Lista uczestników (linki):
Grupa A:
ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
Grupa Azoty Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10470
Speedway Solec Kujawski http://www.speedway-world.pl/i,team-11866
ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
ŻKS ROW Willy Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-11288
ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-9218
Grupa B:
Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,team-373
GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,team-3295
Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
Grupa C:
GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-9852
Orkan Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-12242
PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-127
Grupa D:
Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
Pirates Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-8355
Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
Rawicki Kolejarz http://www.speedway-world.pl/i,team-5500
Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,team-21
ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
Grupa E:
KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,team-10854
Juraski http://www.speedway-world.pl/i,team-11531
RKS - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
Grupa F:
A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,team-2142
Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-2351
Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,team-4232
Kolejka 1
Grupa A
ASTECK Zielona Góra - Grupa Azoty Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-524382
ROW - Speedway Solec Kujawski http://www.speedway-world.pl/i,live-524409
ŻKS ROW Willy Rybnik - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-524911
Grupa B
30.03.2017
Ahtung SC - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-525036
GRYFY Bydgoszcz - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-524849
Siekacze Gniezno - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-524717
Grupa C
GKM 1979 - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-524420
GSE Tarnów - Okan Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,live-525146
PKŻ SPARTAKUS Lubań - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-524433
Grupa D
Gryf Szczecin - Pirates Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-524400
Polonia Osielsko - Rawicki Kolejarz http://www.speedway-world.pl/i,live-524752
Victory Leszno - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-524404
Grupa E
KS Wieliczka - Juraski http://www.speedway-world.pl/i,live-525459
RKS-MOTOR LUBLIN - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-524716
Grupa F
A.TERA TEAM - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-524714
Roko-Big Speedway LUBLIN - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-524767
Kolejka 2
Grupa A
ŻKS Speedway Team Rybnik - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-524375
Grupa Azoty Huragan Tarnów - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-524930
Speedway Solec Kujawski - ŻKS ROW Willy Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-524942
Grupa B
Werewolves SG - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-525156
Apator Toruń - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-524419
POLONIA ŚREM - Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-525182
Grupa C
POWER Gniezno - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-524434
Grom - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-524711
Orkan Gdynia - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-525850
Grupa D
ZKS Huragan Tarnów - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-524401
Pirates Bydgoszcz - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-524376
Rawicki Kolejarz - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-525583
Grupa E
Juraski - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-524736
TARZAN'S TEAM TARNÓW - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-524385
Grupa F
Gryfy Skórka - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-524709
Świry Tarnów - WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-524817
Kolejka 3
Grupa A
ASTECK Zielona Góra - Speedway Solec Kujawski http://www.speedway-world.pl/i,live-525024
ROW - ŻKS ROW Willy Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-524943
Grupa Azoty Huragan Tarnów - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-524910
Grupa B
Ahtung SC - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-525183
GRYFY Bydgoszcz - Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-524954
Apator Toruń - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-525731
Grupa C
GKM 1979 - Orkan Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,live-525217
GSE Tarnów - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-525005
Grom - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-525111
Grupa D
Gryf Szczecin - Rawicki Kolejarz http://www.speedway-world.pl/i,live-525072
Polonia Osielsko - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-525574
Pirates Bydgoszcz -ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-524874
Grupa E
KS Wieliczka - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-526524
RKS-MOTOR LUBLIN - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-525214
Grupa F
A.TERA TEAM - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-524986
Roko-Big Speedway LUBLIN vs. WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-524896
Kolejka 4
Grupa A
ROW - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-525587
ŻKS ROW Willy Rybnik - Grupa Azoty Huragan Tarnów
Speedway Solec Kujawski - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-525725
Grupa B
GRYFY Bydgoszcz - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-525561
Siekacze Gniezno - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-525641
POLONIA ŚREM - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-526783
Grupa C
GSE Tarnów - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-525906
PKŻ SPARTAKUS Lubań - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-526423
Orkan Gdynia - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-525642
Grupa D
Polonia Osielsko - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-526328
Victory Leszno - Pirates Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-525559
Rawicki Kolejarz - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-527100
Grupa E
RKS-MOTOR LUBLIN - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-525662
Wisła Grudziądz - Juraski http://www.speedway-world.pl/i,live-525863
Grupa F
Roko-Big Speedway LUBLIN - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-525648
WKS Unia Wojnowice - Gryfy Skórka
Kolejka 5
Grupa A
ASTECK Zielona Góra - ŻKS ROW Willy Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-526548
Grupa Azoty Huragan Tarnów - Speedway Solec Kujawski http://www.speedway-world.pl/i,live-526961
ŻKS Speedway Team Rybnik - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-526753
Grupa B
Ahtung SC - Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-526287
Apator Toruń - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-527108
Werewolves SG - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-526265
Grupa C
GKM 1979 - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-527069
Grom - Orkan Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,live-526400
POWER Gniezno - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-526680
Grupa D
Gryf Szczecin - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-526319
Pirates Bydgoszcz - Rawicki Kolejarz http://www.speedway-world.pl/i,live-526220
ZKS Huragan Tarnów - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-527101
Grupa E
KS Wieliczka - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-527414
Juraski - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-526721
Grupa F
A.TERA TEAM - WKS Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-527030
Gryfy Skórka - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-527106
Kolejka 6
Grupa A
Grupa Azoty Huragan Tarnów - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-527318
Speedway Solec Kujawski - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-527131
ŻKS Speedway Team Rybnik - ŻKS ROW Willy Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-527670
Grupa B
Apator Toruń - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-528045
POLONIA ŚREM - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-526829
Werewolves SG - Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-526805
Grupa C
Grom - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-527039
Orkan Gdynia - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-528400
POWER Gniezno - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-526763
Grupa D
Pirates Bydgoszcz - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-526960
ZKS Huragan Tarnów - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-527117
Grupa E
Juraski - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-526981
TARZAN'S TEAM TARNÓW - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-527091
Grupa F
Gryfy Skórka - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-527464
Świry Tarnów - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-526842
Kolejka 7
Grupa A
ASTECK Zielona Góra - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-528368
ROW - Grupa Azoty Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-527428
ŻKS ROW Willy Rybnik - Speedway Solec Kujawski http://www.speedway-world.pl/i,live-528363
Grupa B
08.05
Ahtung SC - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-529711
GRYFY Bydgoszcz - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-527497
Siekacze Gniezno - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-527418
Grupa C
PKŻ SPARTAKUS Lubań - Orkan Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,live-527482
GKM 1979 - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-527380
GSE Tarnów - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-527921
Grupa D
Gryf Szczecin - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-527915
Polonia Osielsko - Pirates Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-528171
Grupa E
RKS-MOTOR LUBLIN - Juraski http://www.speedway-world.pl/i,live-528120
Wisła Grudziądz - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-527877
Grupa F
Roko-Big Speedway LUBLIN - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-527398
WKS Unia Wojnowice - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-529056
Kolejka 8
Grupa A
Speedway Solec Kujawski - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-528369
ŻKS ROW Willy Rybnik - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-528887
ŻKS Speedway Team Rybnik - Grupa Azoty Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-528383
Grupa B
Werewolves SG - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-529557
POLONIA ŚREM - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-528912
Siekacze Gniezno - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-528058
Grupa C
Orkan Gdynia - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-528443
PKŻ SPARTAKUS Lubań - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-528536
POWER Gniezno - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-528020
Grupa D
ZKS Huragan Tarnów - Pirates Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-528686
Victory Leszno - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-528319
Grupa E
TARZAN'S TEAM TARNÓW - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-528966
Wisła Grudziądz - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-528086
Grupa F
Świry Tarnów - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-529017
WKS Unia Wojnowice - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-529306
Kolejka 9
Grupa A
ASTECK Zielona Góra - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-528790
Grupa Azoty Huragan Tarnów - ŻKS ROW Willy Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-530244
ŻKS Speedway Team Rybnik - Speedway Solec Kujawski http://www.speedway-world.pl/i,live-528699
Grupa B
Ahtung SC - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-528700
Apator Toruń - Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-528755
Werewolves SG - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-529952
Grupa C
GKM 1979 - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-529168
Grom - PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,live-528899
POWER Gniezno - Orkan Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,live-528971
Grupa D
Gryf Szczecin - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-528894
Pirates Bydgoszcz - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-528748
Grupa E
KS Wieliczka - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-529767
Juraski - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-528999
Grupa F
A.TERA TEAM - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-529323
Gryfy Skórka - Unia Wojnowice http://www.speedway-world.pl/i,live-529547
Kolejka 10
Grupa A
ŻKS ROW Willy Rybnik - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-530436
Speedway Solec Kujawski - Grupa Azoty Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-529268
ROW - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-529260
Grupa B
Siekacze Gniezno - Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,live-529634
POLONIA ŚREM - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-530562
GRYFY Bydgoszcz - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-529307
Grupa C
PKŻ SPARTAKUS Lubań - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-529487
Orkan Gdynia - Grom
GSE Tarnów - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-530058
Grupa D
Victory Leszno - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-530565
Polonia Osielsko - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-529790
Grupa E
Wisła Grudziądz - KS Wieliczka
TARZAN'S TEAM TARNÓW - Juraski http://www.speedway-world.pl/i,live-529999
Grupa F
WKS Unia Wojnowice - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-529590
Świry Tarnów - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-530559
Tabele końcowe fazy grupowej:
plus tabela drużyn sklasyfikowanych na trzecim miejscu w swoich grupach:
Wyniki pierwszych spotkań 1/8 finału:
Wyniki ćwierćfinałów i rozpiska spotkań półfinałowych:
Przypominam, że mecze półfinałowe odbywają się w cyklu środa-piątek jednego tygodnia (finał analogicznie).
Końcowe wyniki XIII sezonu Pucharu Juniorów:
Zwycięstwo przypadło drużynie Polonii Osielsko prowadzonej przez matti_1,
po pokonaniu w finale mojej skromnej osoby
Brązowe medale dla ekip POWER Gniezno i Wisła Grudziądz.
Gratulacje dla mattiego, reszty medalistów i pozostałych uczestników!
Jeszcze dziś powinno pójść do ADM info o nagrodach, a tymczasem przypominam o zapisach na nowy sezon.
Również Gratulacje dla medalistów jak i dla wszystkich pozostałych uczestników
Sezon XIV powoli dobiega końca, czyli mamy idealny moment
na statystyki sezonu XIII
Szczerze, nie wiem jak to się stało, że nie zamieściłem ich po sezonie.
Jak po aktualnym sytuacja się powtórzy i statystyk nie będzie na czas to mnie pogońcie
W związku z tym, że sezon dawno za nami i podejrzewam nikłe zainteresowanie, zamieszczam statystyki okrojone.
Jeżeli ktoś chciałby dostać statystyki szczegółowe zawodników swojego klubu z rozbiciem na poszczególne miejsca w biegach, to śmiało piszcie.
Najlepsi zawodnicy sezonu XIII:
Najlepsi według wieku
21 latkowie
20 latkowie
19 latkowie
18 latkowie
17 latkowie
16 latkowie