Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zapisy na XVI sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W XV sezonie nadchodzi czas finałów, dlatego też otwieram już zapisy na kolejny sezon LM Uśmiech

Chciałbym abyście jak najszybciej zdecydowali się po ile klanów kto wystawia zebym mógł w miare szybko zrobic odpowiedni program na rozgrywki (zależy czy na 8 czy na 6 drużyn) od tego ile klanów chętnych będzie.

Zapisy do 4 marca
Start XVI sezonu: 25 marca
Nowa rodzina klanowa , łącznie wystawiam 4 klany

Rodzina Klanowa - Evil Of The World
Prezes - XXX46 (GSE Tarnów)
W-ce prezes - Betard (Betard sparta)

Klan nr 1 - Cursed Riders
1- Betard sparta (Betard ) C
2- ŻKS Radlin (kropek81)
3- ZinekTs (Zinekj)
4- SIDNEY Team (sidney68)

Klan nr 2 - Hell Riders
1- GSE Tarnów (XXX46) C
2- ŻKS Sparta Ustroń (Parnas1101)
3- Styk (Tomasz)
4- Gryfy Samowara (samowar)

Klan nr 3 - Dark Knitghs
1- ŻKS Rybnik (Addick ) C
2- Kings Dragons (mlykojad)
3- Stal Gorzów (Staleczka)
4- ŻKS Łochowo (bubblegummer)

Klan nr 4 - Black Evil
1- Dudek i spółka (Dudek) C
2- Miły Częstochowa
3- BlacqStorm Grudziądz
4- AFC Ajax Częstochowa

Mam nadzieje że coś powalczymy
Liczę że wszystkie 4 klany trafią na siebie dzięki temu miałbym dowód na dobry lub zły dobór klanów
Klany Tigers zostaną 3

WILD TIGERS
SPEEDWAY TIGERS
EVIL TIGERS
Witam!
Ja osobiście rezygnuję na jakiś czas z LM.

Może, któryś z moich zastępców pociągnie pałeczkę dalej. Ja na sezon/2 pasuje. Oczko
Rodzina GWARDIA będzie startowała, na tę chwilę jeszcze nie podam ile klanów. Minimum 2, może będą 3 lub 4.
Więc tak, czas na zapisy oczywiście jeszcze jest, ale powoli kończe już program na XVI sezon póki mam jeszcze troche czasu wolnego wiec robie go na 12 drużyn w Elidze, takze system rozgrywek bedzie podobny do tego sezonu 2 grupy po 6 klanów + play-offy, a więc dopuszczalna ilość klanów w przyszłym sezonie to 12 lub 17/18(bądź więcej). W przypadku liczby do 17 klanów tj 13-16 niestety te klany nie pojadą (pierwszeństwo dla klanów występujących obecnie). Plus małe ograniczenie co do ilości drużyn w klanie, w sezonie można do składu podać maksymalnie 6 drużyn (raczej nigdy nikt więcej nie miał, ale wole to dla pewności napisać)

kilerski13

Rodzina Klanowa Sportowa Bydgoszcz - sezon XVI


Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10
II Z-Prezesa: Bigmaster

Sportowa Masters Bydgoszcz

Sportowa Bydgoszcz

Sportowa Junior Bydgoszcz


Składy niebawem podam
GWARDIA potwierdza wystawienie 4 klanów.

prezes: telkosr
vice: Mały3017
vice: piotrowskp

ZIELONA GWARDIA
1. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) 2L
2. Amurek Zielona Góra (Amurek) 1L
3. SAMURAJ TEAM ZIELONA GÓRA (SAMURAJ) 2L
4. falubaz3017 (Maly3017) C 2L

POLSKA GWARDIA
1. KugelSpeed (kugel) 2L
2. Gryf Szczecin (telkosr) C 3L
3. Vittoria Korczyna (skubal) 1L
4. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) EL

STALOWA GWARDIA
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 2L
2. GetWell Toruń #43 (piotrowskp) C 3L
3. Polmo (mendzel) 2L
4. Apator Toruń (Kwiatek) 3L

NIEBIESKA GWARDIA
1. Predators Korczyna (bolek) C 3L
2. Grom (nodrep) 3L
3. Towers Wrocław (gregory7372) 1L
4. Werewolves SG (jacekpulo) 3L
Takze na tą chwile jest najgorsza liczba klanów jaką można było założyć, bo jest 14, tak jak pisałem ściga się 12 w Elidze plus od 5 w 1 lidze. 14 klanów to 12 i 2 bez niczego. Więc jeśli zgłoszą się jeszcze 3 klany (postaram się założyć jeden od siebie), bedzie można startować we wszystkich jeśli nie to 2 klany odpadną.
A nie można by innego systemu zrobić lub ekstralige zmniejszyć ?
Nie po to zbierałem drużyny żeby teraz nie pojechały
Speed,
jeśli będzie tylko 14 to zmieńmy system rozgrywek bo będzie jakoś głupio komuś mówić, że nie będzie teraz jeździł. W razie czego można zrobić system 8 + 6.
Wolałbym zeby jednak te 3/4 klany się zgłosiły, za dużo czasu by mi zajęło robić program na 8 drużyn (prawie od nowa) którego teraz za dużo już mieć nie będę, a nie chce by były znowu opóźnienia w LM. Napisałem już propozycje do XXX46 a i sam może jeszcze 2 klany ogarne, wiec moze się uda Uśmiech
Zmieniłem date rozpoczecia na 25 marca. Źle to wcześniej policzyłem, bo początek miał być po 1 kolejce a nie przed, do tej niedzieli pewnie większość jeszcze składów ustawionych nie bedzie miała przez baraże, także mój błąd.
GWARDIA dopięła skład 4 klanów. Do końca tygodnia opiszę kto gdzie będzie jeździł.
Stron: 1 2