Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: kibice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu:
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis:za namowa Pereza pisze tutaj w faq jest napisane ze na mecz wyjazdowy moze pojwchac max 10% fanclubu moj fanclub liczy 2430 kibicow a na mecz pojechalo 850 Perez rowniez znalazl inny mecz z podobnym bledem
ze to blad to juz zostalo potwierdzine w wataku pytania~kibice! w tym samym watku powstala pewna propozycja z mojej strony takze zobaczymy co z tego wyniknie
Wstaw proszę link do FAQa. Jest to błąd w FAQu.
Na mecz wyjazdowy moze przyjechać od 5% do 50% zależnie od nastroju
jednak mój błąd. Nie mam pojęcia skąd wzięło mi się te max 10%. Ma być oczywiście max do 50% fc gości - to górna liczba która może odwiedzić wasz stadion. zaraz bd poprawka w faq
przy wielkosciach funclubow jakie sa teraz 10% wydaje sie mala liczba i moze warto zostawic jak jest terqz a jak za 1-2 sezony funcluby wzrosna to wtedy wprowadzic ta wartosc 10%???
E‑mail Szukaj Edytuj Usuń Odpowiedz Cytuj Zgłoś
GM_Arek Offline
Super Manager

Administratorzy
Liczba postów: 278
Liczba wątków: 13
Dołączył: Nov 2016
#6 Wczoraj, 09:24:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 09:28:00 przez GM_Arek.)
a w jakim celu zostawić, a potem zmieniać?

za sezon dwa fc np komuś wrośnie o 1 tys, to na wyjazd będzie to ok 100 os różnicy.

jest błąd to trzeba naprawiać od razu, bo potem umknie


Arek tak sie dziwnie stalo ze powastal
dokladnie taki sam watek w dwoch roznych miejscach, a ty udzieliles dwoch sprzecznych odpowiedzi (przyklad powyzej), gdzie jedna z nich bardzo dokladnie uzasadniles (tą bledna jak sie wydaje). my grqcze jak sie czegos pytamy i dostajemy odpowiedz od ciebie liczymy ze ta odpowiedz jest wiarygona a przede wszystkim sprawdzona! osobiscie uwazam ze tracisz w ten sposob autorytet wsrod graczy bo takie pomylki z twojej strony nie powinny sie zdarzac bo wyglado to tak jak bys nie mial wiedzy na temat o czym piszesz! zgadzam sie ze bledy sie zdarzaja kazdemu ale takie i tobie nie powinny!
ps. faq- stadion (sektor gosci) caly czas jest blad na temat % liczby gosci
oj tam, nie dramatyzujmy. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi.

jak już wspomniałem, nie wiem skąd wzięło mi się te 10%, które również błędnie wprowadziłem do FAQ (już poprawione w obu wątkach). Przy takiej liczbie zmiennych, wzorów i tabelek, które mam do przygotowania, i mi może zdarzyć się pomyłka - ludzka rzecz.
no to nie dramatyzujmy- oba te same tematy do zamkniecia Uśmiech