Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zabezpieczenie w szkółce juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zabezpieczenie ma polegać na podawaniu jasnej i wyraźnej informacji którzy z już obecnych w szkółce adeptów blokują jakiej klasy sloty tak aby uniknąć pochopnych usunięć w chwili pojawiania się nowych bardziej obiecujących adeptów.
w szkolce jest zaznaczone jaki junior jak slot zabral (czerwona liczba po lewej stronie przy nazwisku) a co dany slot oznacza jest w faq- szkolka juniorow
Proponuje najpierw poczytać dokladnie o tych slotach i zmianach w szkółce zamiast pisac o zabezpieczeniach.
Odnoszę wrażenie ze sporo ludzi wcale akurat tez zmiany nie rozumie i stad glosy na nie.
wiekszosc grqczy patrzy na swoj czubek nosa i tu pajawia sie najwoekszy problem po wprowadzaniu zmian!
(2017-07-17, 12:22:07)Perez napisał(a): [ -> ]w szkolce jest zaznaczone jaki junior jak slot zabral (czerwona liczba po lewej stronie przy nazwisku) a co dany slot oznacza jest w faq- szkolka juniorow

A co w sytuacji gdy ma się w szkółce również juniorów sprzed zmian. Jak wtedy określić jaki z nich zajmuje który slot?
nie zajmuje żadnego. każdy zawodnik ze starej szkółki mniej, to kolejny slot (począwszy od 1.) więcej. A jaki to jest, wystarczy spr w faq
(2017-07-17, 21:23:06)GM_Arek napisał(a): [ -> ]nie zajmuje żadnego. każdy zawodnik ze starej szkółki mniej, to kolejny slot (począwszy od 1.) więcej. A jaki to jest, wystarczy spr w faq

Nie zajmuje ale blokuje Smutny
czepianie się słówek nic nie zmienia najważniejsze że sens wypowiedzi jest jasne !
A ja mam jedną uwagę, nie chcę zakładać nowego wątku bo dotyczy on również szkółki.

czy rewolucja w szkółce (w mniejszym stopniu) i statusy wychowanka, przechodzenie na emeryturę i wypłata kupionych zawodników (w większym stopniu) NIE ZABIJĄ CZASEM LISTY TRANSFEROWEJ ????
Bo odnosze wrażenie że kompletnie LT zostanie zniszczona.
Ja natomiast mam nadzieję właśnie, że nastąpi osłabienie tej instytucji - lista transferowa w dawnym charakterze podważa bowiem niemal zupełnie zasadność wszelkich wewnątrz klubowych zamysłów a osobiście wolę aby procentowały takie inwestycje bardziej niż prosty zabieg zakupu zawodnika z listy transferowej.
(2017-07-19, 14:07:26)Perez napisał(a): [ -> ]czepianie się słówek nic nie zmienia najważniejsze że sens wypowiedzi jest jasne !

To nie jest żadne czepianie się słówek - jest przecież znacząca różnica pomiędzy treścią słowa "zajmuje" a "blokuje"... może przecież nie zajmować a jednocześnie nie blokować co wydaje się całkiem logiczne i raczej tak to właśnie powinno być skoro nie zajmuje i nie zajmować a jednocześnie blokować jak to jest całkiem nielogicznie w tym przypadku. Tak więc dodatkowo można stąd wyprowadzić wniosek, że sens wypowiedzi wcale nie jest jasny. Ponadto nie jest wcale takie łatwe prosto i precyzyjnie ocenić, który ze starych zawodników jaki konkretnie zajmuje slot zwłaszcza przy bardzo podobnych ich parametrach i dlatego wielu graczy w ten sposów na chybił trafił działając wyrzuca właśnie obecnie swych długo trenowanych juniorów, zalewa ich krew i zgadnijcie co dzieje sie z ich zapałem do gry?
Jak z tego wynika rewolucje nie są łatwe - zwłaszcza jeśli nie myśli się w dostatecznym stopniu precyzyjnie i dalekowzrocznie albo uogólniając nawet niekiedy w pewnych przypadkach wcale - o zabezpieczeniu praw nabytych i dalekosiężnych skutkach podejmowanych działań...

Krótko mówiąc nie sposób dzisiaj precyzyjnie i bez cienia omyłki ustalić, który ze starych zawodników w szkółce zajmuje - blokuje jaki slot... gracz zdany jest więc na ślepy los, musi wziąć udział w loterii i zagrać na chybił - trafił.
od 5 postów piszesz sam ze sobą? Uśmiech

dopóki nie uświadomisz sobie, że żaden stary junior nie blokuje losowego slotu, dopóty będziesz uważał że "gracz zdany jest na ślepy los" Język

wyrzucasz starego juniora i "odsłania" ci się KOLEJNY slot wg prostej numeracji: 1,2,3,4 itd. voila Uśmiech
z tymi slotami to jakieś nieporozumienie przyjmując juniora z talentem 4-5 masz już zajęte sloty na ten talent i pozostaje ci tylko przyjęcie talentów 1,2,3 a po co mi takie barany w szkółce co ich tak żaden nie kupi .
trenuj tylko tych z tal 4-5, a jeśli więcej osób tak zrobi, to wkrótce znajdą się chętni na te "barany" z niższymi talentami Oczko