Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zmiana wizualna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W parku maszyn pola zaznaczenia Brak motoru znajduje się dokładnie w tej samej kolumnie co zaznaczenia poszczególnych motocykli, co czasami powoduje "oczopląs" i błędne zaznaczenie. Proponuję aby pole zaznaczenia Brak motoru przesunąć do innej kolumny aby odznaczało się od pól wyboru motocykli, nawet o jedną kolumnę w prawo np. pod kolumną z Moc: xxxKM
Czy jest szansa aby tę niedoróbkę przeszkadzającą w grze zmienić aby poprawić czytelność ?
Hmm jest to po to ponieważ brak motoru jest pewnym motorem, więc znajduje sie pod innymi motorami. natomiast jeśli chcesz ot nie ma problemu tego przesunąc Uśmiech
Zdarzyło się nie tylko mi zapewne, że mając "oczopląs" nie zaznaczyłem motocykla a jego brak. Moja propozycja pozwoli tego uniknąć.
Ja tez na komórce w ważnym meczu źle zaznaczyłem i przegrałem.
Kuba,
odpowiedziałeś, że można to przesunąć ale do dnia dzisiejszego brak tej zmiany. Zróbmy więc może inaczej: jeśli nie mamy wybranego motocykla. niech napis "Brak motoru" podświetla się w innym kolorze.
daję zatem pod rozwagę czy wybrać wariant z przesunięciem pola brak motoru lub zmianą KOLORU "BRAK MOTORU" w momencie braku wyboru.
Powracam uparcie do zaakceptowanej propozycji zmiany położenia klawisza ale nie zrealizowanej, czy należy spodziewać się realizacji?
cisnę Kubę
(2017-05-30, 20:51:47)GM_Arek napisał(a): [ -> ]cisnę Kubę

A nie możesz w takim razie tego zrobić sam ?
(2017-06-17, 16:49:26)szuwarek napisał(a): [ -> ]
(2017-05-30, 20:51:47)GM_Arek napisał(a): [ -> ]cisnę Kubę

A nie możesz w takim razie tego zrobić sam ?

niestety nie jestem programistą. Ale proszę przypominaj o tym, by nie zginęło, bo dobrze by było to zrobić. Jednakże obecnie "ciśniemy" kilka "większych" rzeczy, dlatego proszę o przypominanie.
Propozycja przyjęta wcześniej do poprawki ale do dzisiaj nie zrobiona, Przypominam się przed rozpoczęciem nowego sezonu gry.
gotowe
No super, teraz wizualnie łatwiej będzie zauważyć, że się nie przydzieliło motocykli.