Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: kibice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W faq bylo napisane ze na mecze wyjazdowe moze jechac max 10 % fanclubu ja posiadam fanclub w liczbie 2430 a na .meczu pojawilo sie 850 kibicow
to rqczej by trzeba zglosic jako blad ale... zobaczymy co GM odpisza Uśmiech
znalazlem kolejny taki mecz w ekstralidze gdzie gosci przyjechal 554 a fanclub liczy 3696 kibicow!
zgadza się, jest błąd
przy wielkosciach funclubow jakie sa teraz 10% wydaje sie mala liczba i moze warto zostawic jak jest terqz a jak za 1-2 sezony funcluby wzrosna to wtedy wprowadzic ta wartosc 10%???
a w jakim celu zostawić, a potem zmieniać?

za sezon dwa fc np komuś wrośnie o 1 tys, to na wyjazd będzie to ok 100 os różnicy.

jest błąd to trzeba naprawiać od razu, bo potem umknie
no bo skoro terqz jest blad a przyjechalo kibicow gosci 850 i 554, poprawiajac ten blad ze bedzie przyjezdzac max 10% fc to liczby zmniejsza sie na 100-300 wiec wydaje mi sie ze to bardzo malo! 850 i 554 wyglada przyzwoicie dlatego bym tak zostawil! w przyszlosci jak fan cluby beda mialy po 10000 czlonkow lub wiecej (nie mam pojecia jakie sa liczby docelowe) mozna wtedy by pomyslec nad twoja propozycja 10%
no wygląda mało, bo macie mało członków fc Uśmiech
poza tym liczba ta też ustawiana jest pod przychody z biletów, więc błąd jednak naprawimy Oczko
ok- czekamy w takim ukladzie az rozrosna sie nasze fc
Aktualizacja, aktualizacji - mój błąd + błędnie wprowadzone info do faq.

Na stadion może przyjechać maksymalnie do 50% Fc gości