Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu:
ID Zawodów:
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis:
Dzisiaj w relacji LIVE pojawił się błąd. Bodajże po 4 wyścigu, w biegach już odbytych nie pojawił się 4 wyścig a jako bieg następny pojawił się wyścig nr.5 .
W pewnym momencie w tabelce 'następny bieg' przeskoczyło z 4 na 5 tylko że wcześniej, nie wtedy kiedy trzeba.
W tej chwili jest 9.43 i po biegu nr14 nie ma składu na bieg nr. 15.
A w relacji PROGRAM jest już po meczu.
Jest to problem chyba z wizualizacją bo to ona steruje kiedy jest widoczny wynik biegu, będę zaraz analizaował.
Z tego co zauważylem jest ok.

Wszedłem 10:15:20 na live i widze wialke z biegiem 5, a o 10:15:33 widze juz jego wynik ponbiewaz wizualka jest aktywna przez 30 sekund (jest to czas an jej obejrzenie) a po tym czasie pojawiaja sie wyniki
u mnie w lidze wynik na stronie ligi(tabeli) był widoczny zanim bieg został rozegrany patrząc na relację live, przynajmniej minutę wcześniej
tak w tabeli wynik jest szybciej
bedziemy z tym dzialac
Wiem, teraz wydaje się ok ale wcześniej cały czas jeden bieg był nie widoczny, od biegu 4 było tak że w rozegranych był 4 a jako następny pojawiał się 6, następnie w rozegranych był 5 a jako następny 7 i tak do końca meczu.
ID Klubu:
ID Zawodów:
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis:
 Witam dziś w meczu ligowym miałem problem a Mianowice przez cały mecz  byli pokazywani zawodnicy do zmiany( startujacy) z wyprzedzeniem np był bieg 8 jeszcze się nie odbył a nie mogłem w nim zrobić zmiany ponieważ 4 pokazanych zawodników jadących w biegu byli to już zawodnicy z biegu 9, wiec wszystkie zmiany musiałem robić z 1 biegowym wyprzedzeniem Zdezorientowany
dokładnie ja miałem to samo .
Potwierdzam,  tak jak pisze Marek w meczach o 9  widoczne  były składy na bieg późniejszy niż być powinno, co uniemożliwiało dokonywanie  zmian na bieżąco tylko od razu dwa biegi do przodu. U  mnie w  meczu nie robiło to różnicy, ale jak ktoś miał zacięty mecz to z taktykami  miałby spory problem
Na jutro g 23.00 mamy ustalony mecz z Henrikiem aby to przetestować:

http://www.speedway-world.pl/i,live-503432

Mógłby ktoś napisać po kolei co i jak ? Np widzialem wizualke biegu 6 a sklad juz na 15 (zmyślam)

Chodzi o dokładny opis co zauważyliście.
Wizualizacji nie śledziłem, to co ja zauważyłem to po czwartym biegu pojawiły się składy na szósty i tak do końca było już przesunięte, że np składy na dwunasty bieg podstawiały się po dziesiątym.
Znaleźliśmy błąd. Pojawił się on ze zbyt szybkiego wykonania 3 biegu (już o 9.11). Nie wiemy czym jest to spowodowane, lecz spróbujemy pozbyć się tej sytuacji w przyszłości.
I gitara Uśmiech