Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Prośba o podpisanie petycji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim.
Zwracam się do Was z prośbą o podpisanie petycji do Ministra Finansów i Rozwoju, do której link zamieszczam poniżej.
Nasi politycy kolejny raz zabierają się za coś o czym nie mają pojęcia i przygotowali kolejny ustawowy bubel, który pośle na bruk około 20tys osób (w tym mnie), a jednocześnie zadizała na niekorzyść społeczeństwa.
Nie wiem ilu z Was ma juz za sobą załatwianie kredytu hipotecznego, a ilu jeszcze to czeka. Ci, którzy juz to przerabiali, wiedzą że tematyka nie jest prosta i miła. Politycy chcą sprawić iż Banki nie będą mogły płacić pośrednikom załatwiającym kredyty, chcą przenieść tę opłatę na Klienta. Sprawi to, że Klient będzie niejako zmuszony samemu starać sie o kredyt, korzystając z mniejszej dostępnej mu liczby banków i samemu przebijając sie przez zawiłości ofert i umów.
Ja wiem, że oni i tak zrobią co sami uznają za słuszne, a protesty i petycje niewiele zmienią, ale próbować musimy.

Z góry wszystkim bardzo dziękuję.

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Mat...e/?ckGswlb
Trzeba próbować - nie można się poddawać, podpisuję.
Rowniez, podpisane.
podpisane Uśmiech
Podpisane Anioł Anioł  [Obrazek: transparent-1.png]
Spoko, podpisane