Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Juniorzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam taką propozycję: możliwość wypożyczenia jako gość ale tylko juniorzy do niższych lig, czyli drużyna z 4 ligi chce wypożyczyć juniora to tylko może do 5 lub 6 ligi. Co o tym pomyśle myślicie ?
Ale czy takie wypozyczenie byloby darmowe?a moze rowniezby wypozyczac juniora z nizszej ligii do wyzszej?
Zacznijmy od tego że ta propozycja nie przejdzie

Kwestie wypożyczeń były poruszane i nie przeszły
Powodem jest możliwość oszukiwania na takich wypozyczeniach i nie byłoby żadnej kontroli nad tym

Turbina

A szkoda .bo nic w tej grze nie dzieje.Niezdecydowany
ale w tym przypadku za bardzo nie ma jak oszukiwać jak można tylko do niższej ligi wypożyczać juniorów. wypożyczenia owszem były rozmowy ale to chodziło o wszystkich zawodników a ja proponuje tylko juniorów. Ta drużyna która wypożycza by dostawała by jakieś pieniądze od drużyny która wypożycza ale to były by niskie ceny, bo w tym pomyśle mi głownie chodziło żeby juniorzy się rozwijali bo na przykład drużyna ma 6 juniorów a nie chce sprzedawać a w lidze tylko dwóch pojedzie, a reszta mogła by startować jako gość oczywiście jak się znajdzie osoba chętna wypożyczenia.
W tej sprawie głos ma Henrik

Jednak powiedz na jakiej zasadzie miałyby te wypożyczenia działać
I w jaki sposób zawodnik może zostać wypożyczony w przypadku zainteresowania kilku klubów nim
już tłumacze. ja to tak nazwałem że wypożyczenie ale mi głównie chodziło o wystartowaniu jako gość tak jak jest teraz w polskiej lidze, czyli junior normalnie startuje i trenuje w swoim klubie ale tylko w meczach ligowych startuje w innej drużynie. klub juniora normalnie płaci tygodniówki dla nie go, tylko najemca będzie musiał dać młodemu sprzęt i zapłacić za jego występ klubowi, umownie wymyśliłem 20 tysięcy za jeden mecz ligowy i wpadłem na pomysł żeby to nie było wypożyczenie na cały sezon bo raczej by się nikt nie zgodzi dlatego tylko jeden mecz ligowy, potem można znowu się dogadać na kolejne mecze ligowe jeśli będzie ktoś jeszcze chętny.. ale oczywiście to można zmienić.
Nie wyglada to najgorzej ale trzeba skrypty zrobic i tu mógłby byc problem
Jednak trzeba poczekać co powie Henrik
temat o ile pamiętam był wałkowany jakiś czas temu i raczej szkoda czasu bo nie przejdzie taka propozycja, a sam osobiście tego nie popieram, uważam że każdy powinien zadbać o własnych juniorów a nie wypożyczać od innych
Na pewno jakiekolwiek wypożyczenie zawodników nie wchodzi w grę. To było wałkowane tyle razy i zawsze wspólnie ze Stefikiem uważamy że nie ma takiej potrzeby by funkcjonowało coś takiego jak wypożyczenie zawodników.
wypożyczanie zawodników nie wchodzi w grę

//zamykam