Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obóz treningowy - Brak skoku skilli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uważam że jest to super strzał w 100 % celny aby zawodnicy którzy maja wytrenowany skill na 100 i udajacy sie na obóz w tym skillu nie dostawali naddatku dni treningowych, jak i całkowite zlikwidowanie naddatku dni treningowych  . Argument jest jeden ale jak na moje bardzo mocny. W końcu dziadkowie będą mniej skuteczni a dlaczego bo nie będą mieli naddatku tych dni. A można takich dni mieć sporo . Na przykładzie mojego zawodnika wiek 22 lata siła wytrenowana na 100 i teraz w każdym sezonie zawodnik jedzie na obozy i dostaje naddatki do tego skilla + mecz w niedziele kolejne 18  dni  zanim nastąpią spadki tych dni to  troszke się nazbiera na zapas więc osiągając wiek nawet trzydziestu kilku lat jak w piatek rano nie zanotuje spadku to zawsze na lige będzie miał 100 i dlatego uważam że osiągając pułap 100 w danym skillu nie można go trenowac . Po spadku ze stu na niższy poziom dopiero taki trening powinien się uaktywnić aby można go było trenować . Wtedy to zwiększy szanse na nawiązanie walki młodszym zawodnikom. I uważam to za dobre rozwiazanie. Sam na takim rozwiązaniu dużo strace. Wiem że ten pomysł dla wielu graczy nie spodoba się bo już jest dużo w tym temacie krytyki ale skaczy się narzekanie że młody nie może pokonać starego. Bo go nie jest w stanie pokonać bo po spadku jego skilla na drugi dzień zaś jego skill wynosi 100. Ponadto jak można coś trenować na zapas na moje nie da się na zapas trenować ani spać , jeść itp , itd.  Mało tego zrobić tak by tych naddatków nie bylo i z chwilą przerwy sezonowej  właśnie takie naddatki polikwidować . Drastyczne ale wyjdzie na dobre.
Popieram!
Z drugiej strony dochodzimy do tego że z graczy 28,29 będziemy robić emerytów, do tego taka zasada jest w SMie i jak wiadomo idzie po równi pochyłej w dół.
kamykov na tą chwilę sm jest sprawiedliwszy Uśmiech masz zawodnika który ma skile wszystkie po 100 ?