Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Liga Rezerw
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.Ostatnio wszyscy maja jakies propozycje zmian wiec i ja mam swoja.Obecnie sw ma 2 drogi albo szkolenie i jazda wychowankami przyklad druzyny perez apator ale to droga mozolna i dla cierpliwych druga to powszechnie stosowana czyli kupowanie i dazenie do sporych osiagniec.Liga rezerw bylaby gdzies posrodku.Bylaby to liga dla zawodnikow ktorzy nie maja miejsca w skladzie na niedziele i tylko dla nich.glownie juniorzy ale i seniorzy ktorym skille nie pozwalaja na jazde w 1 skladzie.gracz emaja mnostwo takich zawodnikow ktorzy ze wzgledu na skille kisza sie pare sezonow tylko w sparingach.zazwyczaj to zawodnicy w wieku 22-26 lat.w lidze rezerw gracz moglby szkolic takich zawodnikow ktorych widzi u siebie w przyszlosci.ktos powie po co mi liga rezerw skoro jade 5 sparingow w tygodniu.Mozanaby np jesli to oczywiscie mozliwe zwiekszyc xp ktore byloby wieksze niz w sparingach ale mniejsze niz w lidze np mogloby byc 0.04.byloby to zacheta do uczestnictwa.byla propozycja jechania 2 meczy ligowych w tygodniu ale pewno to nie przejdzie wiec liga rezerw moglaby sie odbywac w srodku tygodnia i gracze mieliby dodatkowe emocje.co do ksztaltu ligi awanse spadki itd zostawiam adminom bo nie wiadomo czy by sie znalezli chetni.Czekam na opinie.pozdrawiam.
i wlidze juniorow moznaby szybciej dostac sie np do ekstraligi niz na sw bo nie kazdy gracz ma rezerwowych seniorow i juniorow 7+
mialo byc w lidze rezerw przepraszam za pomylke
Pomysł warty uwagi, nawet zamieściłeś tutaj Arkadiuszu niektóre moje przemyślenia na ten temat. Duży uśmiech Managerów z niższych lig na pewno ucieszyłaby możliwość jazdy bliżej najwyższej klasy rozgrywkowej. Liga rezerw/juniorów byłaby dodatkowym elementem jazdy o stawkę (małą, ale zawsze). No i przede wszystkim słabsi seniorzy i juniorzy mieliby pole do popisu i rozwoju. Proponuję limit 3/seniorów w składzie na mecze LR ze średnią np. 1,50 w dół. Ogólnie szczegóły są do dopracowania, ale opcja ta sama w sobie jest godna uwagi i dyskusji.
(2016-09-06, 21:16:19)BlackHunter napisał(a): [ -> ]Pomysł warty uwagi, nawet zamieściłeś tutaj Arkadiuszu niektóre moje przemyślenia na ten temat. Duży uśmiech Managerów z niższych lig na pewno ucieszyłaby możliwość jazdy bliżej najwyższej klasy rozgrywkowej. Liga rezerw/juniorów byłaby dodatkowym elementem jazdy o stawkę (małą, ale zawsze). No i przede wszystkim słabsi seniorzy i juniorzy mieliby pole do popisu i rozwoju. Proponuję limit 3/seniorów w składzie na mecze LR ze średnią np. 1,50 w dół. Ogólnie szczegóły są do dopracowania, ale opcja ta sama w sobie jest godna uwagi i dyskusji.

no zobaczymy czy cos z tego bedzie.moze byc przeszkoda zwiekszenie tego xp ale zobaczymy te xp bylby to magnez dla nowych graczy
Poszedł bym w innym kierunku i stworzył bym lige juniorów zawody mogły by się odbywać w soboty
Mogłaby być liga juniorów, nawet i w soboty. Dopuściłbyś do niej 3 słabszych seniorów?
(2016-09-06, 21:38:31)BlackHunter napisał(a): [ -> ]Mogłaby być liga juniorów, nawet i w soboty. Dopuściłbyś do niej 3 słabszych seniorów?

Trzeba by bylo dopuścić zwłaszcza seniorów którzy jada na seniorce 1 sezon bo i tak grzeja kawę albo sa sprzedawani i będą zmarnowanymi talentami
jak liga juniorów to bez seniorów senior ma gdzie jechać
No właśnie wielu nie ma gdzie jeździć. Ale od tego byłyby również wypożyczenia. Chociaż... jeśli grzeją kawę, to jednak nie są tacy bezużyteczni... Duży uśmiech
Wracając jeszcze co do XP i zmian , na moje osoby które akceptują sparing a następnie nie wystawiają składu to pomimo nałożonej kary pieniężnej to wszyscy zawodnicy jakich dany gracz ma w drużynie ( wszyscy zawodnicy ) powinni mieć ujemny XP I takie rozwiązanie z pewnością zmusiło by bynajmniej graczy do wystawiania składu mało tego poszedł bym jeszcze w innym kierunku że gracza którego nie ma online miałby naliczane połowe mniej XP od gracza który jest online . Może trzeba tu coś właśnie przemyśleć i pójść w tym kierunku bo na dzisiaj gracze którzy byli codziennie w grze ,a nie raz w tygodniu dostali po tyłkach a ,,nygusy,, na tym skorzystali aż nad to.
Wprowadzić w końcu znaczenie kondycji dla zawodników , dzisiaj każdy trenuje siła,technika, prowadzenie .Kondycje jak już wszystko osiągnie 100 % . Tylko wtedy taki zawodnik ma 27-28 lat i nie ma kondycji a w wieku 30 lat wymiata wszystko z kondycja na poziomie 80 kilku % i tu właśnie trzeba szukać rozwiązania aby kondycja wraz z wiekiem miała istotne znaczenie a nie wysyłać zawodników na emerytury czy też obniżać im skille w wieku 28 lat bo jak dla mnie pierwsze spadki skilli powinne być ale w wieku 30 lat lub jeszcze pózniej. A różnica w jezdzie między 30 latkiem a 30 latkiem to powinna mieć znaczenie w kondycji i XP. Tak jak sobie zrobisz tak będziesz jechał .
//zamykam