Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd ... Szkółka juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: 9852
ID Zawodów: brak
Link (do podstrony):
ID Ligi: 
Zrzut ekranu:

Opis:
Ostatnio pisałem o tym na shoutbox, ale odzew ze strony administracji prawie zerowy. 
Wystąpił chyba jakis bląd ze szkółka, gdyż obecnie do szkołki trafia same dno. 
Mam 12 lvl szkólki i naklad 20 tys, wiec raczej nie realne aby przez okres 3 miesiecy jedyny zawodnik na jakim kolwiek poziomie mial 13 lat i talent 3.
Coś jest nie halo nie tylko u mnie, ale też u innych graczy i to nawet takich co mają bardziej rozbudowaną szkólke ode mnie.
tylko i wyłącznie (nie)fart przy losowaniu. do szkółek trafiają 12-latkowie tal. 5

Misiek81

To mega dużo tych niefartów przy losowaniu czas pomyśle ćnad rozwojem tej gry bo marnie to wygląda ...
a co ma rozwój do szczęścia przy losowaniu juniorów?
czy może rozwój to jeden dobry junior w tygodniu = 14 gollobów w sezonie? Uśmiech

offtop: ps: cały czas myślimy i staramy się rozwijać grę Uśmiech
Ciekawy ten nie fart
w ciagu ostatnich 3-4 dni przyszli do szkółki t2 i t1
Przy nakladzie 20 tys i lvl 12 to chyba coś duży ten nie fart
Żebym tylko ja czekal na juniora, są tacy co czekaja od początku sezonu

Misiek81

Właśnie ja tak czekam XXX46 i lipa choć mam od 4 czerwca dopiero 7 lvl i zastanawiam sie czy oplaca sie inwestowac dalej

Misiek81

A najlepsze jest to przyszedl na dniach 16l.talent 3 srednia 50 dalem mu ttenera a co mi tam niech zdaje mial srednia pocz.50 i co wchodze rano danego dnia to ta sredniamu spada a nie rośnie więc już nie kumam tego zupełnie łącznie z tym po co ingerować w szkółkę jak problem gry leżał w dziadach a szkolenie i młodzież trzeba było zostawić niezmienionev
Średnia w szkólce jest zmienna i raz może być wyższa, raz niższa w obrebie do chyba +/- 1 pkt w sredniej
(2017-05-31, 05:59:31)Misiek81 napisał(a): [ -> ]po co ingerować w szkółkę jak problem gry leżał w dziadach a szkolenie i młodzież trzeba było zostawić niezmienionev

szkółka, poza obniżeniem skilla chłopaków dołączających, pozostała niezmieniona jeśli chodzi o losowania juniorów
(2017-05-31, 05:47:56)XXX46 napisał(a): [ -> ]Ciekawy ten nie fart
w ciagu ostatnich 3-4 dni przyszli do szkółki t2 i t1
Przy nakladzie 20 tys i lvl 12 to chyba coś duży ten nie fart
Żebym tylko ja czekal na juniora, są tacy co czekaja od początku sezonu

ciekawy czy nie, to tylko ślepy los.
Są i tacy którzy nie czekają, tylko ich dostają. A że na forum pojawiają się ci niezadowoleni w liczbie kilku osób (bo raczej mało kto wbija by pochwalić się że dostał np 12/5*) to zakrzywia wam to nieco obraz.

niczego w losowaniach YS nie zmienialiśmy

Misiek81

I nie zmieniajcie lepiej zadbac o inne detale np.stadion itp pozdro ?
Ni jest to błąd zamykam. Dyskusja może być kontynuowana w innym (odpwiednim do tego celu) dziale.