , a ty z tymi zawodnikami w niedługim czasie możesz kilka lig w górę skoczyć

Aczkolwiek gratuluje także betardowi , można powiedziec najlepsza drużyna całego ELJ (zgodzicie sie ze mną - w konću zwyciesca zasadniczego eligi ) , a zarazem największy przegrany tego turnieju
Faworyt do wygrania eligi i pucharu . I w jednym i drugim przegrana w finale , zwłaszcza w tym drugim bolesna ze wzgledu na brak wystawionego składu

Kto będzie trzecim medalistą nie wiadomo
Za 20 minut mecz o medal
W pierwszym meczu był remis 45-45 , co gwarantuje emocjonujący rewanz który z chęcią obejże

W przypadku remisu w tym meczu , będziemy z Tomaszem musieli podjąć decyzje co do przyznania medalu . Szczerze nie przewidzieliśmy remisu w dwumeczu w play off Uśmiech

Napewno w superpucharze już niedługo pojadą :
Perez Apator - zwyciesca ekstraligi
KS Wieliczka - zwyciesca pucharu ELJ

Gratuluje także reszcie drużyn uczestniczących i życze dalszych sukcesów


PS : szkoda perez , że nie możesz przystąpić do 3 edycji . Teraz przez ciebie będzie wakat na tronie Język
Jednak liczę , że już na 4 edycje wrócisz
Niestety będziesz musiał od samego poczatku zaczynać (zalezy od ilości druzyn , ale pewnie 1-3 liga Smutny )

Niedługo szerszy komentarz , a za jakis czas choć nie wiem jeszcze kiedy pojawi się wątek - ELJ historia (albo jakoś tak )
No i nie będzie przyznania medalu przy zielonym stoliku.... a tak niewiele brakło - 45:44 w 15-tym biegu 5:0
Myslalem , że w razie wyniku 90-90 w dwumeczu kierować się którymś z tych kryteriów :
- wieksza liczba wygranych biegow indywidualnie w dwumeczu
- wyzsza pozycja w tabeli po zasadniczym
- losowanie (choc raczej wątpliwy pomysł )
- suma czasow z dwumeczu

Ale chyba najbardziej sprawiedliwym byłoby przyznanie obu drużynom medalu (a co za tym idzie tej samej nagrody VIP )
widze sa spore emocje w elite juniorow z niecierpliwoscia czekam na rozpoczecie mojego 1 sezonu na razie jestem w miare nowym graczem ale chce isc ta droga co perez bo wiem ze to sie oplaca pochodze jak perez z torunia i wychowany na apatorze z wychowankami kowalik krzyzaniak zabialowicz bajerski jagus i moglbym takj wymieniac i chce wychowac nastepcow zobaczymy jak sie to ulozy powodzenia wszystkim w nowej edycji.trzymamy gaz.
arek moja druzyna to PEREZ APATOR na pisz do mnie na speedway-world to dam ci kilka pomocnych wskazowek na poczatek. pozdro 600
(2016-07-08, 06:40:39)Perez napisał(a): [ -> ]arek moja druzyna to PEREZ APATOR na pisz do mnie na speedway-world to dam ci kilka pomocnych wskazowek na poczatek. pozdro 600

I to jest cenione Uśmiech
Wyniki końcowe sezonu 2 Elite League Juniorów

[Obrazek: o6wqq0.jpg]
Superpuchar 2 mecz

jedziemy odwrotnie niz w rozpisce. Pierwszy mecz u Pereza a drugi w Wieliczce.

http://www.speedway-world.pl/i,live-465532
Drużyny jadące w meczach barażowych i meczach o superpuchar ze wzgledu na termin rozgrywania owych spotkań (nowy sezon ) mają możliwość wystawienia na te mecze przyszłych 22 latków (obecnych 21 latków)

Jest to przepis ważny tylko na te dwa dwumecze w ramach ELJ 2
KS Wieliczka wywalczyła SUPERPUCHAR

Huragan Tarnów wywalczył sobie awans do ekstraligi wygrywając w dwumeczu 1 pkt.
ŻKS ROW Willy Rybnik spada do 1 ligi
Stron: 1 2 3