Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Stadion GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jestem na TAK
Jestem na TAK.

Chciałbym zaznaczyć że nie mam zamiaru nic wyburzać.
Widać że będą zmiany tak by wspomóc finansowo kluby, a ten co ma kasę od razu pobuduje wszystko i będzie miał jeszcze więcej. Przydało by się że jeśli ktoś np: wybuduje zbyt dużo miejsc parkingowych, barów czy restauracji to powinien odnosić straty a nie zyski.
kamykov, koszty utrzymania jak najbardziej do obgadania, a jak ktoś wybuduje zbyt duży stadion to nie będzie miał, podobnie jak teraz, kibiców by go wypełnić. Owszem stopniowo będą wypełniać stadion, ale nie od razu
Jestem przeciwny możliwości wyburzania miejsc na stadionie dlatego, że ilość miejsc od początku gry była ważnym elementem strategi i taktyki a to działanie jest tylko wyciągnięciem reki w stronę tych, którzy w swoim czasie podjęli złe decyzje i ośmiesza oraz pomniejsza dobre rozsądne działania innych.

Przez takie decyzje gra robi się nijaka, bez sensowna - jedynym kryterium sukcesu staje się zasiedzenie. To posunięcie demoralizuje a stopień trudności umieszcza na poziomie bardzo, bardzo niskim.
czyli ja ci rzeczowo odpisuję, a ty nadal ta sama śpiewka co na początku dyskusji? wymiana poglądów z samym sobą mija się z celem. pozdrawiam anton, czy jaki tam teraz masz nick, bo co 2 tygodnie chyba inny masz prawda?
(2017-04-01, 19:08:22)GM_Arek napisał(a): [ -> ]czyli ja ci rzeczowo odpisuję, a ty nadal ta sama śpiewka co na początku dyskusji? wymiana poglądów z samym sobą mija się z celem. pozdrawiam anton, czy jaki tam teraz masz nick, bo co 2 tygodnie chyba inny masz prawda?

Gdy się nie ma argumentów a jest się miernotą to się innych za wszelka cenę próbuje zdyskredytować. Jaki to argument i co to właściwie ma do rzeczy GM_Arku czy jak wolisz Arkadiuszu?
anton nie zaczynaj ok po raz ostatni ci pisze ze ja czyli Arkadiusz i GM_Arek to 2 osoby ale nawet tego widze nie potrafisz ogarnac.
(2017-03-30, 16:29:22)GM_Arek napisał(a): [ -> ]no toś teraz popłynął.. Duży uśmiech trzeźwo myślący wiedzieliby że skoro jestem GM to już mógłbym zrobić tytuł Oczko

a teraz poważnie: jeżeli nakupujesz dziadków to masz możliwość ich sprzedaży jeśli stwierdzisz, że popełniłeś błąd. owszem ten błąd będzie ciebie pewnie kosztował, bo raczej nie odzyskasz kasy włożonej w ich zakup. Podobnie ma się sprawa z zakupem złych motocykli - masz możliwość ich odsprzedaży. to samo ze stadionem: błąd rozbudowy będzie kosztował ciebie dwukrotnie (budowa i wyburzanie). Ale zaraz zaraz: widzę że dopiero zaczynasz grać i jeszcze nie zdążyłeś rozbudować dobrze stadionu, więc ciebie ten "problem" omija. czyżby obrona własnych interesów?

ps: w jaki sposób możliwość wyburzenia miejsc za kasę zmienia reguły? tzn oprócz tego że wcześniej tego nie było? ale w sumie tak to możemy powiedzieć o każdej zmianie w grze...
Mija się z celem koncentrowanie się na moim skromnym zespole i doszukiwanie się obrony własnych interesów - ono jest oczywiste - przynajmniej dla mnie. Natomiast dla ciebie nie do przejrzenia jest oczywisty fakt, że pozwalając na wyburzanie miejsc wzmacniasz i tak już mocne zespoły - może i przy okazji swoje.
Problem twoich złych decyzji ani mnie ani nas niestety nie omija... Dlaczego możliwość wyburzania miejsc zmienia w sposób znaczący reguły gry sam sobie odpowiadasz dodając nieprawdę. Każda zmiana w grze nie jest zarazem zmianą bardzo, bardzo mocno znaczącą.
(2017-04-01, 19:08:22)GM_Arek napisał(a): [ -> ]czyli ja ci rzeczowo odpisuję, a ty nadal ta sama śpiewka co na początku dyskusji? wymiana poglądów z samym sobą mija się z celem. pozdrawiam anton, czy jaki tam teraz masz nick, bo co 2 tygodnie chyba inny masz prawda?
Wygląda na to, że dopuszczasz do świadomości tylko te poglądy, które całkowicie pokrywają się z twoimi - jakie to charakterystyczne dla naszych czasów. Ponadto każdego myślącego inaczej pragniesz przedstawić jako niewartego uwagi. Twoje zamiłowanie do wymiany poglądów z samym sobą może i jest ciekawe ale czy twórcze?

Misiek81

A ja bym widziaLiu w tych propozycjach konkrety co będzie wprowadzone jak to będzie wygldało czy bedzie wizualizacja stadionu ,w jakim czasie moemy spodziewać sie zmian i na ile realne jest wprowadzenie owych propozycji ale tak konkretnie tak jak to Arek przedstawiles w tych zmianach skille czas chyba najwyzszy cos konkretnego ustalic a nie ciagnac ta polemike w nieskonczonosc i wyjdzie na tym że nic konkretnego nie bedzie ...pozdro
aż żałuję że wcześniej nie zajrzałem w ten temat , bo to niesamowite co piszą inni, szczerze to nie lubię kiedy ktoś naśmiewa się z innych bo to brak szacunku jednak post kolegi jest zabawny...

Cyrk, zoo, karuzele, chciałbym zauważyć że ta gra a mówię o Speedway World to nie gra typu manager tylko gra typu trener. Niby co z nas za manager skoro ustalamy składy, kupujemy motory trenujemy zawodników???

Manager nie jest od pierdołów, to człowiek zajmujący się ogólnym rozwojem firmy, prezes płaci i wymaga a manager ma promować, ma być w parkingu by dowiedzieć się co komu jeszcze potrzeba by był gwiazdą która wypromuje zespół, dba o pozyskanie środków finansowych od sponsora, wizualizuje stadion kreuje otoczkę dla kibica. Na koniec tych zabiegów prezes kopnie go w d... bez podziękowania ale zawsze widzi się pozytywy.

Do czego zmierzam - do tego że nawet jak wprowadzimy budowę karuzeli to też fajnie !!!! kto z was jako mały chłopiec idąc na stadion nie chciał siedzieć na maszynie żużlowej ? czaicie jaka by była kolejka gdyby przed waszym prawdziwym stadionem byla ta oklepana karuzela z konikami tylko zamiast oklepanych koników motocykle żużlowe?- co dalej jest to zabawne?
Zamiast wyburzania wprowadzilbym rozbudowe np miejsca stojace na siedzace ( nie musielibysmy rozbudowywac kolosow ) i tak stadion majacy 25000 dalej by mial tyle samo miejsc ale bylby atrakcyjniejszy w miejsca siedzace Oczko a moze zamiast karuzeli dmuchance bym proponowal i 10% zysku z tego tytulu od ilosci kibicow :p
Gdy obserwuję dyskusję, nie sposób nie przypomnieć starych rozmów gdzie już dawno temu padały gotowe rozwiązania dotyczące między innymi rozbudowy stadionu.
Wątek: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=3680
"Np. przy 5.000 pkt. stadionowych będziemy mogli wybudować nagłośnienie. Przy 10.000 pkt. będzie możliwość wybudowania baru, przy 20.000 pkt. będziemy mogli wybudować sklep klubowy, przy 30.000 pkt. restauracje, a przy 50.000 zadaszenie stadionu. Oczywiście każda nowa budowla uatrakcyjni nasz stadion i spowoduje jakiś procent więcej sprzedanych biletów."
Po co wyciągać od graczy kolejną kasę jak można rozbudowywać stadion za punkty stadionowe?
Szkoda, że nikt nie zagląda się ani nie odnosi się obecnie do tych pomysłów.
a kiedy te fajne rzeczy jak bary, parkingi, sale konferencyjne i "stajnie" (dwie ostatnie to moja nieśmiałe propozycje) i inne bajery będą do dyspozycji i budowy?

Temat powstał dość dawno temu, a sezon już w połowie...

pozdro.
Stron: 1 2 3