Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Stadion GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2017-04-22, 18:46:25)Gajowy napisał(a): [ -> ]a kiedy te fajne rzeczy jak bary, parkingi, sale konferencyjne i "stajnie" (dwie ostatnie to moja nieśmiałe propozycje) i inne bajery będą do dyspozycji i budowy?

Temat powstał dość dawno temu, a sezon już w połowie...

pozdro.

 Chciałbym zauważyć że wy ciągle proponujecie jakieś nowości by więcej zarabiać a ja chciałbym wam oznajmić że to nie może to być robione w takim stylu. Ponieważ większość młodszych zespołów od razu tego nie wybuduje w przeciwieństwie do mnie ( i przepaść się będzie powiększać), dlatego uważam by na stadionie można też tracić jeśli się go zbyt rozbuduje.
mogę tracić, chcę mieć fajny, ładny i bajery, nikt nie mówiło zarabianiu, wiadomo, że piękne szatnie sale i ine cuda kosztują... ja je po prostu chcę mieć i tyle Uśmiech
Kiedy wejdą nowinki na stadionach?

Misiek81

Moja ostateczna propozycja 1.wizualizacja stadionu i podzielenie go na sektory wprowadzenie karnetow na max polowa stadionu2.rozbudowa parkingu restauracji sklep z pamiatkami -dodatkowy dochod meczu 3.rozbudowa stadionu o bandy reklamowe i wprowadzenie dodatkowych max 4 -6sponsorow wybieramy np.2-3 w zaleznosci od pojemnosci stadionu mamy przydzial ile band mozemy max postawic takie utrudnienie by zachecic graczy do powiekszania pojemnosci np.od1500-5000 10 band. ,od 5000-10000 20 band 10000-15000 30 band itd.itp.i dac sponsorom np.max jednemu do 10 band i max do 2000 za bande w zaleznosci od stadionu a nie ligi im wyzszy komfort tym atrakcyjniejsza oferta .Te zmiany powiiny juz dawno zaistniec by ta gra sie rozwijała wiecnie ma co sie zastanawiac tylko klepnac to i działać wprowadzać te zmiany Oczkopozdro
Popieram w 100 procentach
pomysł dobry ale i tak nie wypali
wprowadzone

//zamykam
Stron: 1 2 3