Lista uczestników:
Grupa A
1. Jarosław Przypolski (KŻ Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71658
2. Wiktor Kuffel (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71529
3. Karol Trybuszkiewicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71683
4. Eryk Godniewicz (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71996
5. Jan Dolgov (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72041
6. Viktor Sjursen (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71730
7. Teodor Cichocki (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71710
8. Tamas Puskas (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71643
9. Przemysław Wysiecki (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71991
10. Emanuel Szirch (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71675
11. Eerikki Pesala (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71757
12. Angus Gramp (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71546
13. Yrjo Sinervo (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72054
14. Tymon Behrendt (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71693
15. Norbert Pijarowski (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71508
16. Mateusz Hubaj (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71645
Grupa B
1. Aleksander Moiseev (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72050
2. Bence Dudas (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71994
3. Anicet Kozow (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72042
4. Niklas Shakirov (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71556
5. Cezary Czipański (Pirates Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71646
6. Joshua Lifford (KŻ Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71752
7. Sylwester Lendla (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71514
8. Jarosław Rogowicz (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72000
9. Jerzy Goryunov (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71623
10. Sylwester Ożubko (RKS - MOTOR LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72049
11. Nikołajs Aizporietis (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71555
12. Vilmos Body (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71800
13. Tobiasz Dadun (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71527
14. Henryk Warowny (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72040
15. Haythan Lumbly (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71978
16. Adam Rodzenko (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71613
Grupa C
1. Zbigniew Cytlau (Pirates Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71509
2. Sylwester Gizowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71684
3. Roman Stodolski (POWER Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72037
4. Apoloniusz Granas (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71524
5. Janusz Kionczyk (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71512
6. Mariusz Gabzdyl (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72055
7. Alan Ferlin (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72057
8. Juho Penttilä (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71840
9. Bartosz Ror (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71791
10. Erkki Petaja (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71750
11. Lucjan Kromlicki (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71579
12. Zenon Czaczkowski (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71666
13. Jimmy Aspgren (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72051
14. Fabio Falcetti (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71921
15. Tobiasz Iżyłowski (RKS - MOTOR LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72061
16. Jarosław Brojacz (KŻ Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71575
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C