Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czas na zmiany #4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cz. IV zmian/propozycji:

23. Asystenci - trener, mechanik, fizjoterapeuta, lekarz, dyrektor ds. infrastruktury. Każdy z nich miałby poziom od 1 do 5 i znajdowałby się na liście asystentów (zakładka Zawodnicy lub Klub). Im poziom wyższy, tym większa pensja i jednocześnie wyższe umiejętności asystenta. Trener powodowałby większy skok treningowy (od 1 do 3), mechanik mniejszy spadek sprawności motocykla (bez mechanika nie można by było naprawiać motocyklów; ogólnie działanie tego asystenta jest jeszcze do przedyskutowania), fizjoterapeuta mniejsze spadki sprawności/kondycji (asystent powiązany z nowym systemem sprawności/kondycji, który jest w trakcie formułowania), lekarz minimalnie skracałby czas leczenia kontuzji, natomiast dyrektor ds. infrastruktury byłby niezbędny do prowadzenia prac na stadionie i innych obiektach oraz przyspieszałby ich czas i ew. zmniejszał spadki sprawności obiektów. Dodatkowo dałby możliwość burzenia miejsc;

24. Wystawiany skład przez BOTy na mecze ligowe - klub taki byłby zarządzany przez komputer i wystawiałby uśredniony skład na odpowiednio dobranych do siły motocyklach. Byłoby ciekawiej i realniej, bo mecze, w których jedzie jedna drużyna wyglądają źle, w dodatku manager nie dostałby z automatu 75:0, tylko musiałby trochę się wysilić przed takim meczem i w jego trakcie;

25. Częstsze i dłuższe kontuzje - obecnie kontuzja to prawie jak znalezienie czterolistnej koniczyny - np. ja gram od blisko dwóch lat, a moi zawodnicy mieli dotychczas jedną (!) kontuzję, wyleczoną w tydzień. Urealnijmy nieco ten aspekt i dajmy tym samym większe pole manewru managerom przy wyborze składu i taktyki;

26. Najlepszy czas dnia w czwórmeczach - tylko w tego rodzaju rozgrywkach go nie ma, nie wiem, dlaczego;

27. Ulepszone statystyki rozgrywek - głównie podział Rozegranych meczów, IMSW oraz Pucharu na sezony;

28. TOP - różne ciekawostki statystyczne. TOP5: najwyższych transferów, najbogatszych klubów, klubów, którym kibicują gracze itp. (zakładka Inne);

29. Niezadowolenie - zawodnik, który rzadko jeździ, jest często wypożyczany lub uważa, że ma za niski kontrakt, mógłby wyrażać swoje niezadowolenie w trzech stopniach: 1. Zaniepokojenie, 2. Poważny problem, 3. Zażądanie transferu. Poziom rósłby w pewnych odstępach czasu, gdyby manager nie rozwiązywał problemu, lub malały, gdyby rozwiązywał. A rozwiązywać go można by tak: częstsza jazda lub gratyfikacja finansowa (po którymś z tych działań poziom spadałby automatycznie o jeden stopień). Ponadto im większa agresja u żużlowca (jeśli weszłaby w życie), tym tym poziom rósłby szybciej i wolniej spadał oraz gratyfikacja musiałaby być wyższa; 

30. Komu kibicujemy - w ustawieniach wybieralibyśmy rzeczywisty klub, któremu kibicujemy, i w profilu klubu/użytkownika oraz w TOP pojawiłaby się o tym informacja;

31. Ostatnie 5 transferów - pod tabelą i wynikami/następną kolejką pojawiłoby się 5 ostatnich transferów klubów z danej klasy. Mielibyśmy lekko ułatwiony wgląd w wzmacnianie/osłabianie się rywali;

32. Finał w zawodach indywidualnych - dodatkowe emocje i dużo mniejsze prawdopodobieństwo równej liczby punktów w końcowej klasyfikacji.
(2016-09-16, 18:37:08)BlackHunter napisał(a): [ -> ]Cz. IV zmian/propozycji:

23. Asystenci - trener, mechanik, fizjoterapeuta, lekarz, dyrektor ds. infrastruktury. Każdy z nich miałby poziom od 1 do 5 i znajdowałby się na liście asystentów (zakładka Zawodnicy lub Klub). Im poziom wyższy, tym większa pensja i jednocześnie wyższe umiejętności asystenta. Trener powodowałby większy skok treningowy (od 1 do 3), mechanik mniejszy spadek sprawności motocykla (bez mechanika nie można by było naprawiać motocyklów; ogólnie działanie tego asystenta jest jeszcze do przedyskutowania), fizjoterapeuta mniejsze spadki sprawności/kondycji (asystent powiązany z nowym systemem sprawności/kondycji, który jest w trakcie formułowania), lekarz minimalnie skracałby czas leczenia kontuzji, natomiast dyrektor ds. infrastruktury byłby niezbędny do prowadzenia prac na stadionie i innych obiektach oraz przyspieszałby ich czas i ew. zmniejszał spadki sprawności obiektów. Dodatkowo dałby możliwość burzenia miejsc;

24. Wystawiany skład przez BOTy na mecze ligowe - klub taki byłby zarządzany przez komputer i wystawiałby uśredniony skład na odpowiednio dobranych do siły motocyklach. Byłoby ciekawiej i realniej, bo mecze, w których jedzie jedna drużyna wyglądają źle;

25. Częstsze i dłuższe kontuzje - obecnie kontuzja to prawie jak znalezienie czterolistnej koniczyny - np. ja gram od blisko dwóch lat, a moi zawodnicy mieli dotychczas jedną (!) kontuzję, wyleczoną w tydzień. Urealnijmy nieco ten aspekt i dajmy tym samym większe pole manewru managerom przy wyborze składu i taktyki;

26. Najlepszy czas dnia w czwórmeczach - tylko w tego rodzaju rozgrywkach go nie ma, nie wiem, dlaczego;

27. Ulepszone statystyki rozgrywek - głównie podział Rozegranych meczów, IMSW oraz Pucharu na sezony;

28. TOP - różne ciekawostki statystyczne. TOP5: najwyższych transferów, najbogatszych klubów, klubów, którym kibicują gracze itp. (zakładka Inne);

29. Niezadowolenie - zawodnik, który rzadko jeździ, jest często wypożyczany lub uważa, że ma za niski kontrakt, mógłby wyrażać swoje niezadowolenie w trzech stopniach: 1. Zaniepokojenie, 2. Poważny problem, 3. Zażądanie transferu. Poziom rósłby w pewnych odstępach czasu, gdyby manager nie rozwiązywał problemu, lub malały, gdyby rozwiązywał. A rozwiązywać go można by tak: częstsza jazda lub gratyfikacja finansowa (po którymś z tych działań poziom spadałby automatycznie o jeden stopień). Ponadto im większa agresja u żużlowca (jeśli weszłaby w życie), tym tym poziom rósłby szybciej i wolniej spadał oraz gratyfikacja musiałaby być wyższa; 

30. Komu kibicujemy - w ustawieniach wybieralibyśmy rzeczywisty klub, któremu kibicujemy, i w profilu klubu/użytkownika oraz w TOP pojawiłaby się o tym informacja;

31. Ostatnie 5 transferów - pod tabelą i wynikami/następną kolejką pojawiłoby się 5 ostatnich transferów klubów z danej klasy. Mielibyśmy lekko ułatwiony wgląd w wzmacnianie/osłabianie się rywali;

32. Finał w zawodach indywidualnych - dodatkowe emocje i dużo mniejsze prawdopodobieństwo równej liczby punktów w końcowej klasyfikacji.

ogolnie wszystkie propozycje bardzo na plus szczegolnie z druzyna za bota
(2016-09-16, 18:37:08)BlackHunter napisał(a): [ -> ]Cz. IV zmian/propozycji:

26. Najlepszy czas dnia w czwórmeczach - tylko w tego rodzaju rozgrywkach go nie ma, nie wiem, dlaczego;


31. Ostatnie 5 transferów - pod tabelą i wynikami/następną kolejką pojawiłoby się 5 ostatnich transferów klubów z danej klasy. Mielibyśmy lekko ułatwiony wgląd w wzmacnianie/osłabianie się rywali;


26. dodane w 4meczach  i IMSW.

31 gotowe
Wow, mówisz i masz. Dzięki za dobrą robotę, Stefik. Duży uśmiech Mam nadzieję, że innym managerom pomysł z ostatnimi transferami również przypadnie do gustu.

Misiek81

Moja propozycja dofinansowanie wirtualne z miasta sponsorzy dodatkowi,wplywy z mediów radio prasa telewizja skoro tyle mam placic zacreklame by sprzedac kibicom swojprodukt niech to bedzie jak w rzeczywistosci rozbudowa atadionu o zadaszenie dachu restauracje parkingi i wplywy z tego tez duzo daja .Wprowadzenie wypozyczen ale tylko zawodnikow do 23 lat i placac klubowi kase za ten transfer wprowadzenie trenera pierwszego odpowiedzialnego za przygotowanie fizyczne mechanika skauta.psychologa zmiana imiOn i nazwisk bo na razie bardziej smiesza ...mozliwosc wprowadzenia ustalanie skladow nominlwanych przez menadzera a nie przez komputer

Misiek81

Wprowadzenie ZZ za zawodnika z najwyzsza srednia w pierwszej rundzie najwyzsza serednia z ub.sezonu runda rewanzowa obecna najwyzsza srednia w zespole a co za tym idzie wydluzenie kontuzji ,wprowadzenie cos na zasadzie Banku zeby zwlaszcza poczatkujacy gracz mial mozliwosc pozyczenia kasy na remont stadionu rozbudowe w ramach pozyczki z Banku i oddaniem jej w terminie

Misiek81

Wprowadzenie mozliwość ustalania premii dla zawodników powyżej 10pkt i za zwycięstwo w dziale Księgowości oraz możliwość ukarania zawodnika za pasywną jazdę...

Misiek81

Wprowadzenie stopniowo graficznej mozliwosci sledzenia swojej druzyny nawet jako maly monitor z boku i na metodzie kresek lub kaskow poruszajacych sie potorze zawsze mamy mozliwosc sledzenia wlasnej druzyny i wyciagniecie wnioskow widzac to a nie czekajac na wynik biegu losowy
Informuję, że na zlecenie Stefika4 usunąłem pewną ilość nieodpowiednich imion Polaków.

- w większości Twoje zmiany są istotne, sam o nich wspominałem. Uśmiech

Misiek81

Jaka jest na to szansa ???czekam na odp.admina

Misiek81

Oki Uśmiechczekam na nowe zmiany bo ta gra ma taki prestiz ze nalezy ja ubarwic o takie zmiany Uśmiech
23) Komplikacja, na którą będzie stać bogatych. Niepotrzebna komplikacja zapożyczona z innej gry.
24) Nie. W praktyce dostawałbyś baty od botów. Przerabiam to właśnie w innej grze. U nas 5 i dawniej 6 liga mają ten smaczek, że jako potrzebujący dostajesz zwycięstwa za samo oddychanie. A że nuda? Trzeba jeść tę żabę i tyle. Idąc w proponowanym przez ciebie kierunku i tak trzeba by było obcinać zawodnikom z botów ręce i nogi żeby zapewnić początkującym zwycięstwa a to niczego nie zmienia.
25) Zgoda ale tylko dla ciebie na twoją i twego zespołu wyraźną prośbę.
26) Może być, ale taka drobna rzecz jest w stanie wyłożyć naszych informatyków totalnie więc lepiej się w to nie bawić i postulować tylko rzeczy niezbędne.
27) Marzenia. Pewnie też w kranie chciałbyś osobno ciepłą a osobno zimna wodę. Trzeba zdać sobie sprawę z tego gdzie się jest.
28) Marzenia. Chcę statystyk wpływów i wydatków wszystkich klubów w danym sezonie i co z tego? Kto mi to da?
29) Żona mnie nie słucha, dzieci też a teraz jeszcze zawodnicy? Nie!
30) Nie! To zwiększa antagonizmy a wolę zgodne współistnienie.
31) Coś takiego chyba przeszło ( coś tam takiego widziałem w przerwie między-sezonowej ) czy było a może nadal jest. Dla mnie może być ale niezbędne nie jest.
32) Nie wiem, obojętne, można spróbować.

Misiek81

Witam zdając sobie sprawe z wielu uwag krytyki od najstarszych graczy wpadają mi pomysły które mogłyby podnieść troche poziom tej gry czym obecnych menadzerów zacheci do większego myślenia nad strategią drużyny.O co konkretnie mi chodzi :najatwiej kupi dziadków po 32 34 lata z najwyższymi skilami xp i rzadzisz w lidze a może zamiast iść na łatwiznę wprowadzać co sezon konkretne zmiany np.od nowego sezonu pod numerem 1-5 lub 9-13 wprowadzi obowiazek posiadania zawodnika do 24 lat wtedy dajemy szansę równiejszej rywalizacji zespoom które od dawna stawiająna taki model drużyny inie jeździmy samymi dziadkami a na pewno pod 8 16 zawodnik rezerwowy do 23 lat maksymalnie .Czekam na odp.zdając sobie sprawę że nie wszystkim dogodzisz tylko moim zdaniem by ta gra Nas nie znudziła potrzebne jest wdrażanie coraz to fajnych nowinek by uatrakcyjnich SW.Pozdrawiam wszystkich
Wita Orkan Gdynia.

Nie chce mi się przeglądać wątków, więc co do proponowanych zmian w grze wtrymbole swoje 3 grosze tutaj. Jestem nowy, nie wiem jak bywało poprzednio. Napiszę więc co mi się nie bardzo podoba teraz.
 1.Tempo gry. 1 mecz ligowy w tygodniu to za mało. 2 to minimum. 
2.  Czeste wygrane 75:0 wkurzają. Zostałem dopasowany do 5 ligi, 20 klasy i niestety bez wielkich szans na awans, bo z pierwsza dwojka dostalem baty i teraz czeka mnie nastepny sezon na tym szczeblu, gdzie takich 75 0 bede mial przynajmniej kilka (kilkanaście). Jeśli druzyna jest aktywna a nie wystawi składu, powinien być minisowy punkt w tabeli. 
 To tak na szybko jako laik. Z biegiem czasu dopiszę z pewnością kolejne spostrzenia.

Ps. sam jestem tym co kupilem paru dziadków z dobrymi skillami i leje w sparingach wyzej notowane zespoly. Rozumiem, ze z perspektywy starszych stazem uzytkowników gry , może to wkurzać. 
 Pozdrawiam
Adam

Maly edit. pomyślcie o tym aby zachecic nowych do gry, nie robiac pod gorke starym wygom. Wielu Swiezakom sie taka formula znudzi i oleja teamt SW a chyba zalezy wam na jak najwiekszej ilosci aktywnych graczy.
Gdyby Ci się jednak zachciało przeglądnąć wątki (nawet tak pobieżnie) to byłbyś bardziej w tematach i wiedział byś że parę osób myśli nad poprawą tej gry Uśmiech

1. Dwa mecze w tygodniu.... nie wiem, czasami nawet w niedziele nie wszyscy mają czas aby być na meczu a co dopiero w inny dzień?

2. Na starcie gry prawie każdy tak miał niestety, ja teraz jestem w 4 lidze i też tak się zdarza, jednak będąc w 5 lidze możesz awansować również z 3 miejsca jeśli w wyższych ligach są drużyny nie aktywne to możesz wskoczyć na ich miejsce ponieważ między sezonami są wywalane na dno lig, więc nie jesteś bez szansUśmiech
Stron: 1 2