Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Speedway-World Show
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
AA bo bo ma jeszcze indywidualne :/ no trudno są tylko 2 daty na indywidualne, nic tu nie wymyśle, pojedziemy tymi zawodnikami co będą wolni
Jeśli dobrze liczę 14 i 15 miejsce w klasyfikacji będzie miało tyle samo punktów-co w takim wypadku bo nie wiem czy odpadam czy jeszcze "powalczę" dalej ;-p
Raczej chyba ja odpadnę bo w naszych 4meczach Ty zrobiłeś 14 a ja 13 punktów Smutny
ale wcześniej ty miałeś pkt więcej, z niecierpliwością czekam na klasyfikację bo lekki dreszczyk emocji jest
To jeszcze troche potrzymam Cie w niepewnosci, bo aktualnie jeszcze w pracy jestem takze po 22 -23 podam podsumowanie Uśmiech
3:20 i klasyfikacji brak :-( nerwy coraz większe a nie wiadomo czy pakować manatki czy jedziemy dalej ;-p
Juz podaje, przepraszam ze nie wczoraj ale maly wypadek mialem i jak wrocilem po 1 to juz mi sie nic nie chcialo :/
Co w wypadku remisu w sparingu?

No to jadę dalej :-) Dzięki XXX46 za wyrównany sparing i do zobaczenia w 2 edycji.
Najwcześniej w 3 jak ilosc zawodnikow pozwoli Uśmiech
Stron: 1 2 3