Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowa rozpiska biegowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jako iż w zakładce "Aktualny Postęp Prac" przy punkcie - Zmiana tabelki biegowej, widnieje dopisek "decyzja nt formy jeszcze nie zapadła", chciałbym tu zaproponować wersję rozpiski, którą już wcześniej proponowałem i przez lud została chyba przyjęta pozytywnie Duży uśmiech

1. Bieg juniorski jest gonitwą numer 2
2. Juniorzy jadą po 3 biegi 
3. No i to o czym jest mówione od dawien dawna, czyli upragnione biegi nominowane, w których to manager (jeśli jest online) wybiera pary do 14 i 15 biegu
tutaj przedstawił tą propozycję więc nie ma co się nad nią tu rozwodzić -> http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=5776

Speedway World jest managerem żużlowym więc upodobnijmy się do tego sportu najbardziej jak możemy Oczko
No i gitary. Mnie się podoba. Oby tylko udało się to ogarnąć przed startem sezonu i będzie super.
Jak najbardziej tylko trzeba bedzie na nowo porobic iposprawdzac warunki zmian. Byla jeszcze propozycja seniora pod nr 8
ooo to też było by dobre z tym seniorem pod 8.
Kiedyś była taka tabela biegowa w której bieg juniorski był biegiem nr.7
Juniorzy według tej tabeli mieli po obowiązkowe trzy starty.

Ta rozpiska biegowa była moim zdaniem najlepsza ze wszystkich!
Jeden tak nowy manager ma rozpiskę gdzie juniorzy jadą po 3 starty. Może można ich jakoś podpytać-może pomogą.

Turbina

Fajna sprawa xd nawet pod nr 8 senior .
Ja jestem za tym, by rozpiska odpowiadała prawdziwym rozgrywkom ligowym w PL, więc bieg juniorów jako drugi, każdy junior po 3 biegi i żadnych seniorów na rezerwie.
A co to ma za znaczenie czy bieg juniorów będzie drugi czy może nawet 10 nie ma znaczenia. Jak nie będzie seniora pod 8 to trzeba zrezygnować wtedy z zawodnika pod numer 8 i 16 bo nie może być tak że będzie to junior bo on może wtedy zastępować zawodników z pod 6 i 7 oraz 14 i 15 a ci by nie mieli po trzech startów a jak będzie senior to problem sam się rozwiąże bo on może zastępować tylko seniorów a do tego jest jakaś możliwość taktycznych ustawień w meczach.
A to też prawda jest :x
Popieram pomysł seniora pod 8 i 16. Mecze będą ciekawsze i nie będą kończyły się po 4 biegach. Gorzej będą mieli Ci którzy na meczu nie będą ale premiujmy obecnych. W tej chwili nie było wielkiego pola popisu ze zmianami - nie wiele wprowadzaly i przy wyrównanych meczach manager nie wiele mógł zrobić. Seniorzy jako rezerwowi spowodują że manager dynamicznie będzie musiał reagować na to co się dzieje w meczu i na ruchy przeciwnika.
Raczej i tak nie wiele ten rezerwowy senior wniesie bo przecież praktycznie każdy wystawia najlepszą piątkę zawodników a juniora nie będzie mógł zmienić. Nie bardzo rozumiem jakie w takiej sytuacji 'pole do popisu'...?
Ja jestem za i nie zgadzam się z przedmówcą. Jako manager uważam, że jest jakieś pole manewru takim seniorem.
A to ciekawe z tym seniorem nr 8, i tu Mareczku nie zgodzę się z Tobą że wystawiamy najsilniejszą piątkę seniorów, ja już sporo meczy przegrałem gdy silni liderzy par byli ustawiani ze słabymi juniorami, a wyrównany przebieg meczu stawiał mnie w pozycji przegranej w biegu 15 bowiem wcześniej nie było możliwości na "taktyczną" senior z nr 8 może być asem w rękawie.

Inna sprawa, że dobre zespoły są nie do objechania, bo brakuje elementu "niespodzianki" typu juniorek przywozi Mistrza Świata i to jest największy problem gry Oczko reszta to tylko dodatki, pamiętacie sztywną tabelę biegów lat 80 ? tam było można wystawić 4 seniorów i musiało być dwóch juniorów ( obowiązkowo każdy po 3 starty) , fakt że rezerwa (7,8 - 15,16) tam można było wstawić nawet dwóch seniorów jednak nie mogli jechać za młodego.

Jeszcze jedna sprawa, SM to gra, moim zdaniem nie musi w ogóle przypominać naszej rodzimej ligi. Uśmiech

Ale to wszystko co napisałem to tylko moje zdanie Panie i Panowie Duży uśmiech
Chyba 'SW' przyjacielu (?) Duży uśmiech
Stron: 1 2