Rozpoczynamy XI sezon Pucharu Juniorów
Regulamin Rozgrywek:
1. Mecze odbywają się w piątki w formie sparingów, począwszy od 22.07.2016r.
Istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny dzień, po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu na forum o takiej sytuacji. W przypadku konieczności odjechania spotkania w innym terminie, musi ono odbyć się do zakończenia danego etapu, czyli mecze grupowe muszą zostać rozegrane do 23.09.2016r.
2. W składzie meczowym powinni znaleźć się tylko juniorzy.
Jeżeli drużyna wystawi seniora, to jego punkty zostaną odjęte od punktacji meczowej zespołu i dodane do punktacji przeciwników. W sytuacji gdy w składzie drużyny znajdzie się 2 lub więcej seniorów wtedy ta drużyna zostaje ukarana WO (0 punktów meczowych oraz 40 ujemnych małych punktów).
3. Zaproszenie należy wysłać najdalej do wtorku poprzedzającego kolejkę. Obowiązek spoczywa na obu drużynach.
Nie będą przyjmowane wytłumaczenia, że gospodarz nie wysłał zaproszenia, bo równie dobrze może to zrobić gość. W przypadku braku spotkania obie drużyny ukarane zostają walkowerem.
Po ustaleniu sparingu link do meczu proszę zamieścić na forum.
4. W XI sezonie wystartują 24 drużyny
Rozgrywki będą dzieliły się na 2 fazy
Faza grupowa
4 grupy po 6 drużyn (10 kolejek, każdy z każdym, mecz i rewanż)
Losowanie grup zostało dokonane za pomocą strony http://www.losowe.pl, po podziale drużyn na koszyki według wyników z X sezonu PJ.
Punktacja etapu grupowego:
za zwycięstwo - 2 pkt
za remis - 1 pkt
za porażkę - 0 pkt
za bonus - 1 pkt
O miejscu w tabeli decydują kolejno:
duże punkty, bilans małych punktów, bezpośrednie pojedynki między drużynami, ilość zdobytych małych punktów, losowanie.
Faza finałowa
Drużyny z miejsc 1 i 2 w swoich grupach będą walczyć w kolejnej rundzie: ćwierćfinały, półfinały i finał (mecz i rewanż).
Klucz fazy finałowej:
1/4 finału:
I. 1A-2B, II. 1C-2D, III. 1B-2A, IV. 1D-2C
1/2 finału:
V. I-II, VI. III-IV
Finał:
VII. V-VI
W przypadku remisu w dwumeczu fazy finałowej o wygranej i awansie do kolejnej rundy decydują kolejno: ilość indywidualnych zwycięstw zawodników obu drużyn, suma czasów w biegach nominowanych, losowanie.
Lista uczestników
GRUPA A:
KugelSpeed (kugel99) http://www.speedway-world.pl/i,team-2719
Orliki Fordon (vinyll) http://www.speedway-world.pl/i,team-3518
ROW (rekin67) http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Szymek Górsk (szymek) http://www.speedway-world.pl/i,team-11612
Świry Tarnów (sylta88) http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
ŻKS Speedway Team Rybnik (holender260) http://www.speedway-world.pl/i,team-9218
GRUPA B:
KS Wieliczka (Sebek0116) http://www.speedway-world.pl/i,team-10854
POLONIA ŚREM (Daria) http://www.speedway-world.pl/i,team-3295
RKS-MOTOR LUBLIN (Selena) http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
Werewolves SG (jacekpulo) http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
WROCŁAW SPARTA (Wiktorus2301) http://www.speedway-world.pl/i,team-9183
GRUPA C:
A.TERA TEAM (zzbigniew) http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
Apator Toruń (Kwiatek) http://www.speedway-world.pl/i,team-373
GKM 1979 (wojtas_gkm) http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Gryf Szczecin (telkosr) http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
Polonia Osielsko (matti_1) http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
ZKS Huragan Tarnów (gutek) http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
GRUPA D:
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) http://www.speedway-world.pl/i,team-131
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) http://www.speedway-world.pl/i,team-73
POWER Gniezno (Hyziu) http://www.speedway-world.pl/i,team-127
Roko-Big Speedway LUBLIN (Roko) http://www.speedway-world.pl/i,team-2351
Wisła Grudziądz (GKM) http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
ŻKS Radlin (kropek81) http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
FAZA GRUPOWA TABELE
FAZA FINAŁOWA
1 kolejka 22.07.2016
Grupa A
KugelSpeed - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-478110
04.08
ROW - Szymek Górsk http://www.speedway-world.pl/i,live-478241
Świry Tarnów - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-477991
Grupa B
Werewolves SG - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-479204
POLONIA ŚREM - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-478100
TARZAN'S TEAM TARNÓW - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-478048
Grupa C
A.TERAZ TEAM - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-478005
GKM 1979 - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-477965
01.08
Polonia Osielsko - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-478044
Grupa D
ASTECK Zielona Góra - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-478183
POWER Gniezno - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-477992
Wisła Grudziądz - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-477962
2 kolejka 29.07.2016
Grupa A
ŻKS Speedway Team Rybnik - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-478111
Orliki Fordon - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-478213
Szymek Górsk - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-478567
Grupa B
WROCŁAW SPARTA - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-478972
KS Wieliczka - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-478324
RKS-MOTOR LUBLIN - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-478046
Grupa C
ZKS Huragan Tarnów - A.TERAZ TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-478015
Apator Toruń - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-477987
Gryf Szczecin - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-478042
Grupa D
ŻKS Radlin - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-477963
GRYFY Bydgoszcz - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-478049
Roko-Big Speedway LUBLIN - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-477998
3 kolejka 05.08.2016
Grupa A
KugelSpeed - Szymek Górsk http://www.speedway-world.pl/i,live-479538
ROW- Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-478214
Orliki Fordon - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-478026
Grupa B
Werewolves SG - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-478973
POLONIA ŚREM - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-478101
KS Wieliczka - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-478179
Grupa C
A.TERAZ TEAM - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-478016
GKM 1979 - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-478043
Apator Toruń - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-477988
Grupa D
ASTECK Zielona Góra - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-477993
POWER Gniezno - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-477975
GRYFY Bydgoszcz - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-478056
4 kolejka 12.08.2016
Grupa A
ROW - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-479199
Świry Tarnów - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-479629
Szymek Górsk - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-479464
Grupa B
POLONIA ŚREM - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-478988
TARZAN'S TEAM TARNÓW - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-479206
RKS-MOTOR LUBLIN - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-478812
Grupa C
GKM 1979 - A.TERAZ TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-479017
Polonia Osielsko - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-480087
Gryf Szczecin - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-478734
Grupa D
POWER Gniezno - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-478720
Wisła Grudziądz - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-478676
Roko-Big Speedway LUBLIN - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-478917
5 kolejka 19.08.2016
Grupa A
KugelSpeed - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-479535
18.08
Orliki Fordon - Szymek Górsk http://www.speedway-world.pl/i,live-481013
ŻKS Speedway Rybnik - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-480435
Grupa B
Werewolves SG - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-479487
23.08
KS Wieliczka - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-481218
WROCŁAW SPARTA - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-480041
Grupa C
A.TERAZ TEAM - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-480086
Apator Toruń - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-479815
ZKS Huragan Tarnów - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-479471
Grupa D
ASTECK Zielona Góra - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-479481
GRYFY Bydgoszcz - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-479520
ŻKS Radlin - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-479617
6 kolejka 26.08.2016
Grupa A
Świry Tarnów - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-481735
Szymek Górsk - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-481012
ROW - ŻKS Speedway Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-480467
Grupa B
TARZAN'S TEAM TARNÓW - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-481617
RKS-MOTOR LUBLIN - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-480261
POLONIA ŚREM - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-481027
Grupa C
07.09
Polonia Osielsko - A.TERAZ TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-481822
Gryf Szczecin - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-480402
GKM 1979 - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-480671
Grupa D
Wisła Grudziądz - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-480765
Roko-Big Speedway LUBLIN - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-480095
POWER Gniezno - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-480296
7 kolejka 02.09.2016
Grupa A
KugelSpeed - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-481819
01.09
Orliki Fordon - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-481808
ŻKS Speedway Team Rybnik - Szymek Górsk http://www.speedway-world.pl/i,live-481642
Grupa B
Werewolves SG - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-481899
06.09
KS Wieliczka - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-481608
WROCŁAW SPARTA - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-481583
Grupa C
A.TERAZ TEAM - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-480890
Apator Toruń - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-481736
ZKS Huragan Tarnów - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-481615
Grupa D
ASTECK Zielona Góra - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-480885
GRYFY Bydgoszcz - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-480906
ŻKS Radlin - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-481587
8 kolejka
Szymek Górsk - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-483022
Świry Tarnów - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-481781
ŻKS Speedway Team Rybnik - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-481635
Grupa B
RKS-MOTOR LUBLIN - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-481597
TARZAN'S TEAM TARNÓW - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-481900
WROCŁAW SPARTA - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-481585
Grupa C
Gryf Szczecin - A.TERAZ TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-481640
Polonia Osielsko - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-481756
ZKS Huragan Tarnów - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-481876
Grupa D
Roko-Big Speedway LUBLIN - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-481593
Wisła Grudziądz - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-481562
ŻKS Radlin - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-481688
9 kolejka 16.09.2016
Grupa A
21.09
KugelSpeed - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-483021
ROW - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-482635
Świry Tarnów - Szymek Górsk http://www.speedway-world.pl/i,live-483135
Grupa B
21.09
Werewolves SG - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-483803
POLONIA ŚREM - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-484014
TARZAN'S TEAM TARNÓW - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-483130
Grupa C
A.TERAZ TEAM - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-483639
GKM 1979 - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-482623
Polonia Osielsko - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-482465
Grupa D
ASTECK Zielona Góra - ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,live-483134
POWER Gniezno - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-482804
Wisła Grudziądz - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-482413
10 kolejka 23.09.2016
Grupa A
Orliki Fordon - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-484482
Szymek Górsk - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-483136
ŻKS Speedway Team Rybnik - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-483106
Grupa B
KS Wieliczka - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-483285
RKS-MOTOR LUBLIN - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-484283
WROCŁAW SPARTA - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-483169
Grupa C
20.09
Apator Toruń - A.TERAZ TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-484428
Gryf Szczecin - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-483256
ZKS Huragan Tarnów - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-483870
Grupa D
GRYFY Bydgoszcz - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-483286
Roko-Big Speedway LUBLIN - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-483041
ŻKS Radlin - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-483840