U-18 Srebrny Kask
to kontynuacja świetnej serii autorstwa Asteck666, zapoczątkowanej jako rozgrywki dla 16 latków pod nazwą U16 Championship Series, a następnie rozbudowaną o kolejne grupy wiekowe (17-19lat).
Rywalizację najmłodszych traktujemy tylko i wyłącznie jako zabawę.
Zasady są proste:
1. Do 27.03.2016r. trwają zapisy, start eliminacji 02.04.2016r.
2. Każda drużyna może zgłosić 18-latków bez ograniczeń ilościowych.
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, .... a dalej to nie wiem
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika
Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!
ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Lista uczestników:
Grupa A:
1. Emil Karaev (PTŻ Pabianice)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62234
2. Bjarne Lygaard (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62303
3. Jaroslav Vrbata (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-63051
4. Makary Kuchmacz (Banda Jonaków Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61413
5. Arkady Felkle (KugelSpeed)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61647
6. Florian Chełmieniewicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62283
7. Jochen Ehlers (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62282
8. Fryderyk Legus (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62291
9. Kamil Kramicz (Tarzan's Team Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61589
10. Anders Knudsen (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61627
11. Soren Kortzon (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62222
12. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62239
13. Jędrzej Chwiedźko (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61442
14. Philipps Small (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61558
Grupa B:
1. Tommy Tranberg (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62763
2. Racibor Mirgos (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62290
3. Frederik Krupp (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62163
4. Fred Mielke (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61935
5. Klemens Naturalista (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62086
6. Gilbert Piwnik (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61970
7. Kamil Deberny (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62223
8. Marco Betz (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61416
9. Tobiasz Pelz (Tarzan's Team Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61425
10. Emil Nakhushev (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61582
11. Sylwester Wrochna (Speedway Club Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61476
12. Jochen Bromberg (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62235
13. Anzelm Dlouhy (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61480
Grupa C:
1. Kennet Alfredsson (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62241
2. Alan Zacierka (Pirates Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61546
3. Kei West (KugelSpeed)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61619
4. Arseniusz Mamul (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62289
5. Konrad Kostępski (Speedway Club Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61612
6. Claus Laursen (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61554
7. Lasse Skoubo (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61583
8. Dennis Stroback (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62243
9. Claus Lykke (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62226
10. Zygmunt Pięciak (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-63017
11. Teodozjusz Hordecki (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61869
12. Roland Tyśnicki (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61424
13. Nikodem Pirogowski (Huragan City)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61503
Awans uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w Grupach A i B oraz 1-10 w Grupie C
Lista uczestników półfinałów:
Grupa D:
1. Fryderyk Legus (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62291
2. Jochen Bromberg (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62235
3. Kennet Alfredsson (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62241
4. Kamil Deberny (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62223
5. Dennis Stroback (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62243
6. Soren Kortzon (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62222
7. Emil Karaev (PTŻ Pabianice)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62234
8. Tobiasz Pelz (Tarzan's Team Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61425
9. Lasse Skoubo (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61583
10. Gilbert Piwnik (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61970
11. Kei West (KugelSpeed)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61619
12. Kamil Kramicz (Tarzan's Team Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61589
13. Florian Chełmieniewicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62283
14. Sylwester Wrochna (Speedway Club Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61476
15. Alan Zacierka (Pirates Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61546
16. Arkady Felkle (KugelSpeed)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61647
R1. Jaroslav Vrbata (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-63051
R2. Roland Tyśnicki (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61424
Grupa E:
1. Frederik Krupp (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62163
2. Claus Lykke (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62226
3. Makary Kuchmacz (Banda Jonaków Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61413
4. Bjarne Lygaard (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62303
5. Fred Mielke (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61935
6. Claus Laursen (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61554
7. Racibor Mirgos (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62290
8. Arseniusz Mamul (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62289
9. Jochen Ehlers (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62282
10. Philipps Small (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61558
11. Anzelm Dlouhy (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61480
12. Teodozjusz Hordecki (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61869
13. Tommy Tranberg (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62763
14. Nikodem Pirogowski (Huragan City)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61503
15. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62239
16. Emil Nakhushev (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61582
R1. Konrad Kostępski (Speedway Club Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61612
R2. Marco Betz (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61416
Awans uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w Grupach D-E
TABELE KOŃCOWE PÓŁFINAŁÓW:
Lista finalistów:
1. Fryderyk Legus (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62291
2. Soren Kortzon (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62222
3. Jochen Bromberg (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62235
4. Kennet Alfredsson (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62241
5. Dennis Stroback (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62243
6. Emil Karaev (PTŻ Pabianice)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62234
7. Kamil Deberny (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62223
8. Florian Chełmieniewicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62283
9. Claus Lykke (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62226
10. Makary Kuchmacz (Banda Jonaków Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61413
11. Frederik Krupp (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62163
12. Bjarne Lygaard (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62303
13. Jochen Ehlers (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62282
14. Philipps Small (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61558
15. Racibor Mirgos (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62290
16. Fred Mielke (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61935
R1. Lasse Skoubo (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61583
R2. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62239
Medaliści w zasadzie już znani, pozostaje tylko kwestia ustalenia końcowej kolejności.
Ich przewaga nad resztą rywali jest ogromna i mimo drobnych potknięć obsada podium nie podlegała żadnej dyskusji.
Fryderyk Legus chyba nie da sobie wydrzeć zwycięstwa, ale walka o drugie i trzecie miejsce będzie bardzo zacięta.
Edycja V rozgrywek U-18 dobiegła końca.
Gratulacje dla medalistów oraz pozostałych uczestników.
Klasyfikacja na miejscach 5-6 i 7-8 według zwycięstw biegowych.
TABELA KOŃCOWA: