Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: SW Show #1 (konkurencje, klasyfikacja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kategoria Obcokrajowcy
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-85091

RKS - Motor Lublin
Zawodnicy: Alven, Farrel, Schmidt - wszyscy mają zajęty termin.

Moi też Duży uśmiech Matti łobuz, nie dosyc że zajął sobie termin, to jeszcze wykańcza konkurencję, zapraszając na swój turniej Duży uśmiech
(2017-01-28, 14:39:36)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Roko juniorzy
Waremczuk, Ziombek, Klubczuk

Wisła seniorzy
Chwasta, Bajrak, Panterałka

Czekamy tylko na zwolnienie terminów

Ok, zmiany wprowadzone. Zatem czekam na info o wolnych terminach. Speed

Wisła, Roko-Big i RKS-MOROR teminy wolne, można zapraszać
Wyniki pierwszej konkurencji bonusowej, sobotnich zmagań ligowych:

Rekin's Team: 182
ROW 48
Polonia Osielsko 73
Sc Uckfield 61

GKM's Team: 108
Wisła Grudziądz 37
Roko Big Speedway Lublin 53
RKS Motor Lublin 18

Speed's Team: 132
Victory Leszno 58
AFC Ajax Częstochowa 33
DKZ Unia Dębica 41

Asteck's Team: 152
Asteck Zielona Góra 46
Tarzan's Team Tarnów 39
Husaria Apator Toruń 67

Co składa się na punktacje z tej konkurencji:
1. Rekin's Team 15
2. Asteck's Team 10
3. Speed's Team 5
4. GKM's Team 0

Klasyfikacja po 2/4 konkurencji 4 Odcinka:
1. Rekin's Team 30
2. Asteck's Team 15
3. GKM's Team 10
4. Speed's Team 5

Edycja: Błąd w meczu Wisły Grudziądz zdobyte 37 pkt a nie 75 jak wcześniej było, co spowodowało zmiany punktowe w tabeli.
Dzięki GKM za zwrócenie uwagi Uśmiech
Idziemy ostro na 4 miejsce-ktoś w tym odcinku odpada?
niestety tak Smutny cytując zapowiedź odcinka:
"Niestety z drużyny która będzie ostatnia 2 zespoły które będą miały najmniejszy wkład w wynik będą musiały opuścić program.
Natomiast dla drużyny zwycięskiej przewidziane są immunitety dla wszystkich!"
No to ostatnie moje chwile w SW Show :-(
No to po konkurencjach bonusowych.
Wyniki niedzielnych zmagań:

Rekin's Team: 119
ROW 40
Polonia Osielsko 39
Sc Uckfield 40

GKM's Team: 172
Wisła Grudziądz 47
Roko Big Speedway Lublin 50
RKS Motor Lublin 75

Speed's Team: 142
Victory Leszno 36
AFC Ajax Częstochowa 69
DKZ Unia Dębica 36

Asteck's Team: 214
Asteck Zielona Góra 75
Tarzan's Team Tarnów 64
Husaria Apator Toruń 75

Zdecydowanym zwycięzcą tej konkurencji okazał się zespół Astecka, zodbywając aż 214 punktów na 3 drużyny!! Szczęście czasem sprzyja Uśmiech Natomiast na zupełnie drugim biegunie po najlepszym wyniku w sobote, dziś ostatnie miejsce dla drużyny Rekina.

Punktacjaniedzielnego konkursu:
1. Asteck's Team 15
2. GKM's Team 10
3. Speed's Team 5
4. Rekin's Team 0

Klasyfikacja po 3/4 konkurencji 4 Odcinka:
1. Rekin's Team 30
2. Asteck's Team 30
3. GKM's Team 20
4. Speed's Team 10

Tuż przed ostatnią konkurencją na prowadzeniu egzekwo są drużyny rekina i Astecka po 30 punktów i to one między sobą roztrzygną walkę o zwycięstwo i immunitety na kolejny odcinek. W bardzo kiepskiej sytuacji jest za to moja drużyna, lecz jeszcze szanse nie są całkowicie przekreślone i GKM Team będzie sie musiał troche napocić w ostatniej konkurencji Język Czekamy na wtorek !
ODCINEK 5

Walka w odcinku 4 trwa najlepsze ale czas na zapoznanie się z zasadami kolejnego odcinka.
W tym odcinku również rywalizujemy w drużynach ! A jaki będzie podział:
Walczyć ze sobą będą 2 drużyny po 5 zespołów w sparingu, rodzaj rywalizacji jak w pierwszych sezonach Ligi Miast.
Jak ten podział będzie wyglądać, a mianowicie, zespoły które wywalczą miejsce 2 i 3 w Odcinku 4 zostają w tym samym układzie oraz dobiorą po 2 drużyny z pozostałych. Dlaczego zespoły z miejsc 2,3 a nie z 1,2 ? Gdyż zwycięski zespół 4 odc będzie miał immunitet a w każdej konkurencji 2 zespoły opuszczają program stąd w przypadku porażki zespołu z immunitetami 2 dobrane są odrazu skazane na odpadnięcie. 
Jak będą ustalone pary?
Pary ustalone będą wg rankingu gry, czyli Ci co sa najbliżej siebie pojadą między sobą. 
Przykład:
Drużyna A: 
Speed (20 miejsce w rankingu)
Asteck (35 miejsce)
Marek (50 miejsce)

Drużyna B:
Wisła (29 miejsce)
7Shem(33 miejsce)
Rekin ( 42 miejsce)

to podział par w tym przykładzie będzie wyglądał:
Speed - Wisła
Asteck - 7Shem
Marek - Rekin

W tej konkurencji jedziemy składem bez żadnych narzuconych ograniczeń, czyli kategoria OPEN Uśmiech

Konkurencja #9 (15.02.2017) - sparing

Konkurencja #10 (22.02.2017) - sparing rewanż


Ale uwaga to nie wszytko !!
Dodamy mały bonusik do rywalizacji
Każdy z kapitanów przydzieli swoim zawodnikom punkty w postaci:
+20, +10, 0, -10, -20 
Zabawa będzie polegała na tym, że każda drużyna wybierze następnie 2 zespoły przeciwnika a średnia z wylosowanych punktów będzie dodana lub odjęta od dorobku meczowego.
Obrazowo jak to miałoby wyglądać:
Drużyna A:
Asteck +20
Speed 0
Marek -20

Z druzyny B, rekin przesyła do mnie wiadomość na PW (zresztą każdemu będę o tym przypominał) i w tej wiadomości wybrał Asteck i Speed, zatem do jego dorobku punktowego zostanie dodane (20+0)/2 czyli 10 punktów.

Punkacja za mecz: 
2 za wygraną
1 za remis
0 za porażkę

Na koniec odcinka zespół który miał największy wkład w punkty zwycięskiej drużyny otrzyma immunitet, natomiast 2 najsłabsze zespoły z przegranej drużyny, będą musiały sie z nami pożegnać.

Zabawa dopiero się rozkręca Duży uśmiech
Na 8.02 to obawiam się, że kilka osób może mieć już zajęte terminy. Wisła ma już wtedy sparing. Niektórzy lubią ustalać spary na  maksa do przodu, więc fajnie by było gdyby o sparingach sporo szybciej informacje były.
Ja mam wolny termin na 10tego...
Koniec odcinka #4. Ostateczne roztrzygnięcia w ostatniej kategorii wyglądają następująco:

Kategoria Senior:
1. Sc Uckfield (RT) 38
2. Victory Leszno (ST) 30
3. Wisła Grudziądz (GT) 26
4. Husaria Apator Toruń (AT) 20

Kategoria Junior:
1. Tarzan's Team Tarnów (AT) 36
2. Roko Big-Speedway Lublin (GT) 32
3. ROW (RT) 31
4. AFC Ajax Częstochowa (ST) 15

Kategoria Obcokrajowiec :
1. RKS Motor Lublin (GT) 33
2. Polonia Osielsko (RT) 30
3. Asteck Zielona Góra (AT) 29
4. DKŻ Unia Dębica (ST) 22

Co składa się na drużynowy wynik:
1. Rekin Team 15 - 99
2. GKM Team 10 - 91
3. Asteck Team 5 - 85
4. Speed Team 0 - 67

Ostateczne wyniki odcinka:
1. Rekin Team 45
2. Asteck Team 35
3. GKM Team 30
4. Speed Team 10

3 wygrane i 1 pozycja dla drużyny Rekina i dzięki temu cała drużyna otrzymuje immunitety i jest bezpieczna w kolejnym odcinku. Drużyny Astecka i GKM zgodnie z zapowiedzią zostają w swoich szeregach oraz dobierają po 2 pozostałe drużyny do kolejnej konkurencji, wg zasady "wstążki" Asteck wybierze jedną drużynę, potem GKM dwie i ostatnia do Astecka.
Niestety ktos musi odpaść, przykro mi że to mój team okazał sie najsłabszy w tym odcinku ale zgodnie z zasadami musi zajść eliminacja dwóch drużyn, Wg zdobyczy punktowej przegranej drużyny procentowy udział wygląda:
Speed 40%
taxi 32%
Zuma 28%
Z tego powodu niestety musimy pożegnać sie z Zumą i taxim Smutny Dziękuję Wam za udział w tym turnieju i za walkę Uśmiech
Co do Odcinka 5, to przesuwam tę konkurencję o tydzień, czyli jedziemy 15 i 22. Teoretycznie jest wiadomo od początku turnieju że mogą być ew sparingi i w jakie dni, ale tak jak pisze wojtas faktycznie pare drużyn ma już zajęty ten termin, nie chce żeby zawracać głowy Henrikowi o usunięcie sparingów, dlatego myślę ze tydzień później będzie rozsądną opcją. Postaram się na przyszłość wcześniej podawać takie konkurencje, choć wtedy nie będzie efektu ewentualnego zaskoczenia, ale nie chodzi o to żeby tu walczyć o WO tylko o zabawe Uśmiech
15.02 mam zajety bo jezdze jeszcze w DLSW, ale moge pojechac 14 lub 16
W środy to będzie problem z terminami u mnie bo jadę w Lidze rezerw...Smutny
Naprawde niewiele tych sparingów jest, więcej w sumie już nie będzie, ale jakieś urozmaicenie chciałem dać niż ciągle indywidualne i 4mecze. Poczekamy na wybór zespołów i wtedy będzie wiadomo kto z kim jedzie, będa 3 tygodnie (od dziś) na rozegranie 2 sparingów, myślę że jakoś dacie rade Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9