2017-07-06, 22:47:26
Witajcie przyjaciele . 5 sierpnia minie 2 rocznica smierci mojego brata i niektorego w Was kolegi Roxera chciałbym zoorganizowac memorial na jego uczczenie pamięci aby pokazać ze pamiętamy o nim . Roxer nie osiągnął w tej grze nigdy jakiś wielkich sukcesów . Sam fakt że udało mu się awansować do 4 ligi był uśmiechem na niego twarzy którego nigdy nie zapomnę . Pokażmy mu że o nim pamiętamy i zorganizujmy mu ten memorial . Liczę na Was przyjaciele
Pomysł jest taki aby wystąpiło w nim 10 zawodników ekstraligowych i 5 zawodników z 1 ligi bądź 2 ligi i jeden z mojego zespołu .
Proszę podawać zawodników do memoriału w formacie :
imię i nazwisko zawodnika , (klub) i link do zawodnika
imię i nazwisko zawodnika , (klub) i link do zawodnika
1. Jędrzej Pokojowa (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41987
2. Leszek Lippke ( KS Evenement Grudziądz . Organizator ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-40999
3. Przemysław Figiński (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41282
4. Kornel Smura ( DKŻ Unia Dębica ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42438
5. Bolesław Danka ( Polonia Śrem ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46327
6. Waldemar Miśtak ( ROW ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42918
7. Witold Pieczyrak (Polonia Ostrów Wlkp) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41946
8. Sylwester Nieporowski ( TARZAN`S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-51266
9. Leopold Berczyński (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46294
10. Leopold Bieniek (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46383
11. Marcin Bryłkowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46296
12. Mieczysław Kunecki (Amurek Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41962
13. Władysław Pacześny (KS Czorty Myślibórz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-43002
14. Igor Gieysztor ( ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42990
15. Mariusz Tęczar (Towers Wrocław) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42272
16. Gaweł Ganowicz (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41777
2. Leszek Lippke ( KS Evenement Grudziądz . Organizator ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-40999
3. Przemysław Figiński (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41282
4. Kornel Smura ( DKŻ Unia Dębica ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42438
5. Bolesław Danka ( Polonia Śrem ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46327
6. Waldemar Miśtak ( ROW ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42918
7. Witold Pieczyrak (Polonia Ostrów Wlkp) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41946
8. Sylwester Nieporowski ( TARZAN`S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-51266
9. Leopold Berczyński (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46294
10. Leopold Bieniek (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46383
11. Marcin Bryłkowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46296
12. Mieczysław Kunecki (Amurek Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41962
13. Władysław Pacześny (KS Czorty Myślibórz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-43002
14. Igor Gieysztor ( ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42990
15. Mariusz Tęczar (Towers Wrocław) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42272
16. Gaweł Ganowicz (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41777