Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Reaktywacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam!
Wychodząc na przeciw propozycji graczy którzy chcieliby Liga Miast uruchomiona została kolejny raz, ogłaszam że ta możliwość może się spełnić.
Jednak chciałbym wiedzieć ile klanów byłoby w ogóle chętnych na te rozgrywki, dlatego dajcie informacje w postach czy jesteście tym zainteresowany. Aby Liga wystartowała potrzeba min. 6 klanów (czyli 24 drużyny)
Co do samych rozgrywek myślę że zasady zostaną takie jak były. Same wyniki będzie w zewnętrznym programie obliczeniowym jak w ostatnich sezonach, lecz troche go ulepsze by było jeszcze łatwiej i szybciej aktualizować wyniki i dawać składy Uśmiech

Pozdrawiam i czekam na wasze informacje Uśmiech
Witam
Bardzo ciekawe rozgrywki które miło wspominam będąc ich uczestnikiem, dzięki Speed za chęć ich reaktywacji w najbliższym czasie, ja osobiście jestem jak najbardziej ''na TAK''
Reaktywacja Ligi Miast to świetny pomysł. Brakowało tego turnieju w ostatnim czasie.

Osobiście informuję, że już rozpocząłem negocjacje ze starą ekipą w celu uzbierania i zgłoszenia znanej tu chyba już rodziny Speedway Dream Team Duży uśmiech
Gwardia Krżyżacka też chętnie wystąpi Uśmiech
Extra wiadomość, zaczynam reaktywację klanu GWARDIA Uśmiech
trzeba by jakiś dzień wybra. by miało to jakieś ręce i nogi
Dobra czas by sie zapisywac. Proponuje termin 1.07 na koniec zapisow, mysle ze do ogarniecia, a wystartujemy po 1 kolejce nowego sezonu
No to jestem chetny do zabawy.
Mecze odbywają się w formie czwórmeczu czy meczu? I w jaki dzień bo nie pamiętam i jakoś nie mogę tego znaleść.
Skoro lecimy według starej formuły to będą to czwórmecze w każdy piątek
Czwormecz w piatki tak jak było kiedyś Uśmiech
oki, to ja się podepne pod szuwarka Uśmiech
Ja mam póki co potwierdzonych 14 zespołów wraz ze mną, wiec będą na pewno 3 ekipy, chyba nawet 4 Uśmiech
Mogę spróbować ! Dołączcie mnie do kamykova...niech stracę Uśmiech
Ja mam już pewne 2 ekipy i może się uda zrobić 3
Stron: 1 2 3