Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

speed_55

ID Klubu: Speed Fordon
ID Zawodów:
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis: W minioną niedzielę ustawiłem składy na sparingi i na mecz ligowy w najbliższą niedzielę. Dzisiaj (28.02) patrzę i oczom nie wierzę, wystawione składy "wyparowały". Taka sama akcja miała miejsce w drużynie Oxfordonia (konto rodzinne).
Czyżby jakiś reset nastąpił w grze?

Nic takiego nie miało miejsca.

speed_55

No nie, coś musiało sie wydarzyć Język Mam stały schemat, i co niedzielę po meczu ligowym robię porządek w parku maszyn i wystawiam składy na sparingi (cały tydzień) i kolejny mecz ligowy. Wygląda na to że ma to jakiś związek z obozem. Wystawiłem już zawodników na obóz. Przypominam sobie że w poprzednim sezonie po zorganizowaniu obozu było to samo. Nie skojarzyłem tego i zwaliłem to na karb mojego gapiostwa.
Coś dziwnego dzieje się u mnie z czwórmeczami. Mam zasadę że po przyjęciu zaproszenia na czwórmecz od razu wystawiam skład. Często jednak otrzymuję info: "Nie posiadasz wybranego składu na czwórmecz, który odbędzie się za 24h". Dzieje się tak nawet w zawodach cyklicznych LJ i LN których rozegrania pilnuję.